Lista klasyfikacyjna

Wałach Wiktor

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Socha Antoni

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

KLUGHARDT Hubert

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Chotomów 2022/2023
2. Mistrzostwa Polski juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Mielec 2022/2023
3. I Puchar Polski juniorów w szpadach - Częstochowa 2022/2023
4. Mistrzostwa Europy juniorów - Tallinn 2022/2023
5. Puchar Świata juniorów w szpadzie mężczyzn - Heraklion 2022/2023
6. II Puchar Polski juniorów w szpadach - Gliwice 2022/2023
7. Puchar Świata juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Udine 2022/2023
8. Puchar Świata juniorów w szpadzie mężczyzn - Ryga 2022/2023
9. Puchar Świata juniorów w szpadzie mężczyzn - Bazylea 2022/2023
10. III Puchar Polski juniorów w szpadach - Rybnik 2022/2023
11. II Puchar Polski seniorów w szpadach - Warszawa 2022/2023
12. I Puchar Polski seniorów w szpadach - Szczecin 2022/2023
13. Mistrzostwa Świata juniorów - Płowdiw 2022/2023
14. III Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Katowice 2022/2023
15. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn - Gliwice 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 326 Pkt: 60
M: 3
Pkt: 55
M: 1
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 50
M: 16
Pkt: 45
M: 10
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 12
M: 33
Pkt: 12
M: 42
Pkt: 12
M: 59






2. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 251
Pkt: 35
M: 3
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 50
M: 13
Pkt: 12
M: 59

Pkt: 12
M: 52
Pkt: 12
M: 60
Pkt: 0
M: 98
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 40
M: 6




3. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 182 Pkt: 30
M: 10
Pkt: 27
M: 8

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 25
M: 27

Pkt: 0
M: 152
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 95

Pkt: 40
M: 8
Pkt: 60
M: 2



4. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 172

Pkt: 30
M: 3
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 12
M: 45
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 40
M: 2

Pkt: 50
M: 3



5. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 170 Pkt: 30
M: 13
Pkt: 27
M: 5


Pkt: 12
M: 45
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 45
M: 16
Pkt: 12
M: 44
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 22
M: 8


Pkt: 0
M: 61


6. Wojciechowski Szymon 2006 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 164
Pkt: 35
M: 3
Pkt: 30
M: 3

Pkt: 12
M: 37
Pkt: 50
M: 1

Pkt: 12
M: 36







7. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 156 Pkt: 45
M: 5

Pkt: 22
M: 8

Pkt: 0
M: 134
Pkt: 22
M: 5
Pkt: 12
M: 53
Pkt: 25
M: 25
Pkt: 0
M: 94
Pkt: 30
M: 3





8. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 132 Pkt: 30
M: 9

Pkt: 22
M: 5



Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 117







9. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 112
Pkt: 45
M: 2
Pkt: 14
M: 12







Pkt: 13
M: 23




10. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 87
Pkt: 27
M: 6




Pkt: 0
M: 117
Pkt: 0
M: 196

Pkt: 22
M: 7

Pkt: 25
M: 13



11. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 85 Pkt: 17
M: 25

Pkt: 14
M: 14


Pkt: 14
M: 14

Pkt: 0
M: 183







12. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 68
Pkt: 19
M: 13



Pkt: 22
M: 7
Pkt: 0
M: 166
Pkt: 0
M: 217
Pkt: 0
M: 160
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 13
M: 28



13. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 67 Pkt: 17
M: 22

Pkt: 22
M: 6

Pkt: 0
M: 134
Pkt: 14
M: 13

Pkt: 0
M: 157
Pkt: 0
M: 146
Pkt: 14
M: 9





14. ADAMCZYK Mikołaj 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 63 Pkt: 17
M: 27
Pkt: 19
M: 15
Pkt: 14
M: 16











Pkt: 13
M: 25
15. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 60
Pkt: 19
M: 12


Pkt: 0
M: 89
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 110

Pkt: 0
M: 185
Pkt: 14
M: 14





16. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 58

Pkt: 6
M: 25






Pkt: 14
M: 10
Pkt: 13
M: 25




17. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 57
Pkt: 9
M: 26







Pkt: 22
M: 6





18. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 53 Pkt: 8
M: 55
Pkt: 9
M: 18
Pkt: 22
M: 7






Pkt: 14
M: 11





19. Kuźnik Bartosz 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 48 Pkt: 30
M: 15




Pkt: 6
M: 31



Pkt: 6
M: 26

Pkt: 6
M: 53



20. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 47 Pkt: 8
M: 46
Pkt: 19
M: 10



