Lista klasyfikacyjna

Porwoł Liliana

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Ratyna Magda

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: PIAST GLIWICE

Halemba Antonina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski juniorów młodszych w szpadach - Katowice 2022/2023
2. III Puchar Polski juniorów młodszych w szpadach - Rybnik 2022/2023
3. II Puchar Polski juniorów młodszych w szpadach - Gliwice 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 82 Pkt: 40
M: 1
Pkt: 30
M: 2
Pkt: 12
M: 5
2. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 67 Pkt: 20
M: 3
Pkt: 7
M: 10
Pkt: 40
M: 1
3. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 62 Pkt: 30
M: 2
Pkt: 2
M: 22
Pkt: 30
M: 2
4. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 54 Pkt: 2
M: 17
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 12
M: 8
5. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 39 Pkt: 7
M: 9
Pkt: 20
M: 3
Pkt: 12
M: 7
5. Szczurowska Maria 2009 PIAST GLIWICE 39 Pkt: 20
M: 3
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 7
M: 13
7. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 31 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 7
M: 14
Pkt: 12
M: 6
8. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 29 Pkt: 2
M: 21
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 20
M: 3
9. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 24 Pkt: 2
M: 19
Pkt: 2
M: 21
Pkt: 20
M: 3
10. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 23 Pkt: 2
M: 25
Pkt: 20
M: 3
Pkt: 1
M: 33
11. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 21 Pkt: 2
M: 22
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 7
M: 16
12. Nieczkowska Karolina 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 21 Pkt: 7
M: 11
Pkt: 7
M: 11
Pkt: 7
M: 15
13. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 16 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 2
M: 19
Pkt: 2
M: 22
14. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15 Pkt: 1
M: 50
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 2
M: 28
15. SOKALSKA Klara 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 15 Pkt: 2
M: 25
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 1
M: 56
16. Ciszczoń Maria 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 14 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 35
17. Tercjak Jagoda 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 10 Pkt: 2
M: 31
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 7
M: 9
18. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 10 Pkt: 1
M: 51
Pkt: 2
M: 20
Pkt: 7
M: 11
19. Misiak Iwona 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10 Pkt: 7
M: 13
Pkt: 1
M: 53
Pkt: 2
M: 25
20. Malinowska Hanna 2008 Klub Sportowy Olimp Lubin 10 Pkt: 7
M: 16
Pkt: 1
M: 35
Pkt: 2
M: 18
21. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 9
Pkt: 7
M: 9
Pkt: 2
M: 32
22. Furman Lena 2009 AZS AWF KRAKÓW 9 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 49
Pkt: 7
M: 10
23. Głowa Weronika 2007 AZS AWF KRAKÓW 9 Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 58
Pkt: 7
M: 12
24. Łabuda Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 9 Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 7
M: 14
25. Brzuchalska Magdalena 2006 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9 Pkt: 7
M: 14
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48
26. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 7
M: 15
Pkt: 1
M: 38
27. DYL Roksana 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 9 Pkt: 7
M: 15
Pkt: 2
M: 18
Pkt: 0
M: 77
28. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 9
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 2
M: 20
29. Dawidowicz Anna 2006 Klub Sportowy Olimp Lubin 8 Pkt: 1
M: 37
Pkt: 7
M: 13

30. Dmytruk Alina 2009 AZS AWF KRAKÓW 7 Pkt: 7
M: 10


31. MAJEREK Maja 2007 PIAST GLIWICE 6 Pkt: 2
M: 27
Pkt: 2
M: 30
Pkt: 2
M: 23
32. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 5 Pkt: 1
M: 35
Pkt: 2
M: 17
Pkt: 2
M: 21
33. Siergiej Zofia 2008 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 5 Pkt: 2
M: 23
Pkt: 1
M: 36
Pkt: 2
M: 30
34. PUKOWIEC Alicja 2007 RMKS RYBNIK 5 Pkt: 2
M: 32
Pkt: 2
M: 27
Pkt: 1
M: 40
35. Mróz Martyna 2007 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 4 Pkt: 1
M: 59
Pkt: 1
M: 34
Pkt: 2
M: 17
36. HEBDOWSKA Agata 2010 T.S. GÓRNIK RADLIN 4 Pkt: 0
M: 87
Pkt: 2
M: 26
Pkt: 2
M: 19
37. Misiewicz Julia 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4 Pkt: 2
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 53
38. DOBRYŁKO Natalia 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4 Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 31
Pkt: 2
M: 26
39. Drozdowska Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 4 Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 40
Pkt: 2
M: 27
40. Gusta Kamila 2008 PIAST GLIWICE 4 Pkt: 2
M: 29
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 37
41. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4 Pkt: 2
M: 30

