Lista klasyfikacyjna

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Kozaczuk Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Świata seniorów - Mediolan 2022/2023
2. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Taszkient 2022/2023
3. Puchar Świata Seniorów w szablach - Algier 2022/2023
4. Mistrzostwa Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Śrem 2022/2023
5. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Tunis 2022/2023
6. I Puchar Polski seniorów w szablach - Warszawa 2022/2023
7. III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
8. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Ateny 2022/2023
9. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Seul 2022/2023
10. II Puchar Polski seniorów w szablach - Śrem 2022/2023
11. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Batumi 2022/2023
12. Mistrzostwa Europy seniorów - Płowdiw 2022/2023
13. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Sint-Niklaas 2022/2023
14. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
15. Puchar Świata Grand Prix w szablach - Orlean 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 645 Pkt: 130
M: 11
Pkt: 120
M: 8
Pkt: 100
M: 11
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 70
M: 21
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 35
M: 37







2. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 590
Pkt: 100
M: 14
Pkt: 100
M: 14
Pkt: 80
M: 1

Pkt: 70
M: 1


Pkt: 100
M: 14
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 19
Pkt: 0
M: 28



3. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 460
Pkt: 70
M: 31

Pkt: 60
M: 3


Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 20


Pkt: 70
M: 24
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 70
M: 25


4. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 155


Pkt: 45
M: 8


Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 147

Pkt: 60
M: 2


Pkt: 0
M: 114


5. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 155

Pkt: 0
M: 121


Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 6


Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 149

Pkt: 35
M: 63


6. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 140


Pkt: 30
M: 9


Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 102

Pkt: 0
M: 113
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 106


7. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 135


Pkt: 45
M: 6

Pkt: 50
M: 3



Pkt: 40
M: 7


Pkt: 0
M: 156


8. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 125


Pkt: 45
M: 7





Pkt: 40
M: 6


Pkt: 0
M: 174


9. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110


Pkt: 45
M: 5


Pkt: 25
M: 15








10. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 110


Pkt: 30
M: 11


Pkt: 40
M: 5


Pkt: 40
M: 5





11. Okine Marta 2000 KS KARABELA 105


Pkt: 30
M: 10

Pkt: 25
M: 11



Pkt: 50
M: 3





12. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 105




Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 7


Pkt: 25
M: 12





13. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 105




Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 8


Pkt: 25
M: 13





14. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 88




Pkt: 50
M: 3
Pkt: 13
M: 21


Pkt: 25
M: 11





15. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 80


Pkt: 30
M: 13


Pkt: 25
M: 16







Pkt: 25
M: 16
16. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 80


Pkt: 30
M: 16

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 25
M: 11








17. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 75




Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 9


Pkt: 25
M: 10





18. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 67


Pkt: 17
M: 18


Pkt: 25
M: 13








19. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 63




Pkt: 25
M: 13



Pkt: 25
M: 9




Pkt: 13
M: 20
20. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 60


Pkt: 60
M: 3











21. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 51




Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 19


Pkt: 25
M: 16





22. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 43


Pkt: 30
M: 14

Pkt: 13
M: 17









23. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 43


Pkt: 30
M: 15










Pkt: 13
M: 21
24. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 43


Pkt: 17
M: 19


Pkt: 13
M: 18







Pkt: 13
M: 18
25. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 42


Pkt: 17
M: 22

Pkt: 25
M: 15









26. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 38




Pkt: 13
M: 18



Pkt: 25
M: 14





27. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 38




Pkt: 13
M: 22



Pkt: 25
M: 15





28. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30


Pkt: 17
M: 25

Pkt: 13
M: 20









29. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26





Pkt: 13
M: 19







Pkt: 13
M: 22
30. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 25




Pkt: 25
M: 10









31. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25





Pkt: 25
M: 14








32. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 25













Pkt: 25
M: 15
33. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 17


Pkt: 17
M: 17











34. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 17


Pkt: 17
M: 20











35. Laskowska Patrycja 2000 KU AZS ASzWoj 17


Pkt: 17
M: 26











36. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17


Pkt: 17
M: 27











37. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 13





Pkt: 13
M: 17








38. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 13













Pkt: 13
M: 19
39. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 13




Pkt: 13
M: 23









40. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13




Pkt: 13
M: 24









41. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 13




Pkt: 13
M: 25









42. TABOREK Matylda 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13




Pkt: 13
M: 27









Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content