Lista klasyfikacyjna

DENKIEWICZ Benedykt

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

DENKIEWICZ Aleksander

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

DOWGIERD Krzysztof

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Świata juniorów młodszych - Płowdiw 2022/2023
2. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szablach - Godollo 2022/2023
3. Mistrzostwa Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
4. Puchar Europy juniorów młodszych w szablach - Konin 2022/2023
5. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szablach - Sofia 2022/2023
6. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2022/2023
7. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Szczecin 2022/2023
8. I Puchar Polski juniorów młodszych w szablach - Katowice 2022/2023
9. I Puchar Polski juniorów w szablach - Konin 2022/2023
10. Mistrzostwa Europy juniorów młodszych - Tallinn 2022/2023
11. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szablach - Eislingen 2022/2023
12. II Puchar Polski juniorów młodszych w szablach - Konin 2022/2023
13. III Puchar Polski juniorów młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
14. II Puchar Polski juniorów w szablach - Poznań 2022/2023
15. Puchar Świata juniorów w szablach - Sosnowiec 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 460 Pkt: 85
M: 2
Pkt: 75
M: 1
Pkt: 55
M: 1
Pkt: 55
M: 3
Pkt: 55
M: 3
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 1







2. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 200
Pkt: 12
M: 26
Pkt: 27
M: 8
Pkt: 55
M: 3

Pkt: 22
M: 7
Pkt: 35
M: 2

Pkt: 22
M: 8
Pkt: 15
M: 28
Pkt: 12
M: 21




3. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 183
Pkt: 12
M: 25
Pkt: 45
M: 2
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 38

Pkt: 25
M: 3


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 40
M: 1
Pkt: 30
M: 2


4. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 122
Pkt: 6
M: 53
Pkt: 19
M: 9
Pkt: 12
M: 25



Pkt: 20
M: 3

Pkt: 15
M: 24
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 30
M: 2

Pkt: 14
M: 15

5. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 118

Pkt: 19
M: 13
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 89

Pkt: 17
M: 5



Pkt: 0
M: 140

Pkt: 20
M: 3
Pkt: 22
M: 5

6. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 108

Pkt: 9
M: 21
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 0
M: 107
Pkt: 22
M: 6
Pkt: 25
M: 3




Pkt: 12
M: 5



7. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 97

Pkt: 19
M: 14
Pkt: 12
M: 30
Pkt: 0
M: 129
Pkt: 22
M: 5


Pkt: 14
M: 10




Pkt: 30
M: 3
Pkt: 0
M: 161
8. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 60
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 9
M: 24
Pkt: 6
M: 57
Pkt: 0
M: 85


