Lista klasyfikacyjna

Antkiewicz Mateusz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

BIELEC Maciej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zawrotniak Radosław

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Europy seniorów - Płowdiw 2022/2023
2. II Puchar Polski seniorów w szpadach - Warszawa 2022/2023
3. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn - Gliwice 2022/2023
4. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
5. Puchar Świata seniorów w szpadzie mężczyzn - Heidenheim 2022/2023
6. III Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Katowice 2022/2023
7. Puchar Świata seniorów w szpadach - Vancouver 2022/2023
8. Puchar Świata seniorów w szpadzie mężczyzn - Berno 2022/2023
9. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Doha 2022/2023
10. I Puchar Polski seniorów w szpadach - Szczecin 2022/2023
11. Puchar Świata seniorów w szpadzie mężczyzn - Stambuł 2022/2023
12. Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Chotomów 2022/2023
13. Mistrzostwa Świata seniorów - Mediolan 2022/2023
14. Puchar Świata seniorów w szpadzie mężczyzn - Buenos Aires 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 520 Pkt: 180
M: 3
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 20
Pkt: 70
M: 30
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 116






2. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 355 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 60
M: 2



Pkt: 100
M: 13
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 70
M: 26
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 35
M: 36



3. Zawrotniak Radosław 1981 AZS AWF KRAKÓW 235
Pkt: 50
M: 3




Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 35
M: 55
Pkt: 80
M: 1


4. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 235 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 35
M: 49
Pkt: 0
M: 89
Pkt: 50
M: 3




Pkt: 70
M: 27



5. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 185


Pkt: 0
M: 166
Pkt: 35
M: 63
Pkt: 50
M: 3



Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 146
Pkt: 60
M: 3


6. Nycz Mateusz 1989 PIAST GLIWICE 165 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 40
M: 7

Pkt: 0
M: 156
Pkt: 70
M: 20




Pkt: 25
M: 9
Pkt: 0
M: 201
Pkt: 30
M: 11


7. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 130
Pkt: 40
M: 8







Pkt: 60
M: 2

Pkt: 30
M: 10


8. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 120
Pkt: 25
M: 13

Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 94
Pkt: 25
M: 11

Pkt: 0
M: 160


Pkt: 0
M: 104
Pkt: 70
M: 2


9. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 110
Pkt: 25
M: 15



Pkt: 25
M: 9





Pkt: 60
M: 3


10. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 110

Pkt: 40
M: 6


Pkt: 40
M: 6





Pkt: 30
M: 9


11. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 105


Pkt: 0
M: 328

Pkt: 25
M: 13



Pkt: 50
M: 3

Pkt: 30
M: 12


12. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 105
Pkt: 25
M: 14







Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 266
Pkt: 30
M: 14


13. Budek Karol 1996 Krakowski Klub Szermierzy 92

Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 170



Pkt: 0
M: 227

Pkt: 25
M: 16

Pkt: 17
M: 23


14. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 90

Pkt: 25
M: 10
Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 121
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 261

Pkt: 25
M: 14




15. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 90
Pkt: 25
M: 9

Pkt: 0
M: 333
Pkt: 0
M: 151
Pkt: 40
M: 7



Pkt: 25
M: 15




16. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 83
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 13
M: 29








Pkt: 45
M: 7


17. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 82
Pkt: 40
M: 6



Pkt: 25
M: 12





Pkt: 17
M: 32


18. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 73

Pkt: 40
M: 7






Pkt: 25
M: 12

Pkt: 8
M: 40


19. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 71
Pkt: 13
M: 27







Pkt: 13
M: 21

Pkt: 45
M: 5


20. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 70




Pkt: 40
M: 8



Pkt: 13
M: 17

Pkt: 17
M: 25


21. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 67
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 0
M: 208
Pkt: 0
M: 132




Pkt: 25
M: 11
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 17
M: 24


22. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 64

Pkt: 50
M: 3

Pkt: 0
M: 259




Pkt: 6
M: 57

Pkt: 8
M: 37


23. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 64
Pkt: 13
M: 20


Pkt: 0
M: 315




Pkt: 6
M: 38

Pkt: 45
M: 6


24. Khadzhynov Kostyantyn 1993 AZS AWF KRAKÓW 61




Pkt: 13
M: 26



Pkt: 40
M: 5

Pkt: 8
M: 34


25. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 61
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 40
M: 8








