Lista klasyfikacyjna

JAKUBOWSKA Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

WOJTAS Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

KUŚ Natasza

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: D' ARTAGNAN URSYNÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022
2. III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022
3. I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 77 Pkt: 35
M: 1


2. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 67 Pkt: 7
M: 11


3. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 54 Pkt: 25
M: 2

Pkt: 7
M: 12
4. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 40 Pkt: 12
M: 5

Pkt: 3
M: 28
5. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 37 Pkt: 22
M: 3


6. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34


6. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 34 Pkt: 12
M: 8


8. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32 Pkt: 7
M: 9

Pkt: 3
M: 24
9. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 32 Pkt: 22
M: 3


10. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 31 Pkt: 12
M: 5

Pkt: 7
M: 10
11. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31 Pkt: 7
M: 14


12. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 22 Pkt: 3
M: 19


13. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 21 Pkt: 7
M: 13

Pkt: 7
M: 9
14. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18 Pkt: 3
M: 17


15. DOROSZKIEWICZ Wiktoria 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 3
M: 21
16. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17 Pkt: 3
M: 18


17. GATZ Zuzanna 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17 Pkt: 3
M: 29


18. Sorbian Wiktoria 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 15 Pkt: 3
M: 22


19. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 7
M: 10

Pkt: 3
M: 17
20. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 3
M: 24


21. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13 Pkt: 7
M: 12

Pkt: 3
M: 27
22. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 3
M: 27

Pkt: 3
M: 31
23. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 3
M: 23


24. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 3
M: 28

Pkt: 3
M: 26
25. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 7
M: 15

Pkt: 3
M: 19
26. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13 Pkt: 3
M: 21

Pkt: 3
M: 32
27. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 9 Pkt: 3
M: 26

Pkt: 3
M: 22
28. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9 Pkt: 3
M: 31

Pkt: 3
M: 25
29. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8 Pkt: 7
M: 16

Pkt: 1
M: 33
30. DOMAGAŁA MARIA 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 7 Pkt: 3
M: 30


31. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 7 Pkt: 3
M: 20

Pkt: 1
M: 37
32. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 7 Pkt: 3
M: 25

Pkt: 1
M: 46
33. Bartol Michalina 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7 Pkt: 1
M: 41


34. DUDZIUK Julia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 5 Pkt: 1
M: 39


35. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5 Pkt: 1
M: 34

Pkt: 1
M: 52
36. FUDALA Karolina 2005 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 5 Pkt: 1
M: 43


37. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5 Pkt: 1
M: 33


38. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 34
39. Kowalewska Jagoda 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4 Pkt: 3
M: 32


40. GAWENDA Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 44
41. Lidzbarska Oliwia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 Pkt: 1
M: 38

Pkt: 1
M: 35
42. Deneka Aleksandra 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3 Pkt: 1
M: 55

Pkt: 1
M: 43
43. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 42
44. Choszcz Nadia 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 1
M: 52

Pkt: 1
M: 40
45. Trybel Evelina 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 56
46. PARTYKA Alicja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3 Pkt: 1
M: 49

Pkt: 1
M: 45
47. Jaskólska Nina 2008 KS AZS-AWF POZNAŃ 3 Pkt: 1
M: 54

Pkt: 1
M: 49
48. STADNYSHYN Khrystyna 2008 IKS LESZNO 3 Pkt: 1
M: 63

Pkt: 1
M: 58
49. BERUS Oliwia 2009 IKS LESZNO 3 Pkt: 1
M: 56

Pkt: 1
M: 57
50. Wanaks Aurelia 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2

Pkt: 1
M: 48
51. Tym Danuta 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 38
52. PISAREWICZ Olga 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 Pkt: 1
M: 39

Pkt: 1
M: 49
53. SZULTKA Alicja 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 Pkt: 1
M: 50

Pkt: 1
M: 41
54. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 1
M: 44


55. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 1
M: 50

Pkt: 1
M: 47
56. LEWANDOWSKA Nina 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 1
M: 57

Pkt: 1
M: 53
57. Fedorów Maria 2005 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 62

Pkt: 1
M: 55
58. Konieczka Zofia 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 1
M: 36

Pkt: 0
M: 0
59. Wierzbicka Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2 Pkt: 1
M: 37

Pkt: 0
M: 0
60. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 58

Pkt: 0
M: 0
61. KOZAK Maja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 1
M: 64


62. WILKOWSKA Marianna 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1

Pkt: 1
M: 36
63. Lelewska Julia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1

Pkt: 1
M: 38
64. LEWANDOWSKA NATALIA 2005 UKS ATENA GDAŃSK 1


64. TRACZ Weronika 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 1


66. Plutecka Zofia 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 1 Pkt: 1
M: 47


67. BROSOWSKA Agata 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1

Pkt: 1
M: 51
68. Wróblewska Oliwia 2010 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 53


69. Wiśnik Florentyna 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 1

Pkt: 1
M: 54
70. Szymczyk Joanna 2010 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 59


71. Ozga Marta 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1 Pkt: 1
M: 35

Pkt: 0
M: 0
72. CZAPRACKA Olimpia 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 1 Pkt: 0
M: 0


73. Łokaj Lena 2008 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 0


74. Posadzy Hanna 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 1
M: 60

Pkt: 0
M: 0
75. Bogacka Emilia 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 1 Pkt: 1
M: 61

Pkt: 0
M: 0

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content