Lista klasyfikacyjna

Kaczkowski Krzysztof

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Hryciuk Szymon

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Szczepanik Piotr

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Warszawa 2022/2023
2. Mistrzostwa Europy seniorów - Płowdiw 2022/2023
3. Mistrzostwa Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Śrem 2022/2023
4. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Padwa 2022/2023
5. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Seul 2022/2023
6. III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
7. I Puchar Polski seniorów w szablach - Warszawa 2022/2023
8. Puchar Świata Seniorów w szablach - Algier 2022/2023
9. Mistrzostwa Świata seniorów - Mediolan 2022/2023
10. Puchar Świata Grand Prix w szablach - Orlean 2022/2023
11. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Tunis 2022/2023
12. II Puchar Polski seniorów w szablach - Śrem 2022/2023
13. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Madryt 2022/2023
14. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
15. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Budapeszt 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Kaczkowski Krzysztof 1997 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 685 Pkt: 180
M: 1
Pkt: 140
M: 6
Pkt: 80
M: 1
Pkt: 70
M: 24
Pkt: 70
M: 24
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 35
M: 41







2. Hryciuk Szymon 2002 AZS AWF KATOWICE 495

Pkt: 70
M: 2
Pkt: 0
M: 97

Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 35
M: 47
Pkt: 180
M: 7
Pkt: 70
M: 23
Pkt: 0
M: 107




3. Szczepanik Piotr 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 240
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 0
M: 88


Pkt: 40
M: 5


Pkt: 35
M: 61
Pkt: 35
M: 60
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 0
M: 114


4. Stasiak Olaf 2002 Koniński Klub Szermierczy 180
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 110


Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 105

Pkt: 0
M: 170

Pkt: 60
M: 2



5. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 160





Pkt: 60
M: 2
Pkt: 0
M: 110



Pkt: 40
M: 7



6. WIĘCH Sebastian 1989 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 140




Pkt: 50
M: 3
Pkt: 40
M: 6








7. Nowinowski Kacper 2003 Koniński Klub Szermierczy 125

Pkt: 45
M: 6



Pkt: 40
M: 8




Pkt: 40
M: 6



8. Kajor Krzysztof 2003 AZS AWF KATOWICE 125

Pkt: 45
M: 7
Pkt: 0
M: 153

Pkt: 40
M: 8






Pkt: 0
M: 124


9. Czajkowski Ksawery 2001 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 120




Pkt: 40
M: 6





Pkt: 40
M: 8



10. Broniszewski Jakub 2001 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 107

Pkt: 17
M: 17



Pkt: 40
M: 7




Pkt: 50
M: 3



11. Lipiński Marcin 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 105

Pkt: 30
M: 11
Pkt: 0
M: 173


Pkt: 25
M: 11




Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 198


12. Kutek Konstanty 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 95

Pkt: 30
M: 10


Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 15








13. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 82

Pkt: 17
M: 20


Pkt: 25
M: 11









14. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 80

Pkt: 30
M: 12



Pkt: 25
M: 12





Pkt: 0
M: 198


15. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 75




Pkt: 25
M: 16
Pkt: 25
M: 16








16. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 73

Pkt: 60
M: 3











Pkt: 13
M: 22
17. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 68

Pkt: 30
M: 15



Pkt: 13
M: 18








18. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 67

Pkt: 17
M: 22


Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 9








19. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 67

Pkt: 17
M: 26


Pkt: 25
M: 14









20. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 55

Pkt: 30
M: 14











Pkt: 25
M: 15
21. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 55

Pkt: 17
M: 27


Pkt: 25
M: 15
Pkt: 13
M: 27








22. Kwiatkowski Oskar 2003 UKS SZABLA BRZOZA 51




Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 22




Pkt: 25
M: 16



23. Patiño Emir 2001 KS SZPADA ŁÓDŹ 50





Pkt: 25
M: 13




Pkt: 25
M: 13



24. Knez Mateusz 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 45

Pkt: 45
M: 8












25. Ziarnowski Rafał 1999 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 43

Pkt: 17
M: 21


Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 24








26. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 43

Pkt: 17
M: 30



Pkt: 13
M: 28








27. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 39




Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 20




Pkt: 13
M: 17



28. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 39




Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 29




Pkt: 13
M: 22



29. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 39




Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 31








30. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 38





Pkt: 13
M: 25




Pkt: 25
M: 14



31. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 36

Pkt: 17
M: 29



Pkt: 6
M: 38








32. Bończak Miłosz 1999 AZS AWF KATOWICE 34

Pkt: 8
M: 41








Pkt: 13
M: 21



33. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 33

Pkt: 8
M: 35


Pkt: 25
M: 12









34. Lademann Karol 1999 AZS AWF WARSZAWA 30

Pkt: 30
M: 16












35. Glasner Hubert 2000 Koniński Klub Szermierczy 30

Pkt: 17
M: 25











Pkt: 13
M: 24
36. Kubica Kacper 2001 AZS AWF KATOWICE 26





Pkt: 13
M: 32




Pkt: 13
M: 18



37. Dzierniejko Jakub 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26





Pkt: 13
M: 26







Pkt: 13
M: 28
38. Białecki Cezary 1999 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 25










Pkt: 25
M: 9



39. Szreder Michał 2001 Koniński Klub Szermierczy 21

Pkt: 8
M: 36












40. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 21

Pkt: 8
M: 40








Pkt: 13
M: 24



41. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19




Pkt: 13
M: 21
Pkt: 6
M: 37








42. Dzwoniarski Damian 1994 UKS SZABLA BRZOZA 17

Pkt: 17
M: 18












43. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17

Pkt: 17
M: 23












44. Kochan Michał 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 17

Pkt: 17
M: 24












45. Gałecki Rafał 2002 AZS AWF WARSZAWA 17

Pkt: 17
M: 28












46. Nowak Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 17

Pkt: 17
M: 32












47. Prokopowicz Mateusz 1999 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13





Pkt: 13
M: 19








48. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 13










Pkt: 13
M: 20



49. Ławresz Damian 1996 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13





Pkt: 13
M: 21








50. Dąbrowski Szymon 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13













Pkt: 13
M: 29
51. Sosulski Piotr 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8

Pkt: 8
M: 34












52. Kieca Jakub 2008 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8

Pkt: 8
M: 37












53. Kończyło Tomasz 1973 KU AZS ASzWoj 8

Pkt: 8
M: 38












54. Krzemiński Adam 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8

Pkt: 8
M: 39












55. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8

Pkt: 8
M: 42












56. POLAKOWSKI Korneliusz 2004 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 6





Pkt: 6
M: 34








57. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 6
M: 35








58. Puczyłowski Aron 2001 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 6
M: 36








59. Olbrychski Antoni 1993 KS KARABELA 6





Pkt: 6
M: 39








60. Rekiel Miłosz 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 6





Pkt: 6
M: 40








61. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 6





Pkt: 6
M: 41








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content