Lista klasyfikacyjna

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Kwiatkowski Mateusz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Kotek Jakub

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Europy juniorów - Tallinn 2022/2023
2. Mistrzostwa Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
3. Puchar Świata juniorów we florecie mężczyzn - Aix-en-Provence 2022/2023
4. I Puchar Polski juniorów we floretach - Bydgoszcz 2022/2023
5. Puchar Świata juniorów we floretach - Londyn 2022/2023
6. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Udine 2022/2023
7. II Puchar Polski juniorów we floretach - Poznań 2022/2023
8. III Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
9. Puchar Świata Seniorów we florecie mężczyzn - Bonn 2022/2023
10. Mistrzostwa Świata juniorów - Płowdiw 2022/2023
11. Mistrzostwa Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
12. Puchar Świata juniorów we florecie mężczyzn - Leszno 2022/2023
13. III Puchar Polski juniorów we floretach - Trzebnica 2022/2023
14. I Puchar Polski seniorów we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
15. II Puchar Polski seniorów we floretach - Gdańsk 2022/2023
16. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 480 Pkt: 120
M: 1
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 70
M: 3
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 45
M: 11
Pkt: 45
M: 13
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 181







2. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 380
Pkt: 30
M: 15
Pkt: 25
M: 23

Pkt: 70
M: 3
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 60
M: 2

Pkt: 75
M: 7
Pkt: 45
M: 2
Pkt: 45
M: 16




3. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 225 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 25
M: 26
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 0
M: 98
Pkt: 25
M: 29




Pkt: 35
M: 3
Pkt: 25
M: 28
Pkt: 30
M: 3



4. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 221 Pkt: 0
M: 25

Pkt: 12
M: 44

Pkt: 0
M: 104
Pkt: 12
M: 61
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 40
M: 7


Pkt: 55
M: 1
Pkt: 12
M: 59

Pkt: 40
M: 7


5. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 157

Pkt: 0
M: 93

Pkt: 0
M: 87
Pkt: 45
M: 15
Pkt: 22
M: 5
Pkt: 25
M: 14



Pkt: 0
M: 161
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 25
M: 16


6. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 154

Pkt: 0
M: 166
Pkt: 14
M: 13
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 25
M: 31
Pkt: 30
M: 3



Pkt: 35
M: 3
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 50
M: 1



7. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 153

Pkt: 12
M: 45

Pkt: 12
M: 48
Pkt: 0
M: 100
Pkt: 22
M: 7
Pkt: 50
M: 3


Pkt: 27
M: 5
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 30
M: 3



8. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 136
Pkt: 17
M: 18

Pkt: 22
M: 6
Pkt: 25
M: 30
Pkt: 0
M: 99



Pkt: 0
M: 91

Pkt: 25
M: 26
Pkt: 22
M: 7



9. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 129

Pkt: 0
M: 144

Pkt: 12
M: 46
Pkt: 0
M: 96

Pkt: 25
M: 16


Pkt: 27
M: 6
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 25
M: 15


10. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 91

Pkt: 0
M: 122
Pkt: 14
M: 16

Pkt: 0
M: 95

Pkt: 50
M: 3



Pkt: 0
M: 105
Pkt: 14
M: 15
Pkt: 13
M: 27


11. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 91

Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 80
Pkt: 25
M: 32
Pkt: 14
M: 11




Pkt: 0
M: 89
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 13
M: 29


12. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 75
Pkt: 30
M: 16

Pkt: 14
M: 15






Pkt: 9
M: 26

Pkt: 22
M: 8



13. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 73
Pkt: 17
M: 20

Pkt: 30
M: 3
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 151





Pkt: 0
M: 101




14. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 72
Pkt: 8
M: 39
Pkt: 0
M: 125



