Lista klasyfikacyjna

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

WASILCZUK Dominika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

ŁAWSKA Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Paryż 2022/2023
2. I Puchar Polski seniorów we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
3. II Puchar Polski seniorów we floretach - Gdańsk 2022/2023
4. Mistrzostwa Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
5. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Belgrad 2022/2023
6. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Budapeszt 2022/2023
7. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Busan 2022/2023
8. III Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
9. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
10. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Płowdiw 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 315 Pkt: 100
M: 16
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 35
M: 53
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 114



2. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 125 Pkt: 0
M: 164


Pkt: 45
M: 6
Pkt: 0
M: 90


Pkt: 40
M: 8


3. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 120
Pkt: 50
M: 3

Pkt: 30
M: 15

Pkt: 0
M: 18




4. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 30
M: 10

Pkt: 0
M: 30




5. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 105
Pkt: 40
M: 8


Pkt: 0
M: 162
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 40
M: 5


6. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 90
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 12






Pkt: 25
M: 13
7. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 68


Pkt: 30
M: 13



Pkt: 13
M: 22


8. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68


Pkt: 30
M: 14



Pkt: 13
M: 20


9. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 67


Pkt: 17
M: 29



Pkt: 25
M: 15


10. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 63
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 13




Pkt: 13
M: 18


11. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 63
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 32

Pkt: 0
M: 163


Pkt: 25
M: 16


12. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 30
M: 16






13. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 55


Pkt: 17
M: 24



Pkt: 25
M: 11

Pkt: 13
M: 19
14. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 55
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 17
M: 26






15. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 55

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 17
M: 30



Pkt: 13
M: 31


16. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 17
M: 17






17. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 51
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 25
M: 15







18. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 45


Pkt: 45
M: 7






19. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 43


Pkt: 17
M: 20



Pkt: 13
M: 24

Pkt: 13
M: 28
20. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 43
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 17
M: 21






21. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 39
Pkt: 13
M: 20





Pkt: 13
M: 28


22. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 39
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 23




Pkt: 13
M: 25


23. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 39
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 25




Pkt: 13
M: 32


24. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34


Pkt: 8
M: 34



Pkt: 13
M: 26


25. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 34

Pkt: 13
M: 26
Pkt: 8
M: 40



Pkt: 13
M: 29


26. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 34
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 8
M: 36






27. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 34


Pkt: 8
M: 38



Pkt: 13
M: 30


28. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30


Pkt: 30
M: 11






29. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30
Pkt: 13
M: 31

Pkt: 17
M: 25






30. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30


Pkt: 17
M: 28





Pkt: 13
M: 30
31. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30


Pkt: 17
M: 31





Pkt: 13
M: 18
32. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 30


Pkt: 17
M: 32





Pkt: 13
M: 27
33. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 8
M: 33



Pkt: 6
M: 41


34. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 26
Pkt: 13
M: 19





Pkt: 13
M: 21


35. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 19







36. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26

Pkt: 13
M: 22






Pkt: 13
M: 31
37. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 31







38. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 23


Pkt: 17
M: 23



Pkt: 6
M: 38


39. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 21


Pkt: 8
M: 35






40. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20


Pkt: 8
M: 39



Pkt: 6
M: 36

Pkt: 6
M: 36
41. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17


Pkt: 17
M: 19






42. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17


Pkt: 17
M: 27






43. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14


Pkt: 8
M: 37



Pkt: 6
M: 37


44. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 14


Pkt: 8
M: 41



Pkt: 6
M: 40


45. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13

Pkt: 13
M: 17







45. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 13
M: 17








47. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 13








Pkt: 13
M: 26
48. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 13
M: 29








49. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 6
M: 34







50. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6






Pkt: 6
M: 35


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content