Lista klasyfikacyjna

WINKHOF Filip

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO

Gorczyca Tomasz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Nowak Jan

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022
2. I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022
3. III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 69 Pkt: 35
M: 1


2. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 64 Pkt: 22
M: 3


3. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 53 Pkt: 25
M: 2


4. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 51 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 7
M: 11
5. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 50 Pkt: 12
M: 8

Pkt: 3
M: 17
6. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 41 Pkt: 7
M: 11


7. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 39 Pkt: 7
M: 14

Pkt: 7
M: 15
8. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 36 Pkt: 12
M: 5


9. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32 Pkt: 3
M: 23


10. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 26 Pkt: 7
M: 9


11. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 26 Pkt: 12
M: 6

Pkt: 7
M: 13
12. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 22 Pkt: 7
M: 15


13. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 18 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 3
M: 21
14. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18 Pkt: 3
M: 17


15. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 17 Pkt: 3
M: 25


16. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 17 Pkt: 7
M: 12

Pkt: 3
M: 23
17. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 16 Pkt: 1
M: 52


18. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13 Pkt: 3
M: 21

Pkt: 3
M: 31
19. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 3
M: 28


20. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 7
M: 16

Pkt: 3
M: 28
21. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11 Pkt: 7
M: 10

Pkt: 1
M: 51
22. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11 Pkt: 3
M: 24

Pkt: 1
M: 33
23. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11 Pkt: 3
M: 31

Pkt: 1
M: 53
24. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10 Pkt: 7
M: 12


25. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 9 Pkt: 3
M: 20


26. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 9 Pkt: 3
M: 22


27. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8 Pkt: 1
M: 35


28. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8


29. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7 Pkt: 3
M: 18


30. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 7 Pkt: 3
M: 19


31. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 7 Pkt: 1
M: 44


32. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 7 Pkt: 3
M: 27


33. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 7 Pkt: 3
M: 29

Pkt: 1
M: 48
34. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 5 Pkt: 1
M: 55


35. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5 Pkt: 1
M: 39


36. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 5 Pkt: 3
M: 26

Pkt: 1
M: 35
37. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 5 Pkt: 1
M: 58


38. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 5 Pkt: 1
M: 38


39. DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 5 Pkt: 1
M: 48


39. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5 Pkt: 3
M: 30


41. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 5 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 49
42. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5 Pkt: 1
M: 50


43. Zadrożny Kacper 2006 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 3
M: 32

Pkt: 1
M: 41
44. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 3


45. GŁUSZAK Szymon 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 1
M: 33

Pkt: 1
M: 61
46. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3 Pkt: 1
M: 36

Pkt: 1
M: 57
47. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 41


48. Mazur Maciej 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3 Pkt: 1
M: 40

Pkt: 1
M: 54
49. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 3 Pkt: 1
M: 49


50. PARZYSZEK Jakub 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3 Pkt: 1
M: 59


51. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 62
52. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3 Pkt: 1
M: 47


53. Kuna Jan 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 1
M: 61


54. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 1
M: 34


55. Wasiak Stanisław 2006 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2 Pkt: 1
M: 53


56. DURAJ Szczepan 2008 UKS ATENA GDAŃSK 2


57. Parulski Jakub 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2


58. Nawrocki Franciszek 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 58
59. Wiśnik Feliks 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 1
M: 54


60. ŻOK Bartosz 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 2 Pkt: 0
M: 65


61. Wróblewski Filip 2009 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 62


62. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 1

Pkt: 1
M: 34
63. Długokęcki Ludomir 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 1
M: 37


64. Sowa Jan 2008 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1


65. LEŚNIAREK Alex 2006 IKS LESZNO 1 Pkt: 1
M: 45


65. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 1

Pkt: 1
M: 45
67. GŁOWIŃSKI Igor 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1


68. Pakuła Michał 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1


69. Bukat Stanisław 2008 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 1


69. Szymczyk Michał 2008 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 51


71. Rut Wiktor 2007 UKS ATENA GDAŃSK 1

Pkt: 1
M: 52
72. Korbas Adam 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 1

Pkt: 1
M: 56
72. Woźniak Eryk 2008 KS AZS-AWF POZNAŃ 1 Pkt: 1
M: 56


74. SALA Carl 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1 Pkt: 1
M: 57


75. Truszczyński Dominik 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1 Pkt: 0
M: 66


76. Semrau Szymon 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1


77. Chmielewski Juliusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1


78. CYGNAR Filip 2008 UKS ATENA GDAŃSK 1 Pkt: 1
M: 60


78. Borkowski Olgierd 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1


78. PORYDZAJ Bartłomiej 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1


81. MACIEJEWSKI Tomasz 2008 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1


82. Zygmunt Krzysztof 2009 UKS ATENA GDAŃSK 1


83. ZIELIŃSKI Konstanty 2008 UKS ATENA GDAŃSK 1 Pkt: 1
M: 63


84. AUGUSTYN Mateusz 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1 Pkt: 1
M: 64


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content