Pkt: 14
M: 9
Pkt: 13
M: 28



Pkt: 12
M: 62




15. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 68
Pkt: 8
M: 40

Pkt: 22
M: 8



Pkt: 25
M: 13



Pkt: 0
M: 114




16. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 63
Pkt: 8
M: 48




Pkt: 22
M: 8



Pkt: 19
M: 10

Pkt: 14
M: 13



17. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 61


Pkt: 14
M: 12


Pkt: 22
M: 6



Pkt: 19
M: 9


Pkt: 6
M: 34


18. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 60


Pkt: 14
M: 14



Pkt: 13
M: 21


Pkt: 27
M: 8
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 6
M: 46


19. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 59









Pkt: 19
M: 16
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 13
M: 19


20. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 53
Pkt: 8
M: 43




Pkt: 14
M: 10



Pkt: 9
M: 32

Pkt: 22
M: 5



21. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 53
Pkt: 8
M: 46








Pkt: 19
M: 13


Pkt: 13
M: 28


22. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 52





Pkt: 6
M: 18



Pkt: 27
M: 7
Pkt: 0
M: 98

Pkt: 13
M: 30


23. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 52
Pkt: 8
M: 37

Pkt: 22
M: 7






Pkt: 9
M: 21
Pkt: 0
M: 76




24. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 46
Pkt: 17
M: 25

Pkt: 6
M: 21


Pkt: 14
M: 14



Pkt: 9
M: 27
Pkt: 0
M: 137




25. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 45





Pkt: 6
M: 30
Pkt: 6
M: 38


Pkt: 19
M: 15
Pkt: 0
M: 154
Pkt: 14
M: 14



26. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 45
Pkt: 17
M: 30

Pkt: 6
M: 22






Pkt: 9
M: 19





27. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 44





Pkt: 6
M: 25
Pkt: 13
M: 32


Pkt: 19
M: 11
Pkt: 0
M: 136

Pkt: 6
M: 55


28. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 43
Pkt: 17
M: 29

Pkt: 6
M: 31








Pkt: 14
M: 16
Pkt: 6
M: 49


29. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 41


Pkt: 6
M: 28



Pkt: 13
M: 26


Pkt: 9
M: 20
Pkt: 0
M: 175

Pkt: 13
M: 26


30. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 35
Pkt: 17
M: 21

Pkt: 6
M: 19


Pkt: 6
M: 28





Pkt: 6
M: 27



31. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 35





Pkt: 14
M: 13



Pkt: 9
M: 29
Pkt: 0
M: 110

Pkt: 6
M: 51


32. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 34
Pkt: 8
M: 56





Pkt: 6
M: 35




Pkt: 14
M: 12



33. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 34





Pkt: 6
M: 17



Pkt: 9
M: 24
Pkt: 0
M: 108

Pkt: 6
M: 45


34. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27


Pkt: 6
M: 18


Pkt: 6
M: 32



Pkt: 9
M: 23


Pkt: 6
M: 44


35. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 8
M: 42

Pkt: 6
M: 24






Pkt: 9
M: 30

Pkt: 3
M: 44



36. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 26
Pkt: 8
M: 52




Pkt: 6
M: 27





Pkt: 6
M: 21


Pkt: 6
M: 47
37. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 24
Pkt: 8
M: 49








Pkt: 4
M: 36

Pkt: 6
M: 23
Pkt: 6
M: 53


38. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 24
Pkt: 8
M: 53





Pkt: 6
M: 37


Pkt: 4
M: 47





39. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 24
Pkt: 8
M: 54





Pkt: 6
M: 46


Pkt: 4
M: 41





40. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 24
Pkt: 8
M: 58

Pkt: 6
M: 27






Pkt: 4
M: 53





41. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 22


Pkt: 6
M: 25






Pkt: 4
M: 58


Pkt: 6
M: 38


42. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 22









Pkt: 4
M: 45

Pkt: 6
M: 30
Pkt: 6
M: 35


43. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 22


Pkt: 6
M: 32






Pkt: 4
M: 39


Pkt: 6
M: 41


44. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 21


Pkt: 3
M: 58


Pkt: 3
M: 49
Pkt: 6
M: 45


Pkt: 9
M: 31





45. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 21
Pkt: 8
M: 33

Pkt: 6
M: 20


Pkt: 3
M: 43



Pkt: 4
M: 44
Pkt: 0
M: 130




46. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 21
Pkt: 8
M: 45

Pkt: 3
M: 52






Pkt: 4
M: 54


Pkt: 6
M: 52


47. Parulski Jakub 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21
Pkt: 8
M: 59




Pkt: 3
M: 39



Pkt: 4
M: 46





48. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 19


Pkt: 6
M: 30


Pkt: 3
M: 34
Pkt: 6
M: 34


Pkt: 4
M: 33





49. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 19


Pkt: 3
M: 44



Pkt: 6
M: 41


Pkt: 4
M: 38


Pkt: 6
M: 47


50. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 18
Pkt: 8
M: 50




Pkt: 3
M: 52



Pkt: 4
M: 51

Pkt: 3
M: 39



51. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 16


Pkt: 3
M: 49


Pkt: 3
M: 50



Pkt: 4
M: 40


Pkt: 6
M: 50


52. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 15


Pkt: 6
M: 26


Pkt: 6
M: 31





Pkt: 3
M: 45



53. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15


Pkt: 3
M: 55


Pkt: 3
M: 56
Pkt: 6
M: 52




Pkt: 3
M: 56



54. Bilko Ilia 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 14





Pkt: 14
M: 16









55. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14
Pkt: 8
M: 44














56. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 13


Pkt: 6
M: 23


Pkt: 3
M: 58



Pkt: 4
M: 52





57. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13


Pkt: 3
M: 48


Pkt: 3
M: 54



Pkt: 4
M: 42

Pkt: 3
M: 38



58. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13


Pkt: 3
M: 57


Pkt: 3
M: 59



Pkt: 4
M: 43

Pkt: 3
M: 52



59. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13


Pkt: 3
M: 43


Pkt: 3
M: 46



Pkt: 4
M: 55

Pkt: 3
M: 36



60. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10


Pkt: 3
M: 41


Pkt: 3
M: 52



Pkt: 4
M: 37





61. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 10





Pkt: 3
M: 48



Pkt: 4
M: 59

Pkt: 3
M: 48



62. Mach Oskar 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 9









Pkt: 9
M: 28





63. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7









Pkt: 4
M: 34

Pkt: 3
M: 51



64. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 7









Pkt: 4
M: 50

Pkt: 3
M: 50



65. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 7









Pkt: 4
M: 57

Pkt: 3
M: 53



66. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6


Pkt: 3
M: 54


Pkt: 3
M: 57









67. ZIELIŃSKI Konstanty 2008 UKS ATENA GDAŃSK 4









Pkt: 4
M: 56





68. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 4









Pkt: 4
M: 60





69. Szymczyk Jan 2006 AZS AWF WARSZAWA 4









Pkt: 4
M: 63





70. Wicher Antoni 2008 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4









Pkt: 4
M: 64





71. Volkov Alexander 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3


Pkt: 3
M: 46












72. SALA Carl 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 3





Pkt: 3
M: 51









73. Truszczyński Dominik 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3


Pkt: 3
M: 53












74. Narolewski Jakub 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3











Pkt: 3
M: 54



75. Nawrocki Franciszek 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3











Pkt: 3
M: 55



76. Śliż Franciszek 2007 IKS LESZNO 3


Pkt: 3
M: 56












Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content