Broniszewski Marcel
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA
Kajor Krzysztof
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE
DENKIEWICZ Benedykt
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | 17. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broniszewski Marcel | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 337 | Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 60 M: 8 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 45 M: 15 |
Pkt: 12 M: 54 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 110 |
||||||||
2. | Kajor Krzysztof | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 232 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 12 M: 48 |
Pkt: 55 M: 8 |
Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 0 M: 153 |
||||||||
3. | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 202 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 25 M: 20 |
Pkt: 0 M: 172 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 12 M: 44 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 0 M: 198 |
||||||||
4. | Nowinowski Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 165 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 0 M: 133 |
Pkt: 0 M: 147 |
Pkt: 0 M: 104 |
Pkt: 45 M: 6 |
Pkt: 0 M: 124 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||||||
5. | DOWGIERD Krzysztof | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 149 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 0 M: 82 |
Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 45 M: 2 |
|||||||||||
6. | Kutek Konstanty | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 127 | Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 0 M: 141 |
Pkt: 0 M: 127 |
Pkt: 0 M: 102 |
Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 27 M: 6 |
||||||||||
7. | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 114 | Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 0 M: 124 |
Pkt: 0 M: 87 |
Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 27 M: 8 |
|||||||||||
8. | MALCER Kacper | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 102 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 0 M: 161 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 25 M: 10 |
||||||||||||
9. | Radoch Filip | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 97 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 0 M: 121 |
Pkt: 0 M: 160 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 0 M: 101 |
||||||||||
10. | Pardela Michał | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 94 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 17 M: 26 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 27 M: 5 |
|||||||||||||
11. | Przybylski Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 88 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 19 M: 15 |
|||||||||||||
12. | ZASTAWNY Paweł | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 88 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 135 |
Pkt: 0 M: 132 |
Pkt: 0 M: 79 |
Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 19 M: 11 |
||||||||||
13. | Kwiatkowski Oskar | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 75 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 0 M: 169 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||||||||||
14. | Marker Bartosz | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 74 | Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 0 M: 125 |
Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 19 M: 16 |
||||||||||||
15. | Józefowski Filip | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 71 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 0 M: 159 |
Pkt: 0 M: 113 |
Pkt: 0 M: 142 |
Pkt: 19 M: 12 |
Pkt: 25 M: 14 |
||||||||||
16. | Dzierniejko Jakub | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 68 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 0 M: 164 |
Pkt: 19 M: 10 |
||||||||||||
17. | Kaczmarczyk Adam | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 64 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 0 M: 134 |
Pkt: 0 M: 148 |
Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 169 |
Pkt: 19 M: 9 |
||||||||||
18. | OBNISKI Bartłomiej | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 54 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 0 M: 167 |
Pkt: 13 M: 22 |
||||||||||||
19. | Moczydłowski Kajetan | 2006 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 53 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 9 M: 29 |
|||||||||||||
20. | Fiedorowicz Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 53 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 0 M: 169 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 13 M: 17 |
||||||||||||
21. | DĄBROWSKI Antoni | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 48 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 0 M: 166 |
Pkt: 0 M: 84 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 9 M: 24 |
|||||||||||
22. | KUSAK Oskar | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 42 | Pkt: 8 M: 35 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 9 M: 17 |
||||||||||||||
23. | Makowski Konstantyn | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 36 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 9 M: 20 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||||||||
24. | Flaszak Antoni | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 34 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 9 M: 18 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||||||||||
25. | Dąbrowski Szymon | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 34 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 9 M: 32 |
|||||||||||||
26. | SZPAK Bruno | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 32 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 9 M: 23 |
|||||||||||||
27. | KOWALCZYK Łukasz | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 9 M: 21 |
|||||||||||||||
28. | Raczyński Kajetan | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27 | Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 4 M: 35 |
||||||||||||||
29. | Strządała Emilian | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 27 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 9 M: 19 |
|||||||||||||
30. | LEDUC Léon | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 27 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 9 M: 28 |
|||||||||||||
31. | Pawluk Mateusz | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 26 | Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 9 M: 25 |
||||||||||||||
32. | Sadowski Mikołaj | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 4 M: 39 |
|||||||||||||
33. | Makowski Aleksander | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 24 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 9 M: 30 |
|||||||||||||
34. | Działach Andrzej | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 24 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 3 M: 42 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 9 M: 31 |
|||||||||||||
35. | Mrozowicz Remigiusz | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 22 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 4 M: 36 |
|||||||||||||
36. | Krzemiński Adam | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 8 M: 39 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 4 M: 37 |
|||||||||||||
37. | Miziura Mikołaj | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 19 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 4 M: 41 |
|||||||||||||
38. | PĘKALA Kacper | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 18 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 9 M: 27 |
||||||||||||||
39. | Brosch Maksymilian | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14 | Pkt: 8 M: 42 |
Pkt: 6 M: 25 |
|||||||||||||||
40. | KOCZWARA Igor | 2007 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 4 M: 47 |
||||||||||||||
41. | DĄBROWSKI Adam | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 13 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 4 M: 45 |
||||||||||||||
42. | FIGURSKI Maciej | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 13 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 4 M: 34 |
||||||||||||||
43. | Lewkowski Wiktor | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 12 | Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 9 M: 22 |
|||||||||||||||
44. | Krych Alan | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 6 M: 29 |
|||||||||||||||
45. | POLAKOWSKI Korneliusz | 2004 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 12 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 24 |
|||||||||||||||
46. | Chomczyk Kasper | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 4 M: 43 |
||||||||||||||
47. | Mosak Makary | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 9 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 6 M: 20 |
|||||||||||||||
48. | Rekiel Miłosz | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 9 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 3 M: 39 |
|||||||||||||||
49. | Kieca Jakub | 2008 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 8 | Pkt: 8 M: 37 |
||||||||||||||||
50. | Palkowski Damian | 2008 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 7 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 4 M: 38 |
|||||||||||||||
51. | KURZAWA Jerzy | 2007 | DRAGON ŁÓDŹ | 7 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 4 M: 39 |
|||||||||||||||
52. | Pietrzak Wojciech | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 7 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 4 M: 41 |
|||||||||||||||
53. | Sobczyk Łukasz | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 7 | Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 4 M: 48 |
|||||||||||||||
54. | Stefański Mateusz | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 6 | Pkt: 6 M: 19 |
||||||||||||||||
55. | Grabis Mateusz | 2007 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 6 | Pkt: 6 M: 22 |
||||||||||||||||
56. | Korzeniowski Mikołaj | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 32 |
||||||||||||||||
57. | SIWIK PIOTR | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 3 M: 34 |
|||||||||||||||
58. | Adamski Patryk | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 4 | Pkt: 4 M: 44 |
||||||||||||||||
59. | Stranc Konrad | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 4 M: 46 |
||||||||||||||||
60. | Mielko Bronisław | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 4 M: 49 |
||||||||||||||||
60. | Mochnal Cezary | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 4 M: 49 |
||||||||||||||||
62. | Kulikowski Kacper | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 3 M: 33 |
||||||||||||||||
63. | Nadarzewski Jędrzej | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 3 | Pkt: 3 M: 37 |
||||||||||||||||
64. | Matusewicz Kamil | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 3 | Pkt: 3 M: 40 |
||||||||||||||||
65. | Kossut Franciszek | 2008 | Grodziski Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 3 M: 41 |
||||||||||||||||
65. | Masłowiecki Tomasz | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 3 M: 41 |
||||||||||||||||
67. | MATEUSZUK Franciszek | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 3 | Pkt: 3 M: 42 |