Lista klasyfikacyjna

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Porada Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Malgrem Klaudia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski juniorów w szablach - Konin 2022/2023
2. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2022/2023
3. II Puchar Polski juniorów w szablach - Poznań 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 112 Pkt: 50
M: 1


2. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 110 Pkt: 30
M: 3

Pkt: 30
M: 3
3. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 86 Pkt: 14
M: 11


4. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 84 Pkt: 22
M: 5

Pkt: 22
M: 8
5. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 74 Pkt: 22
M: 6


6. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 54 Pkt: 40
M: 2


7. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 52

Pkt: 22
M: 6
8. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 50 Pkt: 22
M: 7

Pkt: 14
M: 11
9. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 44 Pkt: 14
M: 9


10. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 42 Pkt: 30
M: 3


11. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 42 Pkt: 6
M: 17


12. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 42 Pkt: 14
M: 14


13. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36 Pkt: 22
M: 8

Pkt: 14
M: 16
14. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34 Pkt: 6
M: 23


15. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 34 Pkt: 6
M: 19

Pkt: 6
M: 29
16. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 34 Pkt: 14
M: 13

Pkt: 6
M: 18
17. Ostrowska Amelia 2009 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 34 Pkt: 14
M: 16


18. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 34 Pkt: 14
M: 15


19. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 28 Pkt: 14
M: 10


20. Dobies Antonina 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 26 Pkt: 6
M: 31


21. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26 Pkt: 14
M: 12


22. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20 Pkt: 6
M: 22


23. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 18 Pkt: 6
M: 28


24. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 24

Pkt: 6
M: 28
25. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 18 Pkt: 6
M: 25

Pkt: 6
M: 30
26. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 30


27. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18 Pkt: 6
M: 20


28. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 18 Pkt: 6
M: 27


29. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 17 Pkt: 3
M: 37


30. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15 Pkt: 6
M: 26

Pkt: 3
M: 33
31. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 15 Pkt: 3
M: 42


32. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14


33. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 14


34. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 9 Pkt: 6
M: 18


35. Rozmus Marta 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 9 Pkt: 3
M: 34


36. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 9


37. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 9 Pkt: 3
M: 44


38. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9 Pkt: 3
M: 41


39. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 9 Pkt: 6
M: 32


40. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9 Pkt: 3
M: 42


41. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6 Pkt: 6
M: 21


41. Maszewska Nela 2008 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 6
M: 21
43. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 6 Pkt: 6
M: 29


44. Bartosz Eliza 2008 DRAGON ŁÓDŹ 6

Pkt: 6
M: 31
45. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 6 Pkt: 3
M: 33


46. Derlatka Małgorzata 2006 Grodziski Klub Szermierczy 6 Pkt: 3
M: 39


47. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6 Pkt: 3
M: 36


47. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6 Pkt: 3
M: 38


49. Lachawiec Aleksandra 2006 Grodziski Klub Szermierczy 3


50. Haponik Amelia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3 Pkt: 3
M: 35


51. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 3 Pkt: 3
M: 40


52. Nowakowska Michaela 2008 UKS SZABLA BRZOZA 3 Pkt: 3
M: 45


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content