Pkt: 8
M: 53


26. Wojciechowski Szymon 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 58

Pkt: 25
M: 13


Pkt: 25
M: 16





Pkt: 8
M: 33


27. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 57
Pkt: 6
M: 62







Pkt: 6
M: 60

Pkt: 45
M: 8


28. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 56
Pkt: 13
M: 18



Pkt: 13
M: 29





Pkt: 30
M: 13


29. Sobiecki Jan 1991 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 48

Pkt: 25
M: 11


Pkt: 6
M: 34





Pkt: 17
M: 28


30. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 46

Pkt: 13
M: 32






Pkt: 25
M: 13

Pkt: 8
M: 55


31. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 44
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 28






Pkt: 6
M: 51




32. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 44
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 25
M: 14






Pkt: 6
M: 47




33. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 43




Pkt: 13
M: 30



Pkt: 13
M: 32

Pkt: 17
M: 22


34. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 43

Pkt: 13
M: 27


Pkt: 13
M: 32





Pkt: 17
M: 29


35. Kuźnik Bartosz 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 42




Pkt: 6
M: 41



Pkt: 6
M: 53

Pkt: 30
M: 15


36. Korona-Trzebski Przemysław 1976 AZS AWF WARSZAWA 42
Pkt: 6
M: 39







Pkt: 6
M: 43

Pkt: 30
M: 16


37. Atanassow Aleksander 1969 KS CRACOVIA 1906. 42




Pkt: 25
M: 15





Pkt: 17
M: 30


38. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 39
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 25
M: 15








Pkt: 8
M: 48


39. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 39
Pkt: 13
M: 28



Pkt: 13
M: 23



Pkt: 13
M: 31




40. ADAMCZYK Mikołaj 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 36




Pkt: 13
M: 25



Pkt: 6
M: 49

Pkt: 17
M: 27


41. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 34

Pkt: 13
M: 21


Pkt: 13
M: 27





Pkt: 8
M: 49


42. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 34
Pkt: 13
M: 21



Pkt: 13
M: 31





Pkt: 8
M: 42


43. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 34
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 26








Pkt: 8
M: 47


44. KAPAŁA Piotr 1997 PIAST GLIWICE 32
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 6
M: 40






Pkt: 13
M: 24




45. Sojka Dominik 2002 AZS AWF KATOWICE 27
Pkt: 6
M: 63







Pkt: 13
M: 19

Pkt: 8
M: 44


46. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 27

Pkt: 6
M: 37


Pkt: 13
M: 24





Pkt: 8
M: 51


47. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 27
Pkt: 6
M: 57







Pkt: 13
M: 28

Pkt: 8
M: 41


48. STOCKI Piotr 1982 Klub Szermierzy Warszawianka 27
Pkt: 6
M: 64



Pkt: 13
M: 28





Pkt: 8
M: 61


49. Brodowicz Michał 2005 AZS AWF KRAKÓW 27
Pkt: 6
M: 55







Pkt: 13
M: 30

Pkt: 8
M: 49


50. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 27

Pkt: 13
M: 31






Pkt: 6
M: 37

Pkt: 8
M: 60


51. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 27
Pkt: 13
M: 32



Pkt: 6
M: 44





Pkt: 8
M: 62


52. Gumeniuk Andrii 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25




Pkt: 25
M: 14








53. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 25
Pkt: 6
M: 58
Pkt: 13
M: 20






Pkt: 6
M: 48




54. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 25
Pkt: 6
M: 45
Pkt: 6
M: 54


Pkt: 13
M: 22








55. Gładyszczak Michał 2005 PKSZERM WARSZAWA 25
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 13
M: 25






Pkt: 6
M: 54




56. RUSIN Illya 2005 AZS AWF KATOWICE 25
Pkt: 6
M: 41



Pkt: 6
M: 54



Pkt: 13
M: 27




57. GRIPAS Artiom 1984 Klub Szermierzy Warszawianka 20
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 44








Pkt: 8
M: 38


58. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 20

Pkt: 6
M: 45






Pkt: 6
M: 56

Pkt: 8
M: 39


59. Roguski Tomasz 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 20

Pkt: 6
M: 57


Pkt: 6
M: 64





Pkt: 8
M: 43


60. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 20
Pkt: 6
M: 37



Pkt: 6
M: 59





Pkt: 8
M: 46


61. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 20
Pkt: 6
M: 53
Pkt: 6
M: 47








