Lista klasyfikacyjna

KUŚ Natasza

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: D' ARTAGNAN URSYNÓW

JAKUBOWSKA Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

WOJTAS Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Europy juniorów młodszych - Tallinn 2022/2023
2. I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
3. Puchar Europy juniorów młodszych we florecie dziewcząt - Poznań 2022/2023
4. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Szczecin 2022/2023
5. II Puchar Polski juniorów we floretach - Poznań 2022/2023
6. III Puchar Polski juniorów we floretach - Trzebnica 2022/2023
7. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet - Zagrzeb 2022/2023
8. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet - Jena 2022/2023
9. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach - Gdańsk 2022/2023
10. III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet i mężczyzn - Toruń 2022/2023
11. I Puchar Polski juniorów we floretach - Bydgoszcz 2022/2023
12. Puchar Europy Juniorów Młodszych we floretach - Nurenberg 2022/2023
13. Mistrzostwa Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
14. Mistrzostwa Świata juniorów młodszych - Płowdiw 2022/2023
15. Puchar Europy Juniorów Młodszych we floretach - Budapeszt 2022/2023
16. Puchar Świata juniorów we floretach - Londyn 2022/2023
17. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Udine 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 244 Pkt: 45
M: 8
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 35
M: 2
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 12
M: 51
Pkt: 12
M: 63









2. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 221 Pkt: 45
M: 6

Pkt: 12
M: 25


Pkt: 40
M: 2

Pkt: 12
M: 40
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 30
M: 2
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 12
M: 27





3. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 188
Pkt: 30
M: 2

Pkt: 45
M: 1
Pkt: 30
M: 3






Pkt: 12
M: 19
Pkt: 27
M: 7
Pkt: 20
M: 28
Pkt: 12
M: 27

Pkt: 12
M: 61
4. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 141 Pkt: 30
M: 12

Pkt: 12
M: 22
Pkt: 25
M: 3
Pkt: 14
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 62



Pkt: 22
M: 7



Pkt: 12
M: 31


5. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 99
Pkt: 20
M: 3

Pkt: 25
M: 3
Pkt: 22
M: 8





Pkt: 14
M: 14
Pkt: 12
M: 22


Pkt: 6
M: 51

Pkt: 0
M: 90
6. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 96

Pkt: 6
M: 44
Pkt: 11
M: 11




Pkt: 12
M: 6
Pkt: 40
M: 1

Pkt: 6
M: 51
Pkt: 9
M: 23




7. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 89
Pkt: 20
M: 3
Pkt: 12
M: 17
Pkt: 11
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 15

Pkt: 12
M: 49



Pkt: 6
M: 40





8. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 79

Pkt: 6
M: 39
Pkt: 11
M: 12
Pkt: 14
M: 13



Pkt: 30
M: 2
Pkt: 12
M: 5

Pkt: 0
M: 82


Pkt: 6
M: 58


9. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 67
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 0
M: 124


Pkt: 14
M: 16




Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 29
Pkt: 9
M: 18

Pkt: 6
M: 55


10. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 58

Pkt: 0
M: 88
Pkt: 11
M: 15




Pkt: 7
M: 11

Pkt: 6
M: 22
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 9
M: 27




11. Bartol Michalina 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 50
Pkt: 7
M: 15
Pkt: 6
M: 45
Pkt: 11
M: 13

Pkt: 14
M: 13


Pkt: 12
M: 7


Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 109


12. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 45
Pkt: 7
M: 14
Pkt: 0
M: 94
Pkt: 17
M: 8





Pkt: 12
M: 8

Pkt: 0
M: 167
Pkt: 9
M: 24

Pkt: 0
M: 163


13. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 43
Pkt: 12
M: 6

Pkt: 17
M: 7




Pkt: 2
M: 20
Pkt: 12
M: 7




Pkt: 0
M: 206


14. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 41


Pkt: 4
M: 21
Pkt: 6
M: 29



Pkt: 12
M: 8


Pkt: 0
M: 120
Pkt: 19
M: 13

Pkt: 0
M: 136


15. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 17
M: 6





Pkt: 12
M: 6
Pkt: 6
M: 25
Pkt: 0
M: 125
Pkt: 4
M: 38




16. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 35

Pkt: 0
M: 132
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 6
M: 18
Pkt: 6
M: 19