Pkt: 7
M: 11



Pkt: 20
M: 3
Pkt: 12
M: 8


9. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 59

Pkt: 9
M: 29
Pkt: 12
M: 24
Pkt: 0
M: 107

Pkt: 11
M: 9
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 6
M: 60




10. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 51

Pkt: 9
M: 19
Pkt: 6
M: 37


Pkt: 11
M: 10
Pkt: 7
M: 9


Pkt: 6
M: 55

Pkt: 12
M: 7


11. WIĘCH Krzysztof 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 43


Pkt: 6
M: 40


Pkt: 17
M: 8
Pkt: 1
M: 49


Pkt: 0
M: 145
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 7
M: 13


12. Krzemiński Adam 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 42




Pkt: 6
M: 26
Pkt: 17
M: 7




Pkt: 12
M: 8
Pkt: 7
M: 11


13. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 42

Pkt: 9
M: 23
Pkt: 6
M: 59



Pkt: 7
M: 13
Pkt: 6
M: 29

Pkt: 0
M: 132


Pkt: 14
M: 11

14. Działach Andrzej 2006 AZS AWF KATOWICE 39

Pkt: 9
M: 31
Pkt: 6
M: 43


Pkt: 11
M: 16

Pkt: 6
M: 27



Pkt: 7
M: 9


15. Dąbrowski Szymon 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 38

Pkt: 9
M: 32



Pkt: 11
M: 14
Pkt: 12
M: 8


Pkt: 0
M: 165


Pkt: 6
M: 27

16. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 35

Pkt: 9
M: 20
Pkt: 6
M: 47


Pkt: 11
M: 15

Pkt: 3
M: 40

Pkt: 0
M: 141


Pkt: 6
M: 26

17. Makowski Aleksander 2006 Grodziski Klub Szermierczy 34

Pkt: 9
M: 30



Pkt: 11
M: 13
Pkt: 7
M: 14


Pkt: 0
M: 157
Pkt: 7
M: 16



18. Mosak Makary 2007 Grodziski Klub Szermierczy 30


Pkt: 6
M: 62


Pkt: 4
M: 22



Pkt: 0
M: 181
Pkt: 7
M: 15
Pkt: 7
M: 10
Pkt: 6
M: 20

19. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 29

Pkt: 9
M: 18





Pkt: 6
M: 32


Pkt: 7
M: 13
Pkt: 7
M: 15


20. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 29

Pkt: 4
M: 36
Pkt: 6
M: 48

Pkt: 6
M: 27






Pkt: 7
M: 16
Pkt: 6
M: 30

21. Pawluk Mateusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 28

Pkt: 9
M: 25




Pkt: 2
M: 18
Pkt: 3
M: 38




Pkt: 14
M: 13

22. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 26

Pkt: 9
M: 27
Pkt: 6
M: 64



Pkt: 2
M: 22
Pkt: 3
M: 36

Pkt: 0
M: 182


Pkt: 6
M: 32

23. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24

Pkt: 4
M: 39
Pkt: 6
M: 52

Pkt: 3
M: 40
Pkt: 4
M: 27





Pkt: 7
M: 12


24. Kieca Jakub 2008 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22





Pkt: 17
M: 6
Pkt: 2
M: 32



Pkt: 2
M: 25
Pkt: 1
M: 38


25. Lewkowski Wiktor 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18

Pkt: 9
M: 22


Pkt: 3
M: 35
Pkt: 4
M: 26





Pkt: 2
M: 22


26. Krych Alan 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18




Pkt: 6
M: 29
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 6
M: 22


Pkt: 2
M: 21



27. Kossut Franciszek 2008 Grodziski Klub Szermierczy 17




Pkt: 3
M: 41
Pkt: 11
M: 12
Pkt: 1
M: 37




Pkt: 2
M: 31


28. KOCZWARA Igor 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17

Pkt: 4
M: 47


Pkt: 3
M: 37
Pkt: 4
M: 24






Pkt: 6
M: 28

29. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 17

Pkt: 4
M: 34


Pkt: 3
M: 43
Pkt: 4
M: 20






Pkt: 6
M: 31

30. Kulikowski Kacper 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 15






Pkt: 12
M: 6
Pkt: 3
M: 33






31. Korzeniowski Mikołaj 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15




Pkt: 6
M: 32

Pkt: 2
M: 28




Pkt: 7
M: 14


32. DĄBROWSKI Adam 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14

Pkt: 4
M: 45




Pkt: 1
M: 39
Pkt: 6
M: 30




Pkt: 3
M: 35

33. Sobczyk Łukasz 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 13

Pkt: 4
M: 48



Pkt: 4
M: 30

Pkt: 3
M: 35


Pkt: 2
M: 30



34. Chomczyk Kasper 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12

Pkt: 4
M: 43




Pkt: 2
M: 25
Pkt: 3
M: 37




Pkt: 3
M: 38

35. Rataj Tomasz 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11






Pkt: 7
M: 14



Pkt: 2
M: 18
Pkt: 2
M: 30


36. SIWIK PIOTR 2007 Koniński Klub Szermierczy 11




Pkt: 3
M: 34
Pkt: 4
M: 29





Pkt: 1
M: 44
Pkt: 3
M: 39

37. Palkowski Damian 2008 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 10

Pkt: 4
M: 38




Pkt: 2
M: 26
Pkt: 3
M: 44


Pkt: 1
M: 43



38. Pietrzak Wojciech 2006 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 10

Pkt: 4
M: 41


Pkt: 3
M: 44