Pkt: 8
M: 54


62. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 20




Pkt: 6
M: 51



Pkt: 6
M: 46

Pkt: 8
M: 55


63. MIKLASZEWSKI Konrad 1998 AZS AWF KRAKÓW 20

Pkt: 6
M: 38


Pkt: 6
M: 43





Pkt: 8
M: 59


64. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 19




Pkt: 6
M: 45



Pkt: 13
M: 20




65. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 18
Pkt: 6
M: 60
Pkt: 6
M: 64






Pkt: 6
M: 38




66. ŻAK Jarosław 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 18
Pkt: 6
M: 59
Pkt: 6
M: 50


Pkt: 6
M: 56








67. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 18
Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 55






Pkt: 6
M: 50




68. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 17










Pkt: 17
M: 20


69. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 17










Pkt: 17
M: 31


70. KRZEMIŃSKI Mariusz 1962 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14








Pkt: 6
M: 40

Pkt: 8
M: 35


71. Zarek Tymon 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 14




Pkt: 6
M: 55





Pkt: 8
M: 45


72. WITOSŁAWSKI Tomasz 1988 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 13








Pkt: 13
M: 22




73. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 12
Pkt: 6
M: 54
Pkt: 6
M: 33











74. GUR Baris 1995 Klub Szermierzy Warszawianka 12

Pkt: 6
M: 63






Pkt: 6
M: 33




75. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 12
Pkt: 6
M: 34



Pkt: 0
M: 71



Pkt: 6
M: 35




76. Krzemiński Antoni 1998 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12
Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 52


Pkt: 0
M: 65








77. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12
Pkt: 6
M: 56
Pkt: 6
M: 51











78. Truchanowski Andrzej 1998 PIAST GLIWICE 12

Pkt: 6
M: 60


Pkt: 6
M: 60





Pkt: 0
M: 73


79. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8










Pkt: 8
M: 52


80. KROCHMALSKI Filip 2007 PKSZERM WARSZAWA 8










Pkt: 8
M: 57


81. Chirkowski Ignacy 2007 KS SZPADA WROCŁAW 8




Pkt: 0
M: 71





Pkt: 8
M: 58


82. Szynal Kacper 2006 AZS AWF WROCŁAW 8










Pkt: 8
M: 63


83. Skorupa Marcin 1997 Uczniowski Klub Sportowy START 8




Pkt: 0
M: 66





Pkt: 8
M: 64


84. GUSTA SEWERYN 2007 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 6
M: 35











84. JABŁOŃSKI Marcin 2006 AZS AWF KATOWICE 6




Pkt: 6
M: 35








86. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 6




Pkt: 0
M: 68



Pkt: 6
M: 36




87. Zieliński Dariusz 1969 PIAST GLIWICE 6




Pkt: 6
M: 36








88. Kaniewski Jan 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 6




Pkt: 6
M: 38








89. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 6




Pkt: 6
M: 40





Pkt: 0
M: 72


90. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 6








Pkt: 6
M: 41




91. Fryc Szymon 1998 AZS AWF KRAKÓW 6
Pkt: 6
M: 42












91. Adamek Michał 1987 AZS AWF WROCŁAW 6

Pkt: 6
M: 42











93. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 6
M: 43












94. BRZEZOWSKI Jan 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 6








Pkt: 6
M: 44




95. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6
Pkt: 6
M: 47












96. Dukielski Maciej 1995 UKS G-8 BIELANY 6
Pkt: 6
M: 48












97. Mróz Michał 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 6








Pkt: 6
M: 52




98. Baś Marcel 1989 PIAST GLIWICE 6




Pkt: 6
M: 53








99. Kurowski Błażej 2007 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 6
M: 56











100. Chojnecki Mateusz 1988 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6








Pkt: 6
M: 58




100. WASIEWICZ Tomasz 1999 RMKS RYBNIK 6

Pkt: 6
M: 58











102. Huwer Tymoteusz 2007 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 6
M: 58


Pkt: 0
M: 70








103. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6








Pkt: 6
M: 59




104. Kłusek Damian 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6
Pkt: 6
M: 61









Pkt: 0
M: 71


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content