Lista klasyfikacyjna

Zgryźniak Kinga

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Pawłowska Magdalena

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

RUTZ Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Seniorów w szpadach 2021/2022
2. III Puchar Polski Seniorów w szpadach 2021/2022
3. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
4. I Puchar Polski Seniorów w szpadach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 175 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 55
M: 2


2. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 168 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 65
M: 1


3. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 160 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 40
M: 5


4. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 159 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 40
M: 7


5. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 158 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 25
M: 9


6. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 155 Pkt: 65
M: 1



7. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 143 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 8

Pkt: 25
M: 15
8. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 143 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 53
M: 3


9. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 131 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 53
M: 3


10. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 130 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 10


11. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 118 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 40
M: 5


12. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 103 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 25
M: 11


13. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 80 Pkt: 25
M: 9



14. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 76 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 29
15. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 76 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 18


16. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 76 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 23

Pkt: 13
M: 28
17. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 65



18. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 57 Pkt: 6
M: 35
Pkt: 25
M: 11


19. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 57 Pkt: 6
M: 48
Pkt: 13
M: 29


20. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 53 Pkt: 53
M: 3



21. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 53 Pkt: 40
M: 6



22. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 52 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 21

Pkt: 13
M: 30
23. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 52 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 20


24. Dąbrowska-Mandrela Diana 1982 PIAST GLIWICE 45 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 26

Pkt: 6
M: 52
25. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 45 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 27

Pkt: 6
M: 40
26. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 45 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 6
M: 35


27. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 44 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 34


28. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 44 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 25
M: 13


29. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 38 Pkt: 6
M: 54
Pkt: 13
M: 17


30. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 37
Pkt: 6
M: 45


31. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 37 Pkt: 6
M: 43
Pkt: 25
M: 14


32. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 32 Pkt: 13
M: 26


Pkt: 6
M: 33
33. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 32 Pkt: 6
M: 44
Pkt: 13
M: 22


34. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 31 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 25
M: 16


35. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 31 Pkt: 6
M: 47
Pkt: 6
M: 53


36. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 31 Pkt: 6
M: 61
Pkt: 6
M: 55


37. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 31 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 6
M: 39

Pkt: 6
M: 46
38. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 31 Pkt: 6
M: 45
Pkt: 13
M: 24


39. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 31 Pkt: 6
M: 37
Pkt: 13
M: 25

Pkt: 6
M: 40
40. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 31 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 6
M: 40

Pkt: 6
M: 48
41. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 31 Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 53


42. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 26 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 13
M: 19


43. Brovko Inna 1997 Klub Szermierzy Warszawianka 25


Pkt: 25
M: 10
44. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 25 Pkt: 6
M: 62
Pkt: 6
M: 43


45. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 6
M: 63
46. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 19
Pkt: 6
M: 41


47. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18
Pkt: 6
M: 37

Pkt: 6
M: 61
48. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18 Pkt: 6
M: 58



49. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 18
Pkt: 6
M: 47

Pkt: 6
M: 50
50. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 18 Pkt: 6
M: 46


Pkt: 6
M: 59
51. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18 Pkt: 6
M: 59



52. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 1992 PIAST GLIWICE 18 Pkt: 6
M: 53
Pkt: 6
M: 58


53. Stepanyan Natasha 1997 Klub Szermierzy Warszawianka 13


Pkt: 13
M: 17
54. BETYUMIL Posada 1999 KS SZPADA ŁÓDŹ 13



55. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13


Pkt: 13
M: 25
56. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 13 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 13
M: 32


57. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13 Pkt: 0
M: 72



58. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 13 Pkt: 13
M: 32



59. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 12 Pkt: 0
M: 77
Pkt: 6
M: 50


60. ZAZULAK Anastazja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 6
M: 52


61. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12
Pkt: 6
M: 38


62. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 12 Pkt: 6
M: 38



63. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 12 Pkt: 6
M: 39


Pkt: 6
M: 56
64. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 12 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 6
M: 41


65. Vysotskaya Maryia 2007 AZS AWF KATOWICE 12
Pkt: 6
M: 56


66. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 12


Pkt: 6
M: 45
67. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 6
M: 57



68. KAMIŃSKA Gabriela 1979 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 6
M: 49


Pkt: 6
M: 54
69. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12 Pkt: 6
M: 49



70. JASIONEK Karolina 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 12 Pkt: 0
M: 73



71. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12
Pkt: 6
M: 51

Pkt: 6
M: 55
72. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 6
Pkt: 6
M: 33


73. Prina Cerai Melania 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 6
M: 34
74. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6



75. Zarek Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 6



76. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 68



77. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 6
M: 46


78. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 6
Pkt: 6
M: 47


79. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 81



80. Gluza Magdalena 2003 Krakowski Klub Szermierzy 6


Pkt: 6
M: 53
81. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 6
M: 56



82. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 6
M: 57


82. Danek Łucja 2004 Krakowski Klub Szermierzy 6


Pkt: 6
M: 57
82. Berezhanska Anastasiia 2003 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6



85. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 6
M: 60



86. BOGACZ Pola 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6


Pkt: 6
M: 62
87. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 6
M: 63



88. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 6
M: 64



88. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 64

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content