Lista klasyfikacyjna

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

LACHMAN Antonina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
2. I Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
3. III Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 115 Pkt: 45
M: 1


2. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 112 Pkt: 35
M: 2


3. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 99 Pkt: 32
M: 3

Pkt: 22
M: 5
4. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 76 Pkt: 22
M: 7


5. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 60 Pkt: 14
M: 15


6. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 54 Pkt: 22
M: 6


7. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 52 Pkt: 32
M: 3


8. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 50 Pkt: 14
M: 14


9. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50 Pkt: 22
M: 8


10. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 50 Pkt: 6
M: 17


11. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 42 Pkt: 22
M: 5


12. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 42 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 6
M: 19
13. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 36 Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 0
14. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 34 Pkt: 6
M: 32


15. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28 Pkt: 14
M: 12


16. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 28 Pkt: 6
M: 18


17. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26 Pkt: 6
M: 20


18. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26 Pkt: 6
M: 25


19. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 37
20. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 22 Pkt: 2
M: 40


21. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 22 Pkt: 6
M: 22


22. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20 Pkt: 14
M: 13


23. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 19


24. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18 Pkt: 6
M: 29


25. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18 Pkt: 2
M: 42


26. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 14


27. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14 Pkt: 2
M: 39


28. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 14 Pkt: 6
M: 23

Pkt: 2
M: 36
29. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14 Pkt: 6
M: 31


30. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 2
M: 33


31. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 2
M: 41


32. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 14 Pkt: 0
M: 0


33. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 14
M: 16


34. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 0


35. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 6
M: 27

Pkt: 0
M: 0
36. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12 Pkt: 6
M: 28


37. DOROSZKIEWICZ Wiktoria 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12 Pkt: 6
M: 26


38. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10 Pkt: 2
M: 43


39. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8 Pkt: 6
M: 21


40. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 8 Pkt: 6
M: 23


41. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8 Pkt: 2
M: 36


42. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 8 Pkt: 0
M: 0


43. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 0
44. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8 Pkt: 6
M: 30


45. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 6 Pkt: 2
M: 38


46. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 0
M: 0


47. MIELCAREK Martyna 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6 Pkt: 0
M: 0


48. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 0


49. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 35


50. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4 Pkt: 2
M: 34


51. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 45

Pkt: 0
M: 0
52. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4 Pkt: 0
M: 0


53. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0


54. Sorbian Wiktoria 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 0
M: 0


55. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0


56. Wanaks Aurelia 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2 Pkt: 2
M: 44


57. GATZ Zuzanna 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 0


58. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2 Pkt: 0
M: 0


59. FUDALA Karolina 2005 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 Pkt: 0
M: 0


60. DOMAGAŁA MARIA 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content