Lista klasyfikacyjna

Woźniak Mira

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

GATZ Alicja

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Nowaczyk Amelia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Rajców Gdańskich
2. XXI Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
3. VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości
4. Kuźnia Gdańska - Otwarte Mistrzostwa GSS we florecie dziewcząt i chłopców
5. Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023
6. XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk”
7. Puchar Ursynowa
8. Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie
9. XX Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie
10. Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
11. Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Woźniak Mira 2011 KS AZS-AWF POZNAŃ 100 Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 12
M: 5






2. GATZ Alicja 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 98 Pkt: 16
M: 2




Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 16
M: 2


3. Nowaczyk Amelia 2011 IKS LESZNO 70 Pkt: 11
M: 3




Pkt: 16
M: 2
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 11
M: 3


4. Plutecka Zuzanna 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 53
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 16
M: 2

Pkt: 3
M: 39


Pkt: 7
M: 7
Pkt: 11
M: 3


5. Łaszczyńska Maja 2011 IKS LESZNO 47 Pkt: 11
M: 3

Pkt: 7
M: 5
Pkt: 11
M: 3

Pkt: 11
M: 3


Pkt: 7
M: 5


5. JUREK Natalia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 47 Pkt: 7
M: 7


Pkt: 11
M: 3

Pkt: 11
M: 3
Pkt: 11
M: 3
Pkt: 7
M: 6



7. MOŚ Barbara 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 39 Pkt: 4
M: 10

Pkt: 4
M: 10
Pkt: 16
M: 2


Pkt: 4
M: 12
Pkt: 11
M: 3



8. KRYSZTOFORSKA Julia 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 33 Pkt: 4
M: 9
Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 15


Pkt: 7
M: 8


Pkt: 7
M: 8


9. ZĄBKOWSKA Julia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 30

Pkt: 4
M: 9
Pkt: 7
M: 6

Pkt: 4
M: 11
Pkt: 11
M: 3



Pkt: 4
M: 26
10. Jaworska Weronika 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28 Pkt: 2
M: 20

Pkt: 11
M: 3


Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 10

Pkt: 7
M: 6


11. PAUL Liliana 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26

Pkt: 7
M: 6
Pkt: 4
M: 12

Pkt: 7
M: 7

Pkt: 4
M: 9


Pkt: 4
M: 23
12. Miler Alicja 2012 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25
Pkt: 4
M: 15



Pkt: 2
M: 28

Pkt: 2
M: 17


Pkt: 2
M: 121
13. KALISZEWSKA ANTONINA 2011 AZS AWF WARSZAWA 24
Pkt: 7
M: 6
Pkt: 7
M: 8

Pkt: 3
M: 36
Pkt: 4
M: 12




Pkt: 3
M: 56
14. Hudziak Blanka 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 24


Pkt: 4
M: 13


Pkt: 7
M: 6
Pkt: 4
M: 11


Pkt: 3
M: 36
15. RONOWSKA Hanna 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23 Pkt: 4
M: 14
Pkt: 4
M: 12
Pkt: 4
M: 12


Pkt: 4
M: 13

Pkt: 7
M: 8



16. Moskal Maria 2011 IKS LESZNO 22
Pkt: 7
M: 7

Pkt: 4
M: 11

Pkt: 4
M: 9

Pkt: 4
M: 15


Pkt: 3
M: 52
17. CYGNAR Maja 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21 Pkt: 2
M: 24
Pkt: 4
M: 10



Pkt: 7
M: 6

Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 12


18. Sikorska Alicja 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 20
Pkt: 2
M: 27

Pkt: 4
M: 15



Pkt: 2
M: 20


Pkt: 2
M: 65
19. Kawecka Margarita 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20 Pkt: 7
M: 6


Pkt: 4
M: 14
Pkt: 3
M: 50
Pkt: 2
M: 24


Pkt: 4
M: 14


20. Paziewska Joanna 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 20
Pkt: 4
M: 13
Pkt: 4
M: 11


Pkt: 4
M: 14
Pkt: 4
M: 9
Pkt: 4
M: 11



21. Kuklińska Julia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 2
M: 23
Pkt: 7
M: 8

Pkt: 4
M: 15


Pkt: 2
M: 26


22. WITTSTOCK NATASZA 2011 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 18 Pkt: 2
M: 17

Pkt: 2
M: 17


Pkt: 7
M: 5


Pkt: 4
M: 11


23. Ostrowska Gabriela 2012 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 4
M: 12
Pkt: 2
M: 21
Pkt: 2
M: 19



Pkt: 7
M: 7




24. Guździk Alicja 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18 Pkt: 7
M: 8
Pkt: 2
M: 26



Pkt: 2
M: 18

Pkt: 4
M: 16



25. Włodarska Aleksandra 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 17
Pkt: 4
M: 14
Pkt: 2
M: 25



Pkt: 7
M: 8

Pkt: 2
M: 25

Pkt: 2
M: 86
26. Wojciechowska Zoja 2012 IKS LESZNO 16
Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 1
M: 34
Pkt: 2
M: 27


