Lista klasyfikacyjna

MOŚ TERESA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Kociubińska Zofia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO

KOWALSKA KINGA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
2. Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023
3. Puchar Rajców Gdańskich
4. Puchar Ursynowa
5. Kuźnia Gdańska - Otwarte Mistrzostwa GSS we florecie dziewcząt i chłopców
6. Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023
7. XXI Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
8. VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości
9. XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk”
10. Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie
11. XX Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 120 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1






2. Kociubińska Zofia 2010 IKS LESZNO 104 Pkt: 24
M: 2



Pkt: 16
M: 2
Pkt: 26
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 16
M: 2



3. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 94 Pkt: 18
M: 3





Pkt: 16
M: 2

Pkt: 22
M: 1


4. PISAREWICZ Olga 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 76 Pkt: 12
M: 5

Pkt: 11
M: 3


Pkt: 20
M: 2

Pkt: 11
M: 3



5. SZULTKA Alicja 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 65 Pkt: 12
M: 8



Pkt: 11
M: 3
Pkt: 15
M: 3


Pkt: 16
M: 2


6. Bartol Michalina 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 62 Pkt: 8
M: 15
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 7
M: 5

Pkt: 7
M: 5


Pkt: 22
M: 1



7. Ozga Marta 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 41


Pkt: 11
M: 3


Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 12
Pkt: 11
M: 3


8. Tym Danuta 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 39 Pkt: 12
M: 6

Pkt: 16
M: 2




Pkt: 11
M: 3



9. Konieczka Zofia 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 37 Pkt: 18
M: 3

Pkt: 7
M: 8



Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 13
Pkt: 4
M: 9


10. Murawska Aleksandra 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 36 Pkt: 8
M: 12



Pkt: 7
M: 8
Pkt: 10
M: 7


Pkt: 4
M: 15


11. Wiśnik Florentyna 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 36
Pkt: 8
M: 15
Pkt: 7
M: 6

Pkt: 7
M: 7

Pkt: 7
M: 6




12. NOWAK Lena 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 35 Pkt: 8
M: 9


Pkt: 7
M: 6
Pkt: 7
M: 6
Pkt: 6
M: 9





13. Królak Lena 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34 Pkt: 8
M: 11


Pkt: 7
M: 5


Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 10


14. Deneka Aleksandra 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 33 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 2
M: 23



Pkt: 4
M: 9




15. PARTYKA Alicja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 32 Pkt: 8
M: 10


Pkt: 4
M: 9



Pkt: 7
M: 5
Pkt: 2
M: 18


16. SŁODKOWSKA Maria 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29

Pkt: 11
M: 3

Pkt: 4
M: 10
Pkt: 3
M: 29

Pkt: 4
M: 16
Pkt: 7
M: 7


17. Choszcz Nadia 2009 UKS ATENA GDAŃSK 27
Pkt: 3
M: 61
Pkt: 2
M: 17




Pkt: 4
M: 15
Pkt: 11
M: 3


18. BROSOWSKA Agata 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24 Pkt: 8
M: 13

Pkt: 4
M: 11



Pkt: 4
M: 14

Pkt: 4
M: 13


19. Czarnecka Hanna 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 23

Pkt: 4
M: 10



Pkt: 4
M: 11
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 7
M: 6


20. BORAWSKA Emilia 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20 Pkt: 4
M: 24


Pkt: 4
M: 12
Pkt: 4
M: 15

Pkt: 4
M: 13




21. BORODZIUK Małgorzata 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19

Pkt: 2
M: 28
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 4
M: 14

Pkt: 7
M: 8

Pkt: 2
M: 32


22. Szczególska Agata 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 18 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 3
M: 60
Pkt: 2
M: 24



