Lista klasyfikacyjna

KLYTTA Paweł

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PIAST GLIWICE

Wojciechowski Szymon

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA

KLUGHARDT Hubert

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022
2. III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022
3. II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 95 Pkt: 35
M: 1


2. Wojciechowski Szymon 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 72 Pkt: 25
M: 2


3. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 69 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 12
M: 6
4. KROCHMALSKI Filip 2007 PKSZERM WARSZAWA 37 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 3
M: 19
5. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 36 Pkt: 7
M: 15


6. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 36 Pkt: 12
M: 7


7. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 31 Pkt: 12
M: 5


8. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 29

Pkt: 7
M: 10
9. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 26 Pkt: 7
M: 12


10. Szóstek Jakub 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 26 Pkt: 7
M: 13


11. GUMENIUK Andrii 1 Ukraina 22

Pkt: 22
M: 3
12. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 22 Pkt: 12
M: 6


13. Zalewski Jan 2007 KS SZPADA WROCŁAW 17 Pkt: 7
M: 11

Pkt: 3
M: 26
14. WODNIAK Szymon 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 15 Pkt: 1
M: 45


15. Zieliński Franciszek 2005 KS SZPADA WADOWICE 15 Pkt: 7
M: 10

Pkt: 1
M: 37
16. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 14 Pkt: 7
M: 14


17. Skalski Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 13 Pkt: 12
M: 8

Pkt: 0
M: 67
18. Kwaśnik Dominik 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 13 Pkt: 7
M: 9


19. STROKATOV Volodymyr 2005 Ukraina 12

Pkt: 12
M: 5
20. Huwer Tymoteusz 2007 PIAST GLIWICE 11 Pkt: 1
M: 55


21. Ziajowski Aleksander 2007 PKSZERM WARSZAWA 11 Pkt: 1
M: 38


22. Kostiukov Kostiantyn 2008 AZS AWF KRAKÓW 11 Pkt: 3
M: 25


23. JABŁOŃSKI Marcin 2006 AZS AWF KATOWICE 11 Pkt: 7
M: 16


24. Kurowski Błażej 2007 PIAST GLIWICE 9 Pkt: 3
M: 30


25. Haładuda Jakub 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 9 Pkt: 3
M: 23


26. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 8 Pkt: 1
M: 41


27. RUSIN Iliya 2005 Ukraina 7

Pkt: 7
M: 16
28. Wąsik Tadeusz 2007 PKSZERM WARSZAWA 7 Pkt: 3
M: 29

Pkt: 1
M: 42
29. Grzelak Igor 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 7 Pkt: 3
M: 18

Pkt: 1
M: 43
30. GUSTA SEWERYN 2007 PIAST GLIWICE 7 Pkt: 3
M: 21

Pkt: 1
M: 51
31. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 7 Pkt: 3
M: 24

Pkt: 1
M: 37
32. Gładyszczak Michał 2005 PKSZERM WARSZAWA 7 Pkt: 1
M: 57


33. Siergiej Adam 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 7 Pkt: 3
M: 32


34. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 3
M: 25
35. Kuźnik Bartosz 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 3
M: 31


36. Bednarski Błażej 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 5 Pkt: 3
M: 21

Pkt: 1
M: 48
37. WŁODARCZYK Piotr 2008 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 5 Pkt: 1
M: 61


38. ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5 Pkt: 3
M: 27


39. ADAMCZYK Mikołaj 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 5 Pkt: 1
M: 34


40. PRUCHNIK Stanisław 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 5 Pkt: 1
M: 56

Pkt: 1
M: 59
41. Grabowski Franciszek 2006 PKSZERM WARSZAWA 4 Pkt: 3
M: 19


42. Głogowski Miłosz 2005 PKSZERM WARSZAWA 4 Pkt: 3
M: 28

Pkt: 1
M: 46
43. HAJDUK Szymon 2006 KS SZPADA WADOWICE 3 Pkt: 3
M: 17


44. VOINOV Danylo 2006 Ukraina 3

Pkt: 3
M: 18
45. MISZTELA Julian 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3 Pkt: 3
M: 20