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 25


39. Grabis Mateusz 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 9










Pkt: 2
M: 32
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 6
M: 22

40. KURZAWA Jerzy 2007 DRAGON ŁÓDŹ 9

Pkt: 4
M: 39


Pkt: 3
M: 36

Pkt: 1
M: 47



Pkt: 1
M: 51



41. Nadarzewski Jędrzej 2008 UKS SZABLA BRZOZA 8





Pkt: 4
M: 28




Pkt: 1
M: 41

Pkt: 3
M: 37

42. Mochnal Cezary 2007 AZS AWF WARSZAWA 8

Pkt: 4
M: 49



Pkt: 4
M: 31








43. Zubko Dominik 2010 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 1
M: 52
Pkt: 2
M: 29


44. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7






Pkt: 1
M: 36





Pkt: 6
M: 19

45. Adamski Patryk 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 7

Pkt: 4
M: 44




Pkt: 1
M: 34



Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 48


46. Masłowiecki Tomasz 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 7






Pkt: 1
M: 50



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 26
Pkt: 3
M: 41

47. Stranc Konrad 2007 Koniński Klub Szermierczy 6

Pkt: 4
M: 46




Pkt: 1
M: 51



Pkt: 1
M: 38



48. Mielko Bronisław 2007 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 4
M: 49








Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 46


49. Kowal-Terlikowski Tymon 2007 IKS FENCER KONSTANCIN 5






Pkt: 2
M: 19



Pkt: 2
M: 27
Pkt: 1
M: 41


50. Czapla Karol 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 5






Pkt: 2
M: 27



Pkt: 1
M: 54
Pkt: 2
M: 23


51. Mioduszewski Szymon 2009 Koniński Klub Szermierczy 4






Pkt: 1
M: 41



Pkt: 1
M: 50
Pkt: 2
M: 18


52. Bielewicz Amadeusz 2007 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 4






Pkt: 1
M: 43



Pkt: 2
M: 24
Pkt: 1
M: 51


53. Krochmalski Jakub 2008 DRAGON ŁÓDŹ 4






Pkt: 1
M: 55



Pkt: 2
M: 28
Pkt: 1
M: 49


54. Krawczyk Antoni 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 4






Pkt: 1
M: 56



Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 38


55. MATEUSZUK Franciszek 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3







Pkt: 3
M: 42






56. Trąbiński Stefan 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 3










Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 32


57. Gradoń Krzysztof 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 3






Pkt: 1
M: 40



Pkt: 1
M: 34
Pkt: 1
M: 35


58. Sokołowski Nikodem 2007 Koniński Klub Szermierczy 3






Pkt: 1
M: 38



Pkt: 1
M: 55
Pkt: 1
M: 43


59. Wnuk Grzegorz 2006 AZS AWF WARSZAWA 2






Pkt: 2
M: 29







60. HUDY BARTOSZ 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2










Pkt: 1
M: 35
Pkt: 1
M: 37


61. Golubev Daniel 2009 Grodziski Klub Szermierczy 2










Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 40


62. BRUZIK Roch 2009 DRAGON ŁÓDŹ 2






Pkt: 1
M: 57



Pkt: 1
M: 37



63. Palmowski Błażej 2009 Koniński Klub Szermierczy 2






Pkt: 1
M: 53




Pkt: 1
M: 45


64. RADOCH Igor 2009 Koniński Klub Szermierczy 2






Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 48



65. Skoczek Szymon 2008 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 2






Pkt: 1
M: 58



Pkt: 1
M: 55



66. MISZKIEWICZ Stanisław 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 1






Pkt: 1
M: 48







67. Płochocki Bartłomiej 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 1






Pkt: 1
M: 52







67. Sikora - Rudnicki Piotr 2009 Grodziski Klub Szermierczy 1











Pkt: 1
M: 52


69. Anuszkiewicz Marceli 2007 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1











Pkt: 1
M: 54


69. Banasiak Ignacy 2009 Grodziski Klub Szermierczy 1






Pkt: 1
M: 54







71. Wieczorkiewicz Jan 2008 DRAGON ŁÓDŹ 1











Pkt: 1
M: 55


72. MEJER WOJCIECH 2009 O.Ś. AZS POZNAŃ 1











Pkt: 1
M: 56


73. Lipiński Jakub 2010 DRAGON ŁÓDŹ 1











Pkt: 1
M: 57


73. Myśliwiec Samuel 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1










Pkt: 1
M: 57



75. Nadarzewski Mikołaj 2008 UKS SZABLA BRZOZA 1










Pkt: 1
M: 58



76. Karczmarczyk Kacper 2010 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1










Pkt: 1
M: 59



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content