Lista klasyfikacyjna

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski seniorów we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
2. II Puchar Polski seniorów we floretach - Gdańsk 2022/2023
3. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
4. III Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 210 Pkt: 70
M: 1
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 40
M: 7
2. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 210
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
3. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 195 Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 25
M: 10
4. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 185 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2
5. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 140 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 12
6. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 138 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 50
M: 3
7. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 130 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 9
8. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 130 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 8
9. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 118 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 5
10. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 115 Pkt: 25
M: 13

Pkt: 40
M: 6
Pkt: 50
M: 3
11. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 105 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 5

12. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 103 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 19
13. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 90 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 11

Pkt: 25
M: 14
14. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 78 Pkt: 25
M: 10

Pkt: 13
M: 20
Pkt: 40
M: 6
15. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 65
Pkt: 40
M: 7

Pkt: 25
M: 13
16. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 64 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 17
17. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 64 Pkt: 13
M: 30
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 23
18. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 63 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 13

Pkt: 13
M: 18
19. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 63 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 32

Pkt: 25
M: 16
20. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 57 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 6
M: 33
21. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 52 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 25
22. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 50 Pkt: 50
M: 3



23. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 50

Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 15
24. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 39 Pkt: 13
M: 20

Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 28
25. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 39 Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 13
M: 27
26. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 39 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 25

Pkt: 13
M: 32
27. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 38

Pkt: 13
M: 19
Pkt: 25
M: 11
28. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38

Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 20
29. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 25
M: 12

30. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 38

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 13
M: 22
31. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 38
Pkt: 25
M: 16

Pkt: 13
M: 31
32. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 38 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 34
33. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 32
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 13
M: 29
34. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 27

Pkt: 6
M: 39
35. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 26 Pkt: 13
M: 19


Pkt: 13
M: 21
36. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 19


37. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 31

38. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 26

Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 26
39. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 26

Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 24
40. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 31


41. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 30
42. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 6
M: 33
Pkt: 6
M: 41
43. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 13
M: 17



43. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 13
M: 17


45. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13

Pkt: 13
M: 18

46. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13
Pkt: 13
M: 20


47. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 13

Pkt: 13
M: 26

48. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13

Pkt: 13
M: 27

49. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13 Pkt: 13
M: 29



50. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13

Pkt: 13
M: 30

51. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13 Pkt: 13
M: 31



52. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13

Pkt: 13
M: 32

53. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12

Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 36
54. Lipkowska Dominika 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 6
M: 33


55. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 34


56. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6


Pkt: 6
M: 35
57. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 6
M: 37
58. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 6


Pkt: 6
M: 38
59. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6


Pkt: 6
M: 40

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content