Lista klasyfikacyjna

Dąbrowski Szymon

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Flaszak Antoni

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: O.Ś. AZS POZNAŃ

Krzemiński Adam

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski juniorów młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2023/204
2. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Praga 2023/2024
3. I Puchar Polski juniorów młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Katowice 2023/2024
4. I Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn Konin 2023/2024
5. Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli dziewcząt i chłopców Olsztyn 2023/