Lista klasyfikacyjna

Broniszewski Marcel

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

DENKIEWICZ Benedykt

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Kajor Krzysztof

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski juniorów w szablach - Konin 2022/2023
2. II Puchar Polski juniorów w szablach - Poznań 2022/2023
3. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 130 Pkt: 50
M: 1
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 30
M: 3
2. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 110 Pkt: 30
M: 3
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 50
M: 1
3. Kajor Krzysztof 2003 AZS AWF KATOWICE 94 Pkt: 40
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 40
M: 2
4. Nowinowski Kacper 2003 Koniński Klub Szermierczy 92 Pkt: 22
M: 6
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 30
M: 3
5. Kutek Konstanty 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 74 Pkt: 30
M: 3
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 22
M: 7
6. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 66 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 22
M: 5
7. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 58 Pkt: 22
M: 5
Pkt: 22
M: 7
Pkt: 14
M: 15
8. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 58 Pkt: 22
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 7
9. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 50 Pkt: 14
M: 16
Pkt: 22
M: 5
Pkt: 14
M: 13
10. Kwiatkowski Oskar 2003 UKS SZABLA BRZOZA 50 Pkt: 22
M: 7
Pkt: 14
M: 16
Pkt: 14
M: 12
11. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 42 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
12. Dzierniejko Jakub 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 36 Pkt: 14
M: 14
Pkt: 22
M: 6

13. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 34 Pkt: 6
M: 18
Pkt: 14
M: 15
Pkt: 14
M: 9
14. OBNISKI Bartłomiej 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 34 Pkt: 14
M: 15
Pkt: 14
M: 13
Pkt: 6
M: 21
15. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 26 Pkt: 14
M: 13
Pkt: 6
M: 21
Pkt: 6
M: 20
16. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 23 Pkt: 6
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 3
M: 38
17. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 23 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 6
M: 25
Pkt: 3
M: 33
18. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22

Pkt: 22
M: 6
19. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 20 Pkt: 6
M: 17

Pkt: 14
M: 11
20. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 20 Pkt: 6
M: 20

Pkt: 14
M: 16
21. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 18 Pkt: 6
M: 25
Pkt: 6
M: 17
Pkt: 6
M: 18
21. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18 Pkt: 6
M: 19
Pkt: 6
M: 18
Pkt: 6
M: 17
23. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 18 Pkt: 6
M: 23
Pkt: 6
M: 24
Pkt: 6
M: 19
24. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 32
Pkt: 6
M: 29
Pkt: 6
M: 28
25. Pawluk Mateusz 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 17 Pkt: 3
M: 38
Pkt: 14
M: 13

26. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 17 Pkt: 3
M: 34

Pkt: 14
M: 14
27. LEDUC Léon 2005 AZS AWF WARSZAWA 15 Pkt: 6
M: 21
Pkt: 6
M: 23
Pkt: 3
M: 42
28. Działach Andrzej 2006 AZS AWF KATOWICE 15 Pkt: 6
M: 27
Pkt: 3
M: 42
Pkt: 6
M: 22
29. Miziura Mikołaj 2003 AZS AWF KATOWICE 15 Pkt: 6
M: 31
Pkt: 3
M: 33
Pkt: 6
M: 23
30. Makowski Aleksander 2006 Grodziski Klub Szermierczy 15 Pkt: 6
M: 26
Pkt: 3
M: 36
Pkt: 6
M: 24
31. Krych Alan 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12 Pkt: 6
M: 22

Pkt: 6
M: 29
32. Krzemiński Adam 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12 Pkt: 3
M: 41
Pkt: 3
M: 34
Pkt: 6
M: 26
33. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 12 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 6
M: 26
Pkt: 3
M: 39
34. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 12
Pkt: 6
M: 30
Pkt: 6
M: 27
35. Dąbrowski Szymon 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12
Pkt: 6
M: 27
Pkt: 6
M: 31
36. Mosak Makary 2007 Grodziski Klub Szermierczy 9 Pkt: 3
M: 43
Pkt: 6
M: 20

37. KOCZWARA Igor 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 9
Pkt: 6
M: 28
Pkt: 3
M: 37
38. DĄBROWSKI Adam 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 9 Pkt: 6
M: 30
Pkt: 3
M: 35

39. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 9
Pkt: 6
M: 31
Pkt: 3
M: 43
40. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 9 Pkt: 3
M: 36
Pkt: 6
M: 32

41. Stefański Mateusz 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6
Pkt: 6
M: 19

42. Grabis Mateusz 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6
Pkt: 6
M: 22

43. POLAKOWSKI Korneliusz 2004 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 6 Pkt: 6
M: 24


44. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6

Pkt: 6
M: 25
45. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6

Pkt: 6
M: 29
46. Korzeniowski Mikołaj 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6

Pkt: 6
M: 32
47. SIWIK PIOTR 2007 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 3
M: 39
Pkt: 3
M: 34
48. Chomczyk Kasper 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6 Pkt: 3
M: 37
Pkt: 3
M: 38

49. Kulikowski Kacper 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3 Pkt: 3
M: 33


50. Lewkowski Wiktor 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3

Pkt: 3
M: 35
50. Sobczyk Łukasz 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 3 Pkt: 3
M: 35


52. KURZAWA Jerzy 2007 DRAGON ŁÓDŹ 3

Pkt: 3
M: 36
53. Nadarzewski Jędrzej 2008 UKS SZABLA BRZOZA 3
Pkt: 3
M: 37

54. Rekiel Miłosz 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 3 Pkt: 3
M: 39


55. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 3
Pkt: 3
M: 40

55. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3

Pkt: 3
M: 40
57. Masłowiecki Tomasz 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 3
Pkt: 3
M: 41

57. Kossut Franciszek 2008 Grodziski Klub Szermierczy 3

Pkt: 3
M: 41
59. MATEUSZUK Franciszek 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3 Pkt: 3
M: 42


60. Pietrzak Wojciech 2006 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 3

Pkt: 3
M: 44
60. Palkowski Damian 2008 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 3 Pkt: 3
M: 44


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content