Lista klasyfikacyjna

DURAJ Idzi

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

GORCZYCA Jakub

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

MOŻEJKO Miłosz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2022/2023
2. Mistrzostwa Europy juniorów młodszych - Tallinn 2022/2023
3. I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
4. III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie kobiet i mężczyzn - Toruń 2022/2023
5. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Szczecin 2022/2023
6. Puchar Europy Juniorów Młodszych we floretach - Nurenberg 2022/2023
7. II Puchar Polski juniorów we floretach - Poznań 2022/2023
8. Puchar Europy Juniorów Młodszych we floretach - Budapeszt 2022/2023
9. III Puchar Polski juniorów we floretach - Trzebnica 2022/2023
10. I Puchar Polski juniorów we floretach - Bydgoszcz 2022/2023
11. Mistrzostwa Świata juniorów młodszych - Płowdiw 2022/2023
12. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach - Gdańsk 2022/2023
13. Mistrzostwa Polski juniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
14. Puchar Europy juniorów młodszych we florecie chłopców - Bratysława 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 254 Pkt: 55
M: 3
Pkt: 45
M: 8
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 30
M: 2
Pkt: 25
M: 3
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 12
M: 28






2. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 155 Pkt: 12
M: 22
Pkt: 30
M: 13
Pkt: 20
M: 3

Pkt: 45
M: 1
Pkt: 6
M: 49

Pkt: 6
M: 43
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 14
M: 15




3. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 126 Pkt: 12
M: 28

Pkt: 20
M: 3
Pkt: 40
M: 1

Pkt: 6
M: 59
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 20
Pkt: 22
M: 5

Pkt: 0
M: 51



4. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 122 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 7
M: 13
Pkt: 11
M: 15
Pkt: 0
M: 67

Pkt: 12
M: 22



Pkt: 40
M: 1


5. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 115 Pkt: 6
M: 49
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 20
M: 3
Pkt: 17
M: 5
Pkt: 0
M: 89





Pkt: 20
M: 3


6. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 93 Pkt: 6
M: 43

Pkt: 12
M: 5
Pkt: 20
M: 3
Pkt: 35
M: 2
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 14
M: 12





7. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 84 Pkt: 6
M: 56

Pkt: 30
M: 2
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 11
M: 10
Pkt: 0
M: 106

Pkt: 0
M: 98



Pkt: 30
M: 2


8. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 80 Pkt: 12
M: 31


Pkt: 12
M: 6
Pkt: 11
M: 11
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 6
M: 47



Pkt: 20
M: 3


9. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 59 Pkt: 12
M: 23

Pkt: 12
M: 7

Pkt: 17
M: 8
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 91

Pkt: 6
M: 32

Pkt: 12
M: 8


10. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 59 Pkt: 6
M: 38


Pkt: 12
M: 8
Pkt: 11
M: 14
Pkt: 12
M: 26

Pkt: 0
M: 108

Pkt: 6
M: 19

Pkt: 12
M: 6


11. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 51

Pkt: 7
M: 9

Pkt: 17
M: 7
Pkt: 0
M: 192

Pkt: 0
M: 79
Pkt: 14
M: 16


Pkt: 7
M: 16


12. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 47 Pkt: 6
M: 47

Pkt: 7
M: 14
Pkt: 7
M: 15

Pkt: 12
M: 31

Pkt: 0
M: 120

Pkt: 6
M: 24




13. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 44 Pkt: 6
M: 53

Pkt: 7
M: 11
Pkt: 7
M: 9
Pkt: 17
M: 6
Pkt: 0
M: 94

Pkt: 0
M: 231



Pkt: 7
M: 15


14. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 43

Pkt: 7
M: 13
Pkt: 7
M: 11
Pkt: 25
M: 3
Pkt: 0
M: 134

Pkt: 0
M: 113






15. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 40 Pkt: 6
M: 46


Pkt: 7
M: 13
Pkt: 11
M: 13
Pkt: 0
M: 75



Pkt: 6
M: 23




16. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 37

Pkt: 7
M: 15
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 11
M: 12
Pkt: 0
M: 167

