Lista klasyfikacyjna

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

ZAWODNIAK Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski seniorów w szablach - Warszawa 2022/2023
2. III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
3. II Puchar Polski seniorów w szablach - Śrem 2022/2023
4. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 220 Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2


2. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 210 Pkt: 70
M: 1



3. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 175 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 50
M: 3


4. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 160 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 6


5. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 145 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 70
M: 1


6. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 130 Pkt: 50
M: 3



7. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 130 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 40
M: 5


8. Okine Marta 2000 KS KARABELA 125 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 12


9. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 118 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 8


10. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110
Pkt: 50
M: 3


11. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 105
Pkt: 25
M: 9


12. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 105 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 7

Pkt: 25
M: 12
13. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 100 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 9


14. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 88 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 13
M: 21


15. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 78 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 25
M: 15


16. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 75 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 25
M: 11


17. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 63 Pkt: 25
M: 13



18. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 63 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 25
M: 16


19. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 51 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 19


20. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 50
Pkt: 25
M: 13


21. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 38 Pkt: 13
M: 18



22. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 38 Pkt: 13
M: 22



23. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26
Pkt: 13
M: 18


24. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26
Pkt: 13
M: 19


25. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 25 Pkt: 25
M: 10



26. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25
Pkt: 25
M: 14


27. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 25 Pkt: 25
M: 15



27. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 25



29. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 13
Pkt: 13
M: 17


29. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 13
M: 17



31. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 13



32. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13 Pkt: 13
M: 20



33. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13



34. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 13 Pkt: 13
M: 23



35. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13 Pkt: 13
M: 24



36. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 13 Pkt: 13
M: 25



37. TABOREK Matylda 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13 Pkt: 13
M: 27



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content