27. Glonek Natalia 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16 Pkt: 2
M: 31
Pkt: 7
M: 8


Pkt: 2
M: 88



Pkt: 2
M: 20


28. Pietrowicz MARIA 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 16 Pkt: 4
M: 13
Pkt: 4
M: 16
Pkt: 4
M: 14
Pkt: 2
M: 25






Pkt: 2
M: 82
29. BOROŃ Maja 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14


Pkt: 4
M: 9
Pkt: 3
M: 61
Pkt: 2
M: 30
Pkt: 2
M: 17




30. Zalewska Joanna 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 14 Pkt: 4
M: 15

Pkt: 2
M: 21



Pkt: 2
M: 20
Pkt: 4
M: 13


Pkt: 2
M: 98
31. Wiercińska Amelia 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13
Pkt: 2
M: 22
Pkt: 2
M: 26




Pkt: 4
M: 14


Pkt: 2
M: 77
32. Bogusiewicz Liliana 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 11
Pkt: 4
M: 9




Pkt: 4
M: 16



Pkt: 3
M: 53
33. OLSZANOWSKA Helena 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11
Pkt: 2
M: 24





Pkt: 1
M: 34
Pkt: 4
M: 13


34. NOWAK ALICJA 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11
Pkt: 1
M: 37


Pkt: 2
M: 77


Pkt: 2
M: 24
Pkt: 4
M: 14


35. MĄDRZAK Klara 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 26
Pkt: 4
M: 11




36. SZMYT Ewa 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10

Pkt: 4
M: 13
Pkt: 2
M: 27

Pkt: 2
M: 20




Pkt: 2
M: 74
37. Łuczkowska Weronika 2011 IKS LESZNO 10
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 49



Pkt: 4
M: 15
Pkt: 1
M: 36



38. Piotrowska Anna 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10 Pkt: 2
M: 23


Pkt: 2
M: 28

Pkt: 1
M: 35

Pkt: 2
M: 28



39. WIĘC Wiktoria 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10 Pkt: 2
M: 27

Pkt: 2
M: 31


Pkt: 2
M: 17

Pkt: 2
M: 26


Pkt: 2
M: 113
40. Firlej Aleksandra 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10 Pkt: 2
M: 19
Pkt: 2
M: 28


Pkt: 2
M: 94
Pkt: 2
M: 19


Pkt: 2
M: 21


41. RYNKIEWICZ Barbara 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 10 Pkt: 2
M: 29

Pkt: 2
M: 27


Pkt: 2
M: 21

Pkt: 2
M: 23
Pkt: 2
M: 23


42. DŁUGA OLIWIA 2011 IKS LESZNO 10
Pkt: 2
M: 29



Pkt: 2
M: 29
Pkt: 2
M: 26
Pkt: 2
M: 30
Pkt: 2
M: 24


43. Kwiecień Milena 2011 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 9
Pkt: 1
M: 36
Pkt: 2
M: 22


Pkt: 2
M: 23
Pkt: 4
M: 13




44. ZAWISZA Natasza 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 9 Pkt: 2
M: 18
Pkt: 1
M: 58
Pkt: 1
M: 39



Pkt: 4
M: 14

Pkt: 1
M: 37


45. Szczególska Dominika 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 9 Pkt: 4
M: 16
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 45




Pkt: 1
M: 46



46. Bednarska Marta 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9
Pkt: 2
M: 25





Pkt: 2
M: 21


Pkt: 2
M: 97
47. MARTYNIUK WERONIKA 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 9

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 31



Pkt: 2
M: 29
Pkt: 1
M: 46


48. KHALIAVKA Sofiia 2012 Klub Szermierczy Wrocławianie 9 Pkt: 2
M: 30
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 2
M: 21

Pkt: 2
M: 30


49. KONOPKA Hanna 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9 Pkt: 2
M: 21
Pkt: 1
M: 50

Pkt: 2
M: 26

Pkt: 2
M: 22





50. Ziarkowska Inga 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 9
Pkt: 2
M: 30



Pkt: 1
M: 36
Pkt: 2
M: 29
Pkt: 2
M: 32



51. Kuzas Lena 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8









Pkt: 8
M: 16
52. Ramza Weronika 2012 Klub Szermierczy Wrocławianie 8






Pkt: 2
M: 22



53. KOZŁOWSKA Aleksandra 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8 Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 2
M: 32