Pkt: 0
M: 94



Pkt: 7
M: 12


17. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 34 Pkt: 12
M: 26


Pkt: 7
M: 10
Pkt: 4
M: 18
Pkt: 0
M: 136

Pkt: 0
M: 145



Pkt: 7
M: 11


18. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 25

Pkt: 7
M: 12

Pkt: 11
M: 16
Pkt: 0
M: 97
Pkt: 3
M: 52
Pkt: 0
M: 197






19. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 20 Pkt: 6
M: 51



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 122
Pkt: 3
M: 48
Pkt: 0
M: 196
Pkt: 3
M: 48





20. Parulski Jakub 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18


Pkt: 7
M: 12
Pkt: 4
M: 21

Pkt: 3
M: 39







21. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 17



Pkt: 4
M: 25



Pkt: 6
M: 23
Pkt: 3
M: 45




22. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 17



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 121
Pkt: 3
M: 59
Pkt: 0
M: 204

Pkt: 6
M: 27




23. SALA Carl 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 16


Pkt: 2
M: 22
Pkt: 4
M: 22

Pkt: 3
M: 51




Pkt: 7
M: 13


24. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 14



Pkt: 4
M: 19

Pkt: 3
M: 59


Pkt: 3
M: 57




25. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13


Pkt: 2
M: 26
Pkt: 4
M: 24



Pkt: 3
M: 53





26. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13





Pkt: 3
M: 54

Pkt: 3
M: 38
Pkt: 3
M: 48




27. GŁUSZAK Szymon 2009 UKS ATENA GDAŃSK 12


Pkt: 1
M: 33
Pkt: 4
M: 17






Pkt: 7
M: 14


28. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 12

Pkt: 2
M: 22

Pkt: 4
M: 23

Pkt: 3
M: 57


Pkt: 3
M: 54




29. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 11

Pkt: 2
M: 29
Pkt: 2
M: 26




Pkt: 3
M: 50





30. Wiśnik Feliks 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 10

Pkt: 2
M: 26
Pkt: 2
M: 30
Pkt: 4
M: 26






Pkt: 2
M: 29


31. Borkowski Olgierd 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 9

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 22
Pkt: 4
M: 28






Pkt: 2
M: 27


32. Truszczyński Dominik 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 9

Pkt: 1
M: 50

Pkt: 4
M: 30




Pkt: 3
M: 53

Pkt: 1
M: 33


33. Szymczyk Jan 2006 AZS AWF WARSZAWA 9

Pkt: 2
M: 21
Pkt: 1
M: 63







Pkt: 2
M: 32


34. Wasiak Stanisław 2006 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8

Pkt: 7
M: 16
Pkt: 1
M: 36










35. Bukat Stanisław 2008 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8

Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 28






Pkt: 1
M: 52


36. Mazur Maciej 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8


Pkt: 2
M: 32
Pkt: 4
M: 32






Pkt: 2
M: 30


37. Nawrocki Franciszek 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8

Pkt: 2
M: 25
Pkt: 2
M: 25




Pkt: 3
M: 55


Pkt: 1
M: 42


38. ZIELIŃSKI Konstanty 2008 UKS ATENA GDAŃSK 7

Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 49







Pkt: 1
M: 39


39. Wicher Antoni 2008 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 7


Pkt: 1
M: 38







Pkt: 2
M: 23


40. Narolewski Jakub 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6

Pkt: 1
M: 39
Pkt: 1
M: 62




Pkt: 3
M: 54


Pkt: 1
M: 44


41. Śliż Franciszek 2007 IKS LESZNO 6

Pkt: 2
M: 30
Pkt: 1
M: 52





Pkt: 3
M: 56




42. Volkov Alexander 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5


Pkt: 2
M: 28





Pkt: 3
M: 46




43. WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4

Pkt: 1
M: 58
Pkt: 1
M: 59







Pkt: 2
M: 19


44. Zadrożny Kacper 2006 AZS AWF WARSZAWA 3

Pkt: 1
M: 33








Pkt: 2
M: 20


45. Kuna Jan 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3

Pkt: 1
M: 43








Pkt: 2
M: 31


46. Marczyk Grzegorz 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 3

Pkt: 2
M: 32








Pkt: 1
M: 61


47. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3

Pkt: 1
M: 35
Pkt: 1
M: 41







Pkt: 1
M: 34


48. Zygmunt Krzysztof 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 58







