Lista klasyfikacyjna

RAJSKI Leszek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Wojtkowiak Adrian

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Seniorów we floretach
2. II Puchar Polski Seniorów we floretach
3. III Puchar Polski Seniorów we floretach
4. V Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn
5. IV Puchar Polski Seniorów we floretach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 313 Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 53
M: 3
2. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 216 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 55
M: 2
3. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 209 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 25
M: 13
4. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 198 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 7
5. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 183 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 25
M: 10
6. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 160 Pkt: 40
M: 8

Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 5
7. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 143 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 9
8. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 131 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 53
M: 3

Pkt: 25
M: 14

9. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 122 Pkt: 6
M: 34
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 53
M: 3
10. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120

Pkt: 55
M: 2

Pkt: 65
M: 1
11. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 118 Pkt: 25
M: 11

Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 27
12. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 103 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 40
M: 5

Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 16
13. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 103 Pkt: 25
M: 14

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 6
14. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 92 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 24
15. BRICENO Janderson 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 91 Pkt: 13
M: 24
Pkt: 40
M: 6

Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 17
16. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 91 Pkt: 13
M: 31

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 25
M: 15
17. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 88 Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 27
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 25
M: 11
18. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 82 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 61
Pkt: 13
M: 18
19. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 78 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 12


20. FERNANDEZ Yerbinson 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 76 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 25
M: 11

Pkt: 13
M: 23
Pkt: 25
M: 12
21. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 70 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 31
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 39
22. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 70 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 22
23. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 69 Pkt: 25
M: 10

Pkt: 25
M: 11
Pkt: 6
M: 33
Pkt: 13
M: 19
24. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 69 Pkt: 13
M: 30

Pkt: 6
M: 34
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 14
25. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 65 Pkt: 25
M: 9

Pkt: 40
M: 6


26. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 65 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 31
Pkt: 13
M: 32
27. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 64 Pkt: 13
M: 28

Pkt: 25
M: 14
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 26
28. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 63 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 6
M: 33
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 6
M: 37
29. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56

Pkt: 25
M: 9
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 35
30. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 55 Pkt: 55
M: 2




31. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 52 Pkt: 13
M: 22

Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 13
M: 28
32. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 45 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 22

Pkt: 6
M: 49
Pkt: 13
M: 29
33. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 45 Pkt: 13
M: 26

Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 6
M: 38
34. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 6
M: 38

Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 13
M: 30
35. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 45
Pkt: 13
M: 31
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 6
M: 54
Pkt: 13
M: 25
36. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 44

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 23
37. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 43 Pkt: 6
M: 37
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 44
Pkt: 6
M: 44
Pkt: 0
M: 0
38. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 40



Pkt: 40
M: 8
39. KOŚLICKI Michał 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 38
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 24

40. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 38 Pkt: 6
M: 39
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 20
41. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 32

Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 6
M: 36
42. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 32 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 40

43. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 26

Pkt: 13
M: 18

Pkt: 13
M: 31
44. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26

Pkt: 13
M: 20
Pkt: 13
M: 32
Pkt: 0
M: 0
45. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25

Pkt: 13
M: 25
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 43
46. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 25 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 39
Pkt: 6
M: 45
Pkt: 13
M: 21
47. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 25 Pkt: 6
M: 40

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 6
M: 34
48. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 25 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 42
49. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 19
Pkt: 13
M: 17

Pkt: 6
M: 34

50. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 6
M: 42


51. Kozłowski Jakub 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 19
Pkt: 13
M: 20

Pkt: 6
M: 47

52. MIĘTKI Maciej 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 19 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 47
53. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 19 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 33
54. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 18

Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 46
Pkt: 6
M: 44
55. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 18 Pkt: 6
M: 33
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 6
M: 62
Pkt: 0
M: 0
56. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 37
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 6
M: 46
57. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 13
M: 21




58. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13
Pkt: 13
M: 24



59. Lica Marcin 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 13


Pkt: 13
M: 30

60. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 13
M: 32




61. Serafin Błażej 1984 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 6
M: 36


Pkt: 6
M: 37

62. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12


Pkt: 6
M: 58
Pkt: 6
M: 41
63. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 12


Pkt: 6
M: 56
Pkt: 6
M: 48
64. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 6
M: 45
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 40
65. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 41
Pkt: 6
M: 52
Pkt: 0
M: 0
66. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 6
M: 35




67. Kończyło Tomasz 1973 KU AZS ASzWoj 6


Pkt: 6
M: 38

68. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6


Pkt: 6
M: 39

69. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6


Pkt: 6
M: 50

70. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6


Pkt: 6
M: 51

71. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 6


Pkt: 6
M: 55

72. PIETRUSIEWICZ Radosław 1982 Klub Szermierczy Wrocławianie 6


Pkt: 6
M: 57

73. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6


Pkt: 6
M: 59

74. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 6


Pkt: 6
M: 60

75. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 64

76. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 38

Pkt: 0
M: 0
77. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 40

Pkt: 0
M: 0
78. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 6


Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 0
79. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 0
M: 0


Pkt: 6
M: 53
Pkt: 0
M: 0
80. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 63
Pkt: 0
M: 0
81. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 45

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content