46. SZUBA Filip 2005 PIAST GLIWICE 3


47. Wróblewski Bartosz 2007 T.S. GÓRNIK RADLIN 3 Pkt: 3
M: 26

Pkt: 0
M: 69
48. Zachorowski Jan 2005 MUSZKIETER GLIWICE 3


49. Lewandowski Igor 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 3

Pkt: 3
M: 29
50. Biedroński Mateusz 2005 AZS AWF KRAKÓW 3


50. Cynar Adam 2007 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 3

Pkt: 3
M: 31
52. GULA Maksym 2008 Ukraina 3

Pkt: 3
M: 32
53. Madej Mikołaj 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3 Pkt: 1
M: 51


54. BRZEZOWSKI Jan 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 3 Pkt: 1
M: 33

Pkt: 1
M: 55
55. FECHNER Oskar 2007 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 3 Pkt: 1
M: 59


56. Skałecki Antoni 2007 KS SZPADA WROCŁAW 3 Pkt: 1
M: 42


57. Szynal Kacper 2006 AZS AWF WROCŁAW 3 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 57
58. Chirkowski Ignacy 2007 KS SZPADA WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 37


59. SZUBSTARSKI Maciej 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 1
M: 54


60. Kudrawiec Andrzej 2005 AZS AWF WROCŁAW 2


61. Drobczyk Franciszek 2007 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 1
M: 35


62. Łagan Hubert 2005 AZS AWF KRAKÓW 2 Pkt: 1
M: 36


63. Drozdowski Szymon 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2 Pkt: 1
M: 62

Pkt: 0
M: 66
64. Łęski Jacek 2006 PKSZERM WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 53


65. Huras Stanisław 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2 Pkt: 1
M: 40


66. Zarek Tymon 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 2 Pkt: 0
M: 72


67. STARSKI Filip 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 62
68. Jankowski Mateusz 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2

Pkt: 1
M: 50
69. Warecki Adam 2008 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2

Pkt: 1
M: 58
70. Berkowicz Jakub 2007 AZS AWF KRAKÓW 2 Pkt: 1
M: 48


71. JASZCZAK Miłosz 2005 KS SZPADA ŁÓDŹ 2

Pkt: 1
M: 63
72. Nowak Grzegorz 2007 AZS AWF KRAKÓW 2 Pkt: 1
M: 49

Pkt: 1
M: 61
73. Bednarski Antoni 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 1
M: 50


74. LEMANIK Maksymilian 2006 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 2 Pkt: 1
M: 52


75. Klek Jonasz 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2

Pkt: 1
M: 64
76. Łuczyński Karol 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2


77. Szymańczyk Sebastian 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1 Pkt: 1
M: 38


78. Surma Mikael 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1

Pkt: 1
M: 41
79. Wojtania Jan 2007 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1 Pkt: 1
M: 46


80. WOJACZEK Bruno 2005 PKSZERM WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 47


81. KWAPISZ Oliwier 2008 T.S. GÓRNIK RADLIN 1

Pkt: 0
M: 65
82. Stanecki Franciszek 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1

Pkt: 1
M: 49
83. Basierak Michał 2007 AZS AWF KRAKÓW 1 Pkt: 0
M: 70


84. HAMERSKI Aleksander 2006 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 0
M: 73


85. Kapinos Witold 2009 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1

Pkt: 1
M: 53
86. TSYGYL Mark-Yurii 2008 Ukraina 1

Pkt: 1
M: 55
87. KOZAK Szymon 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 1
M: 58


88. Witkowski Maciej 2007 UKS PIAST LEGNICA 1 Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 77
89. RUSYN Maksym 2005 Ukraina 1

Pkt: 1
M: 60
89. ZAGÓRNY Tomasz 2007 IKS WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 60


91. WOŹNIAK Bartosz 2006 RMKS RYBNIK 1 Pkt: 1
M: 63


92. Machaj Adam 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1


92. Wiewióra Mateusz 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1 Pkt: 1
M: 64


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content