Lista klasyfikacyjna

Kwiatkowski Mateusz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

PACHOLCZYK Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
2. III Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
3. I Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 94 Pkt: 45
M: 1


2. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 89 Pkt: 22
M: 8


3. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 81 Pkt: 14
M: 10


4. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 78 Pkt: 32
M: 3


5. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 78 Pkt: 32
M: 3

Pkt: 14
M: 15
6. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67 Pkt: 22
M: 5

Pkt: 0
M: 0
7. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 58 Pkt: 22
M: 6


8. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 57 Pkt: 35
M: 2


9. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 54 Pkt: 22
M: 6


10. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 50 Pkt: 14
M: 9


11. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 42 Pkt: 6
M: 27


12. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 34 Pkt: 14
M: 16


13. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 34 Pkt: 14
M: 14

Pkt: 6
M: 19
14. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 30 Pkt: 2
M: 35


15. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 28 Pkt: 14
M: 12


16. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 28 Pkt: 14
M: 15

Pkt: 0
M: 0
17. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 26 Pkt: 6
M: 21


18. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 26 Pkt: 6
M: 25

Pkt: 6
M: 29
19. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26 Pkt: 14
M: 13

Pkt: 6
M: 28
20. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 22 Pkt: 2
M: 43


21. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 22 Pkt: 6
M: 26


22. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 6
M: 17


23. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 0
M: 0


24. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 0
M: 0


25. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18 Pkt: 6
M: 24

Pkt: 6
M: 24
26. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 18 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 36
27. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 18 Pkt: 2
M: 44


28. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 2
M: 47


29. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14 Pkt: 2
M: 34


30. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 6
M: 22


31. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 14 Pkt: 6
M: 23

Pkt: 2
M: 40
32. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 14 Pkt: 2
M: 50


33. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 14 Pkt: 2
M: 33


34. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 14 Pkt: 2
M: 49


35. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12 Pkt: 6
M: 19


36. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 12 Pkt: 6
M: 20

Pkt: 0
M: 0
37. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 2
M: 36


38. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 10 Pkt: 2
M: 45


39. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 6
M: 28

Pkt: 2
M: 45
40. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 6
M: 29

Pkt: 2
M: 33
41. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 10 Pkt: 2
M: 55

Pkt: 2
M: 39
42. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10 Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 38
43. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10 Pkt: 6
M: 31

Pkt: 2
M: 46
44. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10 Pkt: 2
M: 57


45. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 8 Pkt: 0
M: 0


46. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 8 Pkt: 6
M: 18

Pkt: 0
M: 0
47. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 8 Pkt: 2
M: 37


48. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 6
M: 30


49. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 2
M: 41

Pkt: 2
M: 34
50. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 2
M: 48

Pkt: 2
M: 41
51. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 6 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 43
52. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 42

Pkt: 2
M: 51
53. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 6 Pkt: 2
M: 58

Pkt: 2
M: 42
54. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6 Pkt: 2
M: 59

Pkt: 2
M: 47
55. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 6 Pkt: 2
M: 51

Pkt: 2
M: 49
56. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 6 Pkt: 2
M: 52

Pkt: 2
M: 52
57. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 0
M: 0


58. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 6
M: 32

Pkt: 0
M: 0
59. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 56


60. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4 Pkt: 2
M: 60


61. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 4 Pkt: 2
M: 53


62. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 0
63. PARZYSZEK Jakub 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4 Pkt: 0
M: 0


64. Bilko Ilia 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2

Pkt: 2
M: 44
65. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 2 Pkt: 0
M: 0


66. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 2
M: 46

Pkt: 0
M: 0
67. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0


68. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
69. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0


70. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 2
M: 54

Pkt: 0
M: 0
71. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
72. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
73. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
74. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
74. SALA Carl 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0
76. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 0
M: 0

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content