Pkt: 14
M: 11



Pkt: 6
M: 32





21. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 47 Pkt: 8
M: 54
Pkt: 19
M: 16
Pkt: 6
M: 26


Pkt: 14
M: 10









22. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 46 Pkt: 8
M: 51
Pkt: 19
M: 11



Pkt: 6
M: 29









23. Kurowski Błażej 2007 PIAST GLIWICE 45
Pkt: 19
M: 9
Pkt: 6
M: 28


Pkt: 6
M: 21



Pkt: 14
M: 15





24. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 40

Pkt: 14
M: 13


Pkt: 14
M: 15




Pkt: 6
M: 56




25. Brodowicz Michał 2005 AZS AWF KRAKÓW 36 Pkt: 8
M: 49
Pkt: 9
M: 23







Pkt: 6
M: 25

Pkt: 13
M: 30



26. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 35
Pkt: 9
M: 29
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 6
M: 27








Pkt: 6
M: 40
27. KROCHMALSKI Filip 2007 PKSZERM WARSZAWA 34 Pkt: 8
M: 57
Pkt: 9
M: 19
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 3
M: 36









28. Gładyszczak Michał 2005 PKSZERM WARSZAWA 34
Pkt: 9
M: 22



Pkt: 6
M: 30





Pkt: 6
M: 54



29. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 32

Pkt: 6
M: 30


Pkt: 14
M: 9



Pkt: 6
M: 21

Pkt: 6
M: 36



30. Siwek Marcin 2008 KS SZPADA WROCŁAW 32
Pkt: 9
M: 25
Pkt: 3
M: 62


Pkt: 14
M: 16



Pkt: 6
M: 18





31. RUSIN Illya 2005 AZS AWF KATOWICE 31

Pkt: 6
M: 23


Pkt: 6
M: 24




Pkt: 6
M: 41
Pkt: 13
M: 27



32. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 29 Pkt: 8
M: 39
Pkt: 9
M: 27
Pkt: 6
M: 24








Pkt: 6
M: 56



33. Gumeniuk Andrii 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25













Pkt: 25
M: 14
34. Huwer Tymoteusz 2007 PIAST GLIWICE 24
Pkt: 9
M: 17
Pkt: 3
M: 58






Pkt: 6
M: 30





35. Szynal Kacper 2006 AZS AWF WROCŁAW 23 Pkt: 8
M: 63
Pkt: 9
M: 21
Pkt: 3
M: 44


Pkt: 3
M: 39









36. Wąsik Tadeusz 2007 PKSZERM WARSZAWA 21
Pkt: 9
M: 28
Pkt: 6
M: 27


Pkt: 3
M: 51



Pkt: 3
M: 51





37. Ziajowski Aleksander 2007 PKSZERM WARSZAWA 21
Pkt: 9
M: 31
Pkt: 6
M: 32






Pkt: 6
M: 20





38. Zarek Tymon 2007 Uczniowski Klub Sportowy START 21 Pkt: 8
M: 45
Pkt: 4
M: 55
Pkt: 3
M: 47












39. Zieliński Franciszek 2005 KS SZPADA WADOWICE 20

Pkt: 14
M: 9


Pkt: 6
M: 20









40. GUSTA SEWERYN 2007 PIAST GLIWICE 19
Pkt: 4
M: 39
Pkt: 6
M: 21


Pkt: 3
M: 37









41. Mróz Michał 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 19
Pkt: 4
M: 37
Pkt: 3
M: 39






Pkt: 6
M: 28

Pkt: 6
M: 52



42. Skałecki Antoni 2007 KS SZPADA WROCŁAW 18
Pkt: 9
M: 32
Pkt: 6
M: 20


Pkt: 3
M: 41









43. Bednarski Błażej 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 16
Pkt: 4
M: 44
Pkt: 3
M: 55


Pkt: 6
M: 19



Pkt: 3
M: 50





44. Zalewski Jan 2007 KS SZPADA WROCŁAW 16
Pkt: 4
M: 33



Pkt: 6
M: 22



Pkt: 6
M: 29





45. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 16
Pkt: 4
M: 46
Pkt: 3
M: 55