Pkt: 19
M: 16




17. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 33

Pkt: 0
M: 87
Pkt: 11
M: 14
Pkt: 6
M: 31



Pkt: 7
M: 10


Pkt: 0
M: 91
Pkt: 9
M: 22

Pkt: 0
M: 125


18. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 31
Pkt: 7
M: 13


Pkt: 6
M: 22
Pkt: 6
M: 23




Pkt: 6
M: 19
Pkt: 6
M: 48


Pkt: 0
M: 200


19. MIKULAK SARA 2006 AZS AWF WARSZAWA 30


Pkt: 11
M: 10








Pkt: 19
M: 11




20. GATZ Zuzanna 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29
Pkt: 12
M: 7






Pkt: 7
M: 14

Pkt: 6
M: 32
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 4
M: 35

Pkt: 0
M: 194


21. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 28
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 0
M: 98

Pkt: 6
M: 30





Pkt: 6
M: 24

Pkt: 9
M: 31

Pkt: 0
M: 197


22. Tym Danuta 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27
Pkt: 7
M: 10
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 11
M: 16




Pkt: 2
M: 30
Pkt: 7
M: 16




Pkt: 0
M: 171


23. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26


Pkt: 4
M: 22
Pkt: 6
M: 23



Pkt: 7
M: 12


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 9
M: 28




24. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23

Pkt: 0
M: 70


Pkt: 6
M: 20


Pkt: 7
M: 16

Pkt: 6
M: 28

Pkt: 4
M: 43




25. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 21

Pkt: 0
M: 93
Pkt: 4
M: 19
Pkt: 6
M: 25




Pkt: 7
M: 15


Pkt: 4
M: 37




26. Lidzbarska Oliwia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20

Pkt: 0
M: 92
Pkt: 4
M: 17
Pkt: 3
M: 38




Pkt: 7
M: 9
Pkt: 6
M: 29






27. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 19


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 6
M: 24
Pkt: 6
M: 31




Pkt: 3
M: 39






28. DUDZIUK Julia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18

Pkt: 0
M: 135
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 3
M: 47



Pkt: 2
M: 28



Pkt: 9
M: 26




29. Bogacka Emilia 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 13
Pkt: 1
M: 60






Pkt: 7
M: 13
Pkt: 1
M: 62


Pkt: 4
M: 41




30. DOMAGAŁA MARIA 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 12
Pkt: 2
M: 21

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 3
M: 36
Pkt: 3
M: 37











31. Kowalewska Jagoda 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11



Pkt: 3
M: 43



Pkt: 2
M: 31
Pkt: 2
M: 30


Pkt: 4
M: 42




32. Wierzbicka Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10
Pkt: 1
M: 39

Pkt: 4
M: 29





Pkt: 1
M: 36


Pkt: 4
M: 43




33. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10
Pkt: 2
M: 22
Pkt: 0
M: 100
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 2
M: 27
Pkt: 2
M: 18

Pkt: 0
M: 201


Pkt: 0
M: 107


34. SZULTKA Alicja 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9
Pkt: 2
M: 28

Pkt: 4
M: 24




Pkt: 1
M: 37
Pkt: 2
M: 26







35. Plutecka Zofia 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 9
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 3
M: 35
Pkt: 3
M: 40


