Lista klasyfikacyjna

JARECKA Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

TRZEBIŃSKA Ewa

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. IV Puchar Polski Seniorów w szpadach
2. V Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet
3. III Puchar Polski Seniorów w szpadach
4. II Puchar Polski Seniorów w szpadach
5. I Puchar Polski Seniorów w szpadach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 278 Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 55
M: 2


2. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 201 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 53
M: 3


3. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 183 Pkt: 53
M: 3

Pkt: 65
M: 1


4. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 158 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 6


5. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 158 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 40
M: 5


6. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 156 Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 21


7. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 144 Pkt: 53
M: 3

Pkt: 25
M: 9


8. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 140 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 25
M: 15


9. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 134 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 53
M: 3


10. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 133 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 17


11. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 131 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 13
M: 22


12. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 131 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 19


13. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 116 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 29


14. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 115 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 16


15. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 112 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 6
M: 33


16. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 104 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 14


17. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 85 Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 13
M: 18


18. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 81 Pkt: 6
M: 49
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 10


19. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 78 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 13


20. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 75

Pkt: 25
M: 12


21. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 71 Pkt: 6
M: 53

Pkt: 40
M: 7


22. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 70 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 13
M: 24

Pkt: 6
M: 41
23. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 70 Pkt: 6
M: 35
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 23


24. Dąbrowska-Mandrela Diana 1982 PIAST GLIWICE 70 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 25


25. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 69 Pkt: 6
M: 33
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 13
M: 28


26. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 68 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 6
M: 37
Pkt: 6
M: 34


27. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 65
Pkt: 25
M: 13



28. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 63 Pkt: 6
M: 57
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 13
M: 31


29. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 63 Pkt: 6
M: 39
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 36


30. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 56 Pkt: 6
M: 56
Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 42


31. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 50 Pkt: 6
M: 46
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 25
M: 11


32. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 45 Pkt: 6
M: 44

Pkt: 13
M: 20


33. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 45 Pkt: 6
M: 60
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 27


34. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 40

Pkt: 40
M: 8


35. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 39 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 0
M: 0


36. 38 Pkt: 13
M: 25




37. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 38 Pkt: 6
M: 37
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 13
M: 26


38. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 38 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 41


39. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 37 Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 33
Pkt: 6
M: 44


40. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 37 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 49


41. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 32 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 13
M: 30


42. Zarek Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 31
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 45


43. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31 Pkt: 6
M: 34
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 6
M: 38


44. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 31 Pkt: 6
M: 52
Pkt: 6
M: 46
Pkt: 6
M: 46


45. 26 Pkt: 13
M: 19




46. STAWICKAJA Iwona 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 26



Pkt: 13
M: 25
47. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 26



Pkt: 13
M: 31
48. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25 Pkt: 6
M: 59
Pkt: 6
M: 42



49. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 6
M: 40
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 13
M: 32


50. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25 Pkt: 6
M: 61
Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 43


51. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 25 Pkt: 6
M: 47

Pkt: 0
M: 0


52. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25 Pkt: 6
M: 43
Pkt: 6
M: 56



53. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 6
M: 45
Pkt: 0
M: 0



54. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25 Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 0
M: 0


55. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 24 Pkt: 6
M: 62

Pkt: 6
M: 39


56. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 24 Pkt: 6
M: 54
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 0


57. 19 Pkt: 6
M: 42




58. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 19 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 13
M: 25



59. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 44



60. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 19 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 6
M: 54
Pkt: 0
M: 0


61. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 19 Pkt: 6
M: 55

Pkt: 0
M: 0


62. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 19 Pkt: 13
M: 30
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 0
M: 0


63. JASIONEK Karolina 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 18 Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 59



64. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18 Pkt: 6
M: 63
Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 35

Pkt: 0
M: 0
65. Kobecka Marta 1995 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 13
M: 21




66. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 13




67. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 13
Pkt: 13
M: 31



68. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 13
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 0
M: 0


69. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 1992 PIAST GLIWICE 13 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 27



70. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 12
Pkt: 6
M: 40
Pkt: 6
M: 48


71. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12
Pkt: 6
M: 60
Pkt: 6
M: 36

Pkt: 0
M: 0
72. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 12 Pkt: 6
M: 58
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


73. 6 Pkt: 6
M: 38




74. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 6
M: 45
74. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 6
Pkt: 6
M: 45



76. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 6

Pkt: 6
M: 47


77. PRINA CERAI Sara 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6



Pkt: 6
M: 49
78. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6
Pkt: 6
M: 52



79. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 53



80. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 6
M: 55



81. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 6
M: 47
Pkt: 0
M: 0


82. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 6 Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 0



83. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 57
Pkt: 0
M: 0


84. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 58
Pkt: 0
M: 0


85. Smolej Hanna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



86. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content