Pkt: 1
M: 35


49. Woźniak Eryk 2008 KS AZS-AWF POZNAŃ 3

Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 35







Pkt: 1
M: 50


50. SALA Vincent 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 3

Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 39







Pkt: 1
M: 43


51. ŻOK Bartosz 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 3

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 37







Pkt: 1
M: 48


52. MOCEK Maksymilian 2009 IKS LESZNO 3

Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 39







Pkt: 1
M: 64


53. Korbas Adam 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 3

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 42







Pkt: 1
M: 40


54. Wróblewski Filip 2009 AZS AWF WARSZAWA 3

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 55







Pkt: 1
M: 63


55. BĄK Aleksander 2009 UKS ATENA GDAŃSK 3

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 45







Pkt: 1
M: 44


56. WOŹNIAK Wiktor 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3

Pkt: 1
M: 56
Pkt: 1
M: 48







Pkt: 1
M: 53


57. Sowa Jan 2008 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3

Pkt: 1
M: 52
Pkt: 1
M: 54







Pkt: 1
M: 51


58. MACIEJEWSKI Tomasz 2008 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2


Pkt: 2
M: 29










59. AUGUSTYN Mateusz 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2

Pkt: 1
M: 40








Pkt: 1
M: 58


60. Torzyński Bartosz 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 53
Pkt: 1
M: 43










61. Woropay-Hordziejewicz Lubomir 2008 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2

Pkt: 1
M: 57








Pkt: 1
M: 47


62. Semrau Szymon 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 53







Pkt: 1
M: 49


63. GŁOWIŃSKI Igor 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2


Pkt: 1
M: 50







Pkt: 1
M: 54


64. Konikowski Grzegorz 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2

Pkt: 1
M: 59
Pkt: 1
M: 51










65. Pizło Julian 2009 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 1
M: 51








Pkt: 1
M: 62


66. Pocięgiel Patryk 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2

Pkt: 1
M: 61
Pkt: 0
M: 67







Pkt: 1
M: 58


67. Pokorski Franciszek 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 62
Pkt: 1
M: 59










68. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 1
M: 34











69. Nieszczerzewski Eryk 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1










Pkt: 1
M: 41


70. DĘBIŃSKI Wiktor 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1


Pkt: 1
M: 44










71. Ludwiczak Antoni 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1

Pkt: 1
M: 44








Pkt: 0
M: 65


72. Szymczyk Michał 2008 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 1
M: 54











73. Drzewski Adrian 2009 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 1
M: 55











73. Szympel Tymoteusz 2009 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1










Pkt: 1
M: 55


75. Kozłowski Marcin 2009 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 1
M: 56










75. Neumann Franciszek 2009 KS POLONIA 1912 LESZNO 1










Pkt: 1
M: 56


77. Wojciechowski Nikodem 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1


Pkt: 1
M: 57










78. Kędziora Jakub 2008 IKS LESZNO 1

Pkt: 0
M: 68








Pkt: 1
M: 57


79. PORYDZAJ Bartłomiej 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1


Pkt: 0
M: 68







Pkt: 1
M: 60


80. Wasilewicz Bartosz 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1

Pkt: 1
M: 60











81. Ciempa Karol 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1


Pkt: 1
M: 61










82. Grochocki Jakub 2007 UKS FENIKS JABŁONNA 1

Pkt: 1
M: 63











83. KUCZKOWSKI Dawid 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 64










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content