Lista klasyfikacyjna

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Malgrem Klaudia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Płowdiw 2022/2023
2. Mistrzostwa Świata juniorów - Płowdiw 2022/2023
3. I Puchar Polski seniorów w szablach - Warszawa 2022/2023
4. Mistrzostwa Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Śrem 2022/2023
5. II Puchar Polski seniorów w szablach - Śrem 2022/2023
6. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
7. Puchar Świata juniorów w szablach - Sosnowiec 2022/2023
8. Puchar Świata juniorów w szablach - Dormagen 2022/2023
9. Puchar Świata Grand Prix w szablach - Orlean 2022/2023
10. I Puchar Polski juniorów w szablach - Konin 2022/2023
11. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2022/2023
12. Mistrzostwa Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
13. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
14. Mistrzostwa Europy juniorów - Tallinn 2022/2023
15. II Puchar Polski juniorów w szablach - Poznań 2022/2023
16. III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 337 Pkt: 70
M: 3
Pkt: 55
M: 14
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 45
M: 6
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 26
Pkt: 12
M: 52
Pkt: 0
M: 146







2. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 209 Pkt: 12
M: 53
Pkt: 30
M: 25
Pkt: 50
M: 3



Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 76

Pkt: 50
M: 1
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 27
M: 5
Pkt: 0
M: 66



3. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 202 Pkt: 0
M: 82


Pkt: 45
M: 7
Pkt: 40
M: 6

Pkt: 0
M: 94
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 50
M: 1
Pkt: 55
M: 1
Pkt: 12
M: 40
Pkt: 0
M: 36


4. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 199 Pkt: 0
M: 69



Pkt: 40
M: 5

Pkt: 0
M: 116
Pkt: 12
M: 56



Pkt: 45
M: 2
Pkt: 12
M: 51
Pkt: 0
M: 42


5. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 152


Pkt: 45
M: 5

Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 92




Pkt: 27
M: 6
Pkt: 0
M: 76



6. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 140

Pkt: 40
M: 8

Pkt: 25
M: 13

Pkt: 0
M: 128




Pkt: 35
M: 3




7. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 132

Pkt: 40
M: 7

Pkt: 25
M: 12

Pkt: 0
M: 90




Pkt: 27
M: 6




8. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 110

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 30
M: 16






Pkt: 30
M: 3

Pkt: 0
M: 86



9. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 102


Pkt: 30
M: 13

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 0
M: 74


Pkt: 22
M: 7






10. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 78

Pkt: 25
M: 13

Pkt: 25
M: 9

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 14
M: 14


Pkt: 0
M: 102



11. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 75

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 17
M: 22


Pkt: 0
M: 126


Pkt: 14
M: 13

Pkt: 19
M: 12




12. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 74


Pkt: 30
M: 15

Pkt: 13
M: 21
Pkt: 0
M: 98



Pkt: 22
M: 7
Pkt: 9
M: 18
Pkt: 0
M: 108



13. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 71


Pkt: 17
M: 27





Pkt: 40
M: 2





Pkt: 14
M: 14
14. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 70





Pkt: 0
M: 129


Pkt: 22
M: 8
Pkt: 14
M: 16
Pkt: 9
M: 21




15. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 70

Pkt: 13
M: 19

Pkt: 25
M: 16

Pkt: 0
M: 130
Pkt: 0
M: 144



Pkt: 19
M: 15




16. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 67




Pkt: 25
M: 15



Pkt: 30
M: 3
Pkt: 6
M: 27




Pkt: 6
M: 28
17. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 63


Pkt: 17
M: 19





Pkt: 14
M: 12

Pkt: 19
M: 9




18. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 61





Pkt: 0
M: 107



Pkt: 22
M: 6
Pkt: 9
M: 19




19. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 61

Pkt: 13
M: 18

Pkt: 25
M: 14






Pkt: 9
M: 31




20. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 58

Pkt: 13
M: 20
Pkt: 17
M: 25





Pkt: 14
M: 15
Pkt: 14
M: 15





21. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 53

Pkt: 13
M: 22

Pkt: 25
M: 15

Pkt: 0
M: 107


Pkt: 6
M: 18

Pkt: 9
M: 24




22. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 53








Pkt: 6
M: 19
Pkt: 6
M: 29
Pkt: 19
M: 14




23. Dobies Antonina 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45








Pkt: 6
M: 31
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 19
M: 13




24. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 41




Pkt: 13
M: 22



Pkt: 6
M: 30

Pkt: 9
M: 30




25. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 39




Pkt: 13
M: 19
Pkt: 0
M: 125


Pkt: 3
M: 37

Pkt: 9
M: 29




26. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 37








Pkt: 6
M: 27
Pkt: 6
M: 25
Pkt: 19
M: 10



Pkt: 6
M: 30
27. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 35


Pkt: 17
M: 20





Pkt: 3
M: 44

Pkt: 9
M: 25




28. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 31








Pkt: 6
M: 25
Pkt: 6
M: 30





29. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 31

Pkt: 13
M: 25






Pkt: 6
M: 24
Pkt: 6
M: 28





30. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 29








Pkt: 6
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 9
M: 26




31. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 27








Pkt: 6
M: 20
Pkt: 6
M: 20
Pkt: 9
M: 22



Pkt: 6
M: 23
32. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 24








Pkt: 3
M: 42
Pkt: 6
M: 32
Pkt: 9
M: 32




33. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 22

Pkt: 13
M: 23







Pkt: 6
M: 21




Pkt: 3
M: 33
34. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 19










Pkt: 19
M: 16




35. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19








Pkt: 6
M: 26
Pkt: 3
M: 33
Pkt: 4
M: 37




36. Rozmus Marta 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18








Pkt: 3
M: 34
Pkt: 6
M: 19
Pkt: 9
M: 20




37. Maszewska Nela 2008 AZS AWF WARSZAWA 15









Pkt: 6
M: 21
Pkt: 9
M: 28




38. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 14














Pkt: 14
M: 12
39. TABOREK Matylda 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13

Pkt: 13
M: 27













40. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 10








Pkt: 3
M: 33

Pkt: 4
M: 38



Pkt: 3
M: 38
41. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10








Pkt: 3
M: 36

Pkt: 4
M: 39



Pkt: 3
M: 38
42. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 9










Pkt: 9
M: 23




43. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9








Pkt: 3
M: 41
Pkt: 6
M: 24





44. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9








Pkt: 3
M: 42






45. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 9








Pkt: 6
M: 32





Pkt: 3
M: 40
46. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6








Pkt: 6
M: 21






47. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 6
M: 29






48. Bartosz Eliza 2008 DRAGON ŁÓDŹ 6









Pkt: 6
M: 31





49. Derlatka Małgorzata 2006 Grodziski Klub Szermierczy 6








Pkt: 3
M: 39






50. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6








Pkt: 3
M: 38






51. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4










Pkt: 4
M: 40




52. Lachawiec Aleksandra 2006 Grodziski Klub Szermierczy 3














Pkt: 3
M: 34
53. Haponik Amelia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3








Pkt: 3
M: 35






54. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 3








Pkt: 3
M: 40






55. Nowakowska Michaela 2008 UKS SZABLA BRZOZA 3








Pkt: 3
M: 45






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content