Lista klasyfikacyjna

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Wątor Angelika

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022
2. IV Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022
3. III Puchar Polski seniorów w szablach 2021/2022
4. I Puchar Polski Seniorów w szablach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 210 Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1


2. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 173 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 53
M: 3


3. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 163 Pkt: 53
M: 3



4. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 158 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 7


5. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 146
Pkt: 53
M: 3


6. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 145 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 5

Pkt: 25
M: 9
7. Okine Marta 2000 KS KARABELA 145 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 6


8. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 130 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 8


9. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 115 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 15


10. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 75 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 9


11. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 75 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 25
M: 13


12. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 65 Pkt: 40
M: 5



13. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 63 Pkt: 25
M: 9



14. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 50 Pkt: 25
M: 14


Pkt: 25
M: 16
15. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 38 Pkt: 25
M: 11



16. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 38



17. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 38



18. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 38 Pkt: 25
M: 15



19. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 26
Pkt: 13
M: 17


20. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 26
Pkt: 13
M: 18


21. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26
Pkt: 13
M: 19


22. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25
Pkt: 25
M: 10


23. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 25
Pkt: 25
M: 12


24. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 25 Pkt: 25
M: 13



24. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25


Pkt: 25
M: 13
26. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25
Pkt: 25
M: 14


27. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 25
Pkt: 25
M: 16


28. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 13


Pkt: 13
M: 17
29. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 13


Pkt: 13
M: 18
30. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 13


Pkt: 13
M: 20
30. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 13
Pkt: 13
M: 20


32. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 13


Pkt: 13
M: 21

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content