Pkt: 7
M: 7

Pkt: 2
M: 23


23. BERUS Oliwia 2009 IKS LESZNO 18 Pkt: 4
M: 29





Pkt: 2
M: 20

Pkt: 4
M: 16


24. Juszkiewicz Nadia 2010 IKS LESZNO 17 Pkt: 8
M: 14




Pkt: 3
M: 23
Pkt: 2
M: 25
Pkt: 2
M: 30
Pkt: 2
M: 31


25. KOZAK Maja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 17 Pkt: 3
M: 35


Pkt: 4
M: 13
Pkt: 4
M: 13



Pkt: 2
M: 19


26. WYSZYŃSKA Magdalena 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15 Pkt: 3
M: 49

Pkt: 7
M: 7




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 14


27. Rozbicka Izabela 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 15 Pkt: 2
M: 75


Pkt: 2
M: 20


Pkt: 2
M: 19
Pkt: 2
M: 29
Pkt: 7
M: 8


28. DUMAŃSKA Ludmiła 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14

Pkt: 2
M: 22
Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 11



Pkt: 2
M: 25


29. Pinkowska Maria 2010 KS AZS-AWF POZNAŃ 14 Pkt: 4
M: 28



Pkt: 2
M: 27

Pkt: 4
M: 12
Pkt: 2
M: 21



30. Malon Lena 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14 Pkt: 3
M: 48

Pkt: 4
M: 15
Pkt: 4
M: 15



Pkt: 1
M: 37
Pkt: 2
M: 30


31. POKORSKA Zuzanna 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14 Pkt: 4
M: 21




Pkt: 2
M: 62
Pkt: 4
M: 16




31. JAKUBOWSKA Emilia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14 Pkt: 4
M: 21




Pkt: 2
M: 44

Pkt: 2
M: 18
Pkt: 2
M: 28


33. WILKOWSKA Marianna 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 2
M: 68

Pkt: 7
M: 8




Pkt: 4
M: 11


34. Moskal Zofia 2009 IKS LESZNO 12 Pkt: 3
M: 47





Pkt: 2
M: 22
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 2
M: 29


35. SZOSTAK Waleria 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12 Pkt: 4
M: 31




Pkt: 3
M: 17
Pkt: 1
M: 35




36. Stelmasiak Nina 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 3
M: 38
Pkt: 3
M: 53

Pkt: 2
M: 19



Pkt: 2
M: 20
Pkt: 2
M: 24


37. Woynarowska Ida 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11 Pkt: 3
M: 37

Pkt: 4
M: 16




Pkt: 2
M: 26



38. BUDA Oliwia 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 11 Pkt: 3
M: 42

Pkt: 2
M: 27



Pkt: 2
M: 17
Pkt: 2
M: 24
Pkt: 2
M: 27


39. Chojnacka Julia 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10


Pkt: 4
M: 16



Pkt: 4
M: 14
Pkt: 2
M: 21


40. Bachar Natalia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10

Pkt: 2
M: 20

Pkt: 4
M: 16


Pkt: 2
M: 32



41. Wróblewska Oliwia 2010 AZS AWF WARSZAWA 10 Pkt: 3
M: 55



Pkt: 2
M: 18
Pkt: 3
M: 29

Pkt: 2
M: 22



42. Fiebig Zofia 2009 IKS LESZNO 10 Pkt: 2
M: 83





Pkt: 2
M: 23

Pkt: 2
M: 26


43. Ziółkowska Alicja 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 10




Pkt: 2
M: 63
Pkt: 2
M: 26
Pkt: 2
M: 28



44. Sanecka Maja 2009 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 2
M: 67

Pkt: 2
M: 30
Pkt: 2
M: 26






45. DOWNAR Anastazja 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9 Pkt: 3
M: 45

Pkt: 1
M: 35



Pkt: 2
M: 24
Pkt: 1
M: 38



46. Bandach Wiktoria 2010 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 8 Pkt: 2
M: 76


Pkt: 2
M: 22

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 53
Pkt: 1
M: 40


47. Banaś Antonina 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8 Pkt: 2
M: 91



Pkt: 2
M: 28






48. Wełnowska Lena 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8 Pkt: 2
M: 99

Pkt: 2
M: 29



Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 37


49. BAZYLI Zuzanna 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7 Pkt: 2
M: 89





Pkt: 1
M: 37




50. Milewska Anna 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 7 Pkt: 3
