Lista klasyfikacyjna

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Zgryźniak Kinga

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

BRYCH Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski seniorów w szpadach - Warszawa 2022/2023
2. Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Chotomów 2022/2023
3. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Budapeszt 2022/2023
4. I Puchar Polski seniorów w szpadach - Szczecin 2022/2023
5. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
6. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet - Tallinn 2022/2023
7. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet - Fujairah 2022/2023
8. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Warszawa 2022/2023
9. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Doha 2022/2023
10. Puchar Świata seniorów w szpadach - Vancouver 2022/2023
11. III Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Katowice 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 215 Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 55
M: 3
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 147
Pkt: 0
M: 237





2. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 190 Pkt: 25
M: 16


Pkt: 25
M: 15
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 93
Pkt: 100
M: 16
Pkt: 40
M: 6



3. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 180 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 0
M: 208
Pkt: 0
M: 115


Pkt: 0
M: 69


4. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 83
Pkt: 45
M: 8

Pkt: 13
M: 26







5. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 82 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 17
M: 31

Pkt: 25
M: 16







6. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 80
Pkt: 17
M: 17





Pkt: 13
M: 19



7. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 80 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 30
M: 16





Pkt: 25
M: 12



8. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 78


Pkt: 13
M: 28



Pkt: 25
M: 9



9. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 68 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 30
M: 14
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 13
M: 20

Pkt: 0
M: 87





10. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 67 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 17
M: 22
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 215
Pkt: 0
M: 112

Pkt: 25
M: 14



11. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 56 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 30
M: 13

Pkt: 13
M: 24







12. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 49 Pkt: 6
M: 45
Pkt: 30
M: 10





Pkt: 13
M: 21



13. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 48
Pkt: 17
M: 27





Pkt: 25
M: 10



14. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 46
Pkt: 8
M: 33





Pkt: 25
M: 16



15. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 43
Pkt: 17
M: 30

Pkt: 13
M: 31







16. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 39 Pkt: 6
M: 38
Pkt: 8
M: 46

Pkt: 25
M: 10







17. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 39 Pkt: 6
M: 48
Pkt: 8
M: 43









18. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 37 Pkt: 25
M: 15


Pkt: 6
M: 35







19. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 30 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 17
M: 28









20. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 27 Pkt: 6
M: 50
Pkt: 8
M: 37

Pkt: 13
M: 17







21. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 27
Pkt: 8
M: 48





Pkt: 6
M: 44



22. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 27
Pkt: 8
M: 42

Pkt: 6
M: 50







23. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27
Pkt: 8
M: 49

Pkt: 6
M: 43



Pkt: 13
M: 24



24. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 27
Pkt: 8
M: 36

Pkt: 13
M: 25







25. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 27
Pkt: 8
M: 44

Pkt: 6
M: 47



Pkt: 13
M: 28



26. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26 Pkt: 13
M: 28


Pkt: 13
M: 22







27. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 26






Pkt: 13
M: 32



28. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 25


Pkt: 13
M: 32



Pkt: 6
M: 42



29. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 21
Pkt: 8
M: 53









30. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 20
Pkt: 8
M: 39

Pkt: 6
M: 33



Pkt: 6
M: 37



31. GARUS Oliwia 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 20
Pkt: 8
M: 55

Pkt: 6
M: 36







32. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19 Pkt: 6
M: 54


Pkt: 13
M: 29







33. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 19 Pkt: 13
M: 32


Pkt: 6
M: 42







34. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18 Pkt: 6
M: 42


Pkt: 6
M: 37



Pkt: 6
M: 46



35. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 18


Pkt: 6
M: 48



Pkt: 6
M: 49



36. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 14
Pkt: 8
M: 38





Pkt: 6
M: 41



37. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 14 Pkt: 6
M: 46
Pkt: 8
M: 41









38. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 14
Pkt: 8
M: 50









39. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 13






Pkt: 13
M: 27



40. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12 Pkt: 6
M: 47










41. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12 Pkt: 6
M: 43










42. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 12 Pkt: 6
M: 59






Pkt: 6
M: 47



43. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12 Pkt: 6
M: 57


Pkt: 6
M: 49







44. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12 Pkt: 6
M: 60










45. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 8
Pkt: 8
M: 51









46. DOBRYŁKO Natalia 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8
Pkt: 8
M: 54









47. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6


Pkt: 6
M: 41







48. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 6
M: 45







49. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6






Pkt: 6
M: 48



50. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6










51. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 6










52. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 6 Pkt: 6
M: 53










53. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6










54. Kapała Adrianna 2003 UKS G-8 BIELANY 6 Pkt: 6
M: 58










55. Pydyszewska Ewa 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 6
M: 62










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content