Pkt: 2
M: 29
42. Drożdż Łucja 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 3 Pkt: 2
M: 18
Pkt: 1
M: 57

43. Tołyż Aniela 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 23
Pkt: 1
M: 61
44. Winiarska JULIA 2009 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3 Pkt: 1
M: 62
Pkt: 2
M: 24

45. Marciniak Urszula 2006 UKS PIAST LEGNICA 3
Pkt: 2
M: 28
Pkt: 1
M: 64
46. Gawior Emilia 2007 KS SZPADA WADOWICE 3 Pkt: 1
M: 57
Pkt: 2
M: 32

47. Kauch Zuzanna 2008 RMKS RYBNIK 3 Pkt: 1
M: 63
Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 51
48. Niesyn Nikola 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3 Pkt: 1
M: 52
Pkt: 1
M: 59
Pkt: 1
M: 39
49. Socha Maria 2008 PKSZERM WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 54
Pkt: 1
M: 55
Pkt: 1
M: 59
50. Svystun Valeriia 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 2

Pkt: 2
M: 24
51. Budnik Magdalena 2010 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2
Pkt: 2
M: 29

52. Mozler Liliana 2007 AZS AWF KATOWICE 2
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 2
M: 31
53. Szalińska Wiktoria 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 61
Pkt: 0
M: 66
54. SZYMCZYK Michalina 2007 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 1
M: 36

Pkt: 1
M: 33
55. Kowalik Amelia 2010 PIAST GLIWICE 2
Pkt: 1
M: 39
Pkt: 1
M: 36
56. Żabka Paulina 2008 RMKS RYBNIK 2 Pkt: 0
M: 81
Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 45
57. KWIATKOWSKA Anna 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 1
M: 40
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 58
58. Żychowska Roksana 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44
59. Konarska Lena 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 60
60. BARTOSZEK Otylia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 2 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 46
61. Moszonka Amelia 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 0
M: 86
Pkt: 1
M: 64
Pkt: 1
M: 43
62. Wilanowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 1
M: 64

Pkt: 1
M: 47
63. Nowak Martyna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 49
64. Szczygieł Emilia 2009 Klub Sportowy Olimp Lubin 2 Pkt: 1
M: 56
Pkt: 1
M: 50

65. Smolarczyk Kinga 2009 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 51
Pkt: 1
M: 52
66. MILLER Antonina 2007 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2
Pkt: 1
M: 52
Pkt: 1
M: 63
67. Wisz Zofia 2006 KS SZPADA WADOWICE 1 Pkt: 1
M: 39


68. CIBOROWSKA Gabriela 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 1

Pkt: 1
M: 41
69. Peccoud Suzanne 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1
Pkt: 1
M: 42

70. Sadowska Amelia 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1 Pkt: 0
M: 85

Pkt: 1
M: 42
71. Pasieka Lena 2006 AZS AWF KATOWICE 1
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 65
72. Martyńska Anna 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1

Pkt: 1
M: 50
73. Mrozińska Julia 2010 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1

Pkt: 1
M: 53
74. Kacała Hanna 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 1
M: 53
Pkt: 0
M: 66

75. Radwańska Zofia 2008 AZS AWF KRAKÓW 1
Pkt: 1
M: 54

76. Misiak Paulina 2010 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1

Pkt: 1
M: 55
77. Kraskowska Zuzanna 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 1
Pkt: 1
M: 56

78. Żurek Aleksandra 2010 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1 Pkt: 1
M: 58


79. Sowińska Dominika 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1
Pkt: 1
M: 60

80. Sołtyk Zuzanna 2009 PKSZERM WARSZAWA 1 Pkt: 1
M: 60

Pkt: 0
M: 72
81. Hołobotowska Aleksandra 2010 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1 Pkt: 1
M: 61

Pkt: 0
M: 73
82. Mielniczek Blanka 2007 PIAST GLIWICE 1 Pkt: 0
M: 70

Pkt: 1
M: 62
83. Rostkowska Nadia 2009 T.S. GÓRNIK RADLIN 1 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 62

84. MOŃKO Wiktoria 2009 RMKS RYBNIK 1
Pkt: 1
M: 63
Pkt: 0
M: 70

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content