M: 50





Pkt: 2
M: 18
Pkt: 2
M: 31



51. Golba ANIELA 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 7 Pkt: 3
M: 58

Pkt: 1
M: 40
Pkt: 2
M: 24



Pkt: 1
M: 52



52. Tomaszewska Marta 2009 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 7 Pkt: 3
M: 62





Pkt: 2
M: 28
Pkt: 1
M: 50
Pkt: 1
M: 41


53. PIERZCHAŁA Katarzyna 2010 Klub Szermierczy Wrocławianie 7

Pkt: 2
M: 32


Pkt: 1
M: 92
Pkt: 2
M: 21




54. Kozhevnikova Sofia 2010 UKS FENIKS JABŁONNA 7 Pkt: 2
M: 88


Pkt: 2
M: 27

Pkt: 1
M: 93
Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 51



55. KOWALCZYK Maja 2009 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 3
M: 63






Pkt: 1
M: 35
Pkt: 2
M: 22


56. Laurans Matylda Anna 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 2
M: 104





Pkt: 1
M: 40




57. Krysik Anna 2010 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 93


Pkt: 2
M: 25
Pkt: 2
M: 29






58. Ozór Amelia 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 2
M: 80





Pkt: 1
M: 33




59. Mazur Dominika 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6 Pkt: 2
M: 116


Pkt: 2
M: 29



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 36


60. KORCZAK LENA 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 6 Pkt: 2
M: 71


Pkt: 2
M: 31

Pkt: 1
M: 69

Pkt: 1
M: 48



61. Bogusiewicz Milena 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5 Pkt: 3
M: 46





Pkt: 2
M: 30




62. Wiśniewska Zofia 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 5 Pkt: 2
M: 103


Pkt: 2
M: 32



Pkt: 1
M: 44



63. Matjaszczuk Patrycja 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4

Pkt: 4
M: 12








64. MICHALCZYK Emilia 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4 Pkt: 3
M: 33






Pkt: 1
M: 40



65. Ciesielska Matylda 2009 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4


Pkt: 2
M: 21



Pkt: 2
M: 27



66. Ostromęcka Julianna 2009 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 101


Pkt: 2
M: 26







67. Lorek Krystyna 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4

Pkt: 1
M: 39
Pkt: 2
M: 28



Pkt: 1
M: 43



68. JÓZEFIAK Aleksandra 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4





Pkt: 2
M: 32
Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 34


69. Butyńska Hanna 2010 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4 Pkt: 2
M: 106





Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 56



70. Ziemak Magdalena 2009 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2


Pkt: 2
M: 18







71. CHARHEIKA Nicol 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2



Pkt: 2
M: 30






72. Szymczyk Joanna 2010 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 2
M: 66










73. Buczek Julita 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 2
M: 121










74. Sbytova Anastasiia 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2


Pkt: 1
M: 33



Pkt: 1
M: 49



75. Polus Natalia 2009 IKS LESZNO 2







Pkt: 1
M: 39


76. Dedelis Barbara 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2

Pkt: 1
M: 37





Pkt: 1
M: 33


77. Biskupska Izabela 2009 UKS FENIKS JABŁONNA 2





Pkt: 1
M: 39
Pkt: 1
M: 53



78. Tabaczyńska Natasza 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1





Pkt: 1
M: 34




79. ŻEBROWSKA Antonina 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1







Pkt: 1
M: 35


80. Wesołowska Inga 2010 KS AZS-AWF POZNAŃ 1






Pkt: 1
M: 46



81. Ostrowska Weronika 2009 UKS FENIKS JABŁONNA 1






Pkt: 1
M: 55



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content