Pkt: 1
M: 52



54. Jakubowska Kinga 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 2
M: 20

Pkt: 3
M: 33






55. HOJAK MICHALINA 2011 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 8 Pkt: 2
M: 25
Pkt: 2
M: 32
Pkt: 1
M: 36




Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 40


56. BIEŃKO Amelia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8

Pkt: 2
M: 32


Pkt: 1
M: 37
Pkt: 2
M: 28

Pkt: 1
M: 41


57. Rozwadowska Anastazja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 7 Pkt: 1
M: 39
Pkt: 1
M: 53





Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 38


58. Glura Zuzanna 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 7
Pkt: 1
M: 49
Pkt: 2
M: 29


Pkt: 2
M: 27





59. KACZYŃSKA Maja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 7 Pkt: 2
M: 27
Pkt: 1
M: 61



Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 45



60. DONDAJEWSKA Urszula 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7 Pkt: 1
M: 34
Pkt: 1
M: 50





Pkt: 1
M: 37
Pkt: 2
M: 32


61. Ziubrak Inka 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6



Pkt: 3
M: 54


Pkt: 1
M: 41



62. DUDEK Aniela 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6

Pkt: 1
M: 33


Pkt: 1
M: 38
Pkt: 2
M: 27




63. MUCHA Julia 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 57

Pkt: 1
M: 39

Pkt: 2
M: 31

Pkt: 1
M: 47



64. KIZIELEWICZ Magdalena 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 1
M: 37

Pkt: 1
M: 38


Pkt: 1
M: 40


Pkt: 1
M: 49


65. DIAS Karolina 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 63



Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 48


66. Lemmle Victoria 2012 AZS AWF WARSZAWA 5





Pkt: 2
M: 22




67. HRUZEVYCH Ivanna 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 5



Pkt: 3
M: 52


Pkt: 2
M: 27



68. BOROŃ Małgorzata 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5




Pkt: 1
M: 39
Pkt: 2
M: 18




69. Norman Natasza 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5

Pkt: 2
M: 30


Pkt: 1
M: 33
Pkt: 2
M: 23




70. Kamińska Małgorzata 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5


Pkt: 1
M: 34







71. Weinrauder Lidia 2012 IKS LESZNO 5
Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 50




Pkt: 1
M: 42



72. Przybylska Maria Helena 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5
Pkt: 1
M: 58

Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 48



73. RACIS Zofia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5

Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 36

Pkt: 1
M: 34

Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 43


74. Bukat Maria 2011 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4


Pkt: 2
M: 30


Pkt: 2
M: 19




75. GRISHYLO Mariia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 4





Pkt: 2
M: 24

Pkt: 2
M: 31


76. BIAŁOWĄS Alicja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4 Pkt: 2
M: 32




Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 52



77. Nwabia Liliana 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4


Pkt: 2
M: 32






Pkt: 2
M: 68
78. STUŁKOWSKA ANNA 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4
Pkt: 1
M: 56





Pkt: 1
M: 39



79. Nowicka Matylda 2011 KS AZS-AWF POZNAŃ 4
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 2
M: 87



Pkt: 1
M: 42


80. Serwańska Zofia 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4
Pkt: 1
M: 37






Pkt: 1
M: 51


81. WRYK Malwina 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4
Pkt: 1
M: 55






Pkt: 1
M: 50


82. MARCHLEWSKA MARTA 2012 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4 Pkt: 1
M: 35

Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 1
M: 51



83. Cios Jagoda 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3


Pkt: 1
M: 51







84. Mianowany Nadia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3


Pkt: 1
M: 47







85. Sypniewska Weronika 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3


Pkt: 1
M: 41







86. Krajewska Laura 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3


Pkt: 1
M: 47







87. IGNACIUK Aleksandra 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 63



Pkt: 1
M: 43





88. Urban Konstancja 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 1
M: 62
Pkt: 1
M: 52




Pkt: 1
M: 52



89. TYWONIUK Antonina 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2




Pkt: 2
M: 25





89. Zacharewicz Julia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2





Pkt: 2
M: 25




91. Niwińska Hanna 2011 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2


Pkt: 2
M: 29







92. SIKORA Ewa 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2









Pkt: 2
M: 71
93. SZMYT Lea 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2









Pkt: 2
M: 111
94. Milewska Łucja 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2









Pkt: 2
M: 117
95. Dziuba Aleksandra 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2









Pkt: 2
M: 121
95. Ciarka Lena 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2









Pkt: 2
M: 121
97. Hekiert Zofia 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 42





Pkt: 1
M: 36


98. Posadzy Marianna 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2
Pkt: 1
M: 52

Pkt: 1
M: 49







99. FORCZMAŃSKA Sabina 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2
Pkt: 1
M: 58

Pkt: 1
M: 51







100. Wysokińska Marianna 2011 IKS LESZNO 1
Pkt: 1
M: 39









101. Zdunek Maja 2012 UKS ATENA GDAŃSK 1 Pkt: 1
M: 42










102. Grzelakowska Iga 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 1






Pkt: 1
M: 50



103. Kłys Kornelia 2012 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1

Pkt: 1
M: 51








104. Mańka Orianna 2011 IKS LESZNO 1
Pkt: 1
M: 54









105. Małyszek Żaneta 2012 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 1






Pkt: 1
M: 55



106. MACULEWICZ MAJA 2011 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1






Pkt: 1
M: 56



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content