Pkt: 2
M: 32








36. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 9
Pkt: 2
M: 30



Pkt: 3
M: 38


Pkt: 1
M: 51

Pkt: 3
M: 37






37. WYSZYŃSKA Magdalena 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8
Pkt: 1
M: 49

Pkt: 4
M: 32




Pkt: 2
M: 23
Pkt: 1
M: 40







38. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8
Pkt: 2
M: 17


Pkt: 3
M: 42



Pkt: 1
M: 33
Pkt: 2
M: 22







39. Jaskólska Nina 2008 KS AZS-AWF POZNAŃ 5
Pkt: 1
M: 34


Pkt: 3
M: 41



Pkt: 1
M: 47








40. LEWANDOWSKA Nina 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 5
Pkt: 1
M: 36







Pkt: 1
M: 60
Pkt: 3
M: 44






41. Konieczka Zofia 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5
Pkt: 2
M: 19






Pkt: 1
M: 34
Pkt: 2
M: 32







42. Lelewska Julia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4
Pkt: 2
M: 28






Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 59







43. BERUS Oliwia 2009 IKS LESZNO 4
Pkt: 1
M: 46






Pkt: 1
M: 40
Pkt: 2
M: 31







44. BROSOWSKA Agata 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 4
Pkt: 2
M: 31






Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 51







45. Choszcz Nadia 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3







Pkt: 2
M: 26
Pkt: 1
M: 42







46. NOWAK Lena 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3







Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 29







47. WILKOWSKA Marianna 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3
Pkt: 2
M: 32







Pkt: 1
M: 47







48. Deneka Aleksandra 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3
Pkt: 1
M: 40






Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 37







49. PISAREWICZ Olga 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3
Pkt: 1
M: 57






Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 38







50. Ozga Marta 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3
Pkt: 1
M: 48






Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 50







51. PARTYKA Alicja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3
Pkt: 1
M: 44






Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 44







52. KALISZEWSKA ANTONINA 2011 AZS AWF WARSZAWA 3
Pkt: 1
M: 51






Pkt: 1
M: 55
Pkt: 1
M: 58







53. DUMAŃSKA Ludmiła 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3
Pkt: 1
M: 53






Pkt: 1
M: 62
Pkt: 1
M: 52







54. BORAWSKA Emilia 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3
Pkt: 1
M: 54






Pkt: 1
M: 53
Pkt: 1
M: 53







55. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 2
Pkt: 2
M: 18















56. Czarnecka Hanna 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2








Pkt: 2
M: 24







57. Murawska Aleksandra 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2







Pkt: 1
M: 55
Pkt: 1
M: 34







58. Wiśnik Florentyna 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 2
Pkt: 1
M: 38







Pkt: 1
M: 49







59. Łokaj Lena 2008 AZS AWF WARSZAWA 2







Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 41







60. Trybel Evelina 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2
Pkt: 1
M: 45






Pkt: 1
M: 43








61. Kociubińska Zofia 2010 IKS LESZNO 2







Pkt: 1
M: 54
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 193





62. Szczególska Agata 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2
Pkt: 1
M: 43






Pkt: 1
M: 64








63. Wróblewska Oliwia 2010 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 1
M: 59







Pkt: 1
M: 46







64. Królak Lena 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2
Pkt: 1
M: 47







Pkt: 1
M: 48







65. KOWALCZYK Maja 2009 AZS AWF WARSZAWA 2
Pkt: 1
M: 50






Pkt: 1
M: 60








66. Powąska Wiktoria 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2
Pkt: 1
M: 54






Pkt: 1
M: 63








67. Nowaczyk Amelia 2011 IKS LESZNO 1








Pkt: 1
M: 35







68. GATZ Alicja 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1








Pkt: 1
M: 39







69. SŁODKOWSKA Maria 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1







Pkt: 1
M: 42








70. Neumann Maja 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 1







Pkt: 1
M: 50








71. Pest Barbara 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1







Pkt: 1
M: 52








71. Bachar Natalia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1
Pkt: 1
M: 52















73. BUDA Oliwia 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1








Pkt: 1
M: 54







74. Juszkiewicz Nadia 2010 IKS LESZNO 1








Pkt: 1
M: 55







74. STADNYSHYN Khrystyna 2008 IKS LESZNO 1







Pkt: 1
M: 55








76. Węglarz Nina 2009 UKS ATENA GDAŃSK 1
Pkt: 1
M: 56















76. POKORSKA Zuzanna 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1








Pkt: 1
M: 56







78. Szularz Amelia 2006 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1
Pkt: 1
M: 57















78. Łaszczyńska Maja 2011 IKS LESZNO 1








Pkt: 1
M: 57







80. Wróblewska Maria 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1







Pkt: 1
M: 58








81. JAKUBOWSKA Emilia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1







Pkt: 1
M: 59








82. Szymczyk Joanna 2010 AZS AWF WARSZAWA 1
Pkt: 1
M: 60















83. WITTSTOCK NATASZA 2011 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1








Pkt: 1
M: 61







83. Woynarowska Ida 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1







Pkt: 1
M: 61








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content