Lista klasyfikacyjna

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

PYTKA Kamila

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Swatowska-Wenglarczyk Martyna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Katowice 2022/2023
2. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Warszawa 2022/2023
3. I Puchar Polski seniorów w szpadach - Szczecin 2022/2023
4. II Puchar Polski seniorów w szpadach - Warszawa 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 215 Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 25
M: 10
2. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 175 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 50
M: 3
3. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 160 Pkt: 60
M: 2

Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3
4. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 153 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 60
M: 2
5. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 130 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 13
6. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 128 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 40
M: 5
7. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 126 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 13
M: 30
8. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 115 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 16
9. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 113 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 17
10. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 110 Pkt: 0
M: 77

Pkt: 70
M: 1
Pkt: 40
M: 8
11. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 105 Pkt: 25
M: 12

Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 6
12. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 91 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 31
13. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 84 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 39
14. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 79 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 29
15. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 71 Pkt: 6
M: 41

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 40
M: 7
16. Brovko Inna 1997 Klub Szermierzy Warszawianka 70


Pkt: 70
M: 1
17. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 69 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 13
M: 19

Pkt: 6
M: 34
18. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 69 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 25
M: 14
19. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 69 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 40
Pkt: 13
M: 24
20. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 64 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 26
21. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 64 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 25
22. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 57 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 6
M: 40
Pkt: 13
M: 20
Pkt: 25
M: 11
23. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 57 Pkt: 6
M: 34
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 27
24. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 56 Pkt: 25
M: 11

Pkt: 6
M: 45
Pkt: 25
M: 9
25. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 56 Pkt: 6
M: 35
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 25
M: 12
26. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 52 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 19
27. Dąbrowska-Mandrela Diana 1982 PIAST GLIWICE 51
Pkt: 13
M: 31
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 13
M: 18
28. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 50 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 49
29. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 45 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 6
M: 35
30. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 43 Pkt: 6
M: 43
Pkt: 6
M: 34
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 6
M: 38
31. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 40

Pkt: 40
M: 5

32. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 37 Pkt: 6
M: 46

Pkt: 6
M: 35
Pkt: 25
M: 15
33. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 32 Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 45
Pkt: 13
M: 31

34. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 31 Pkt: 6
M: 39
Pkt: 25
M: 10


35. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 31 Pkt: 25
M: 16


Pkt: 6
M: 48
36. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 31 Pkt: 6
M: 47
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 6
M: 40
37. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 31 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 54
38. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 31 Pkt: 6
M: 33
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 6
M: 51
39. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26

Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 28
40. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 26 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 32


41. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 6
M: 54
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 13
M: 25

42. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 25
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 47
Pkt: 6
M: 33
43. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 25 Pkt: 6
M: 45
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 32

44. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 24 Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 6
M: 52
45. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 19

Pkt: 13
M: 17
Pkt: 6
M: 50
46. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 19 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 6
M: 44


47. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 19
Pkt: 13
M: 21

Pkt: 6
M: 45
48. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 6
M: 54
49. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19 Pkt: 13
M: 30

Pkt: 6
M: 44

50. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 19 Pkt: 6
M: 55

Pkt: 13
M: 30

51. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 19

Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 32
52. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 18
Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 37
53. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18
Pkt: 6
M: 46
Pkt: 6
M: 37
Pkt: 6
M: 42
54. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 18 Pkt: 6
M: 38
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 6
M: 48

55. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 13
Pkt: 13
M: 17


56. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 13


Pkt: 13
M: 20
57. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 13


Pkt: 13
M: 23
58. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 13 Pkt: 13
M: 24



59. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 13
Pkt: 13
M: 27


60. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 12
Pkt: 6
M: 37
Pkt: 6
M: 33

61. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 6
M: 52

Pkt: 6
M: 36

62. KAMIŃSKA Gabriela 1979 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 6
M: 37


Pkt: 6
M: 54
63. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 1992 PIAST GLIWICE 12 Pkt: 6
M: 48


Pkt: 6
M: 41
64. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12 Pkt: 6
M: 42


Pkt: 6
M: 47
65. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12 Pkt: 6
M: 50


Pkt: 6
M: 43
66. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 12
Pkt: 6
M: 47

Pkt: 6
M: 59
67. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12

Pkt: 6
M: 49
Pkt: 6
M: 57
68. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12 Pkt: 6
M: 57


Pkt: 6
M: 60
69. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 6
M: 36
70. Kobecka Marta 1995 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 39


71. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 41


71. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6

Pkt: 6
M: 41

73. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6

Pkt: 6
M: 45

74. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 6
M: 46
75. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6
Pkt: 6
M: 48


76. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 6
M: 49



77. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 6 Pkt: 6
M: 51



78. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 6


Pkt: 6
M: 53
79. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 6
M: 56



80. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 6
M: 57



81. Kapała Adrianna 2003 UKS G-8 BIELANY 6


Pkt: 6
M: 58
82. JASIONEK Karolina 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 6
M: 61
83. Pydyszewska Ewa 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6


Pkt: 6
M: 62

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content