Pkt: 3
M: 64





Pkt: 6
M: 41



46. BRZEZOWSKI Jan 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 16
Pkt: 4
M: 36
Pkt: 3
M: 57


Pkt: 3
M: 33





Pkt: 6
M: 44



47. Haładuda Jakub 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 15
Pkt: 9
M: 30
Pkt: 3
M: 64






Pkt: 3
M: 42





48. SZUBSTARSKI Maciej 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 4
M: 51



Pkt: 3
M: 51



Pkt: 6
M: 19





49. Grzelak Igor 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 13
Pkt: 4
M: 48
Pkt: 3
M: 38


Pkt: 3
M: 59



Pkt: 3
M: 39





50. Biedroński Mateusz 2005 AZS AWF KRAKÓW 13
Pkt: 4
M: 52
Pkt: 3
M: 43


Pkt: 3
M: 62



Pkt: 3
M: 48





51. MAZURKIEWICZ Miłosz 2003 AZS AWF KATOWICE 13
Pkt: 4
M: 60
Pkt: 3
M: 41


Pkt: 3
M: 49



Pkt: 3
M: 55





52. Chirkowski Ignacy 2007 KS SZPADA WROCŁAW 12 Pkt: 8
M: 58
Pkt: 4
M: 41












Pkt: 0
M: 71
53. Głogowski Miłosz 2005 PKSZERM WARSZAWA 12 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 3
M: 50


Pkt: 3
M: 54



Pkt: 6
M: 31





54. JABŁOŃSKI Marcin 2006 AZS AWF KATOWICE 12




Pkt: 3
M: 44



Pkt: 3
M: 49





55. Klek Jonasz 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10
Pkt: 4
M: 49
Pkt: 3
M: 59


Pkt: 3
M: 56









56. Drobczyk Franciszek 2007 PIAST GLIWICE 10
Pkt: 4
M: 56
Pkt: 3
M: 53


Pkt: 3
M: 43









57. ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9

Pkt: 6
M: 31


Pkt: 3
M: 55









58. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 9

Pkt: 3
M: 36


Pkt: 3
M: 50



Pkt: 3
M: 46





59. Madej Mikołaj 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 7
Pkt: 4
M: 38



Pkt: 3
M: 47









60. Długokęcki Ludomir 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 7
Pkt: 4
M: 40
Pkt: 3
M: 52












61. Siergiej Adam 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 7
Pkt: 4
M: 42



Pkt: 3
M: 58









62. WŁODARCZYK Piotr 2008 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 7
Pkt: 4
M: 47
Pkt: 3
M: 51












63. Grabowski Franciszek 2006 PKSZERM WARSZAWA 7
Pkt: 4
M: 50
Pkt: 3
M: 60












64. Święszek Mikołaj 2007 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 7
Pkt: 4
M: 58







Pkt: 3
M: 53





65. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 6

Pkt: 6
M: 22












66. Mikoda Jarosław 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6

Pkt: 3
M: 37






Pkt: 3
M: 38





67. Drozdowski Szymon 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 6

Pkt: 3
M: 48


Pkt: 3
M: 57









68. Basierak Michał 2007 AZS AWF KRAKÓW 4
Pkt: 4
M: 43













69. Radwański Teofil 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 4
Pkt: 4
M: 53













70. HAMERSKI Aleksander 2006 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4
Pkt: 4
M: 54













71. Łęski Jacek 2006 PKSZERM WARSZAWA 4
Pkt: 4
M: 57













72. Kwaśnik Dominik 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 4
Pkt: 4
M: 59













73. Veenenbos Konrad 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 3








Pkt: 3
M: 40





73. LEMANIK Maksymilian 2006 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 3

Pkt: 3
M: 40












73. Politowicz Stanisław 2004 Klub Szermierczy Milenium Skawina 3




Pkt: 3
M: 40









76. Witkowski Kamil 2008 UKS PIAST LEGNICA 3








Pkt: 3
M: 44





77. Szóstek Jakub 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 3




Pkt: 3
M: 45









77. Sławecki Aleksander 2008 Klub Sportowy Olimp Lubin 3








Pkt: 3
M: 45





79. Maciejak Jakub 2007 AZS AWF WROCŁAW 3




Pkt: 3
M: 46









80. PRUCHNIK Stanisław 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 3








Pkt: 3
M: 47





81. Skalski Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 3

Pkt: 3
M: 49












82. Nowak Grzegorz 2007 AZS AWF KRAKÓW 3




Pkt: 3
M: 53









83. Osuch Maciej 2008 AZS AWF KRAKÓW 3








Pkt: 3
M: 54





83. Berkowicz Jakub 2007 AZS AWF KRAKÓW 3

Pkt: 3
M: 54












85. Witkowski Maciej 2007 UKS PIAST LEGNICA 3




Pkt: 3
M: 59









86. Klocek Kacper 2004 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 3

Pkt: 3
M: 61












86. Kostiukov Kostiantyn 2008 AZS AWF KRAKÓW 3




Pkt: 3
M: 61









88. Rainer Paweł 2004 AZS AWF KRAKÓW 3




Pkt: 3
M: 63









88. Warecki Adam 2008 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3

Pkt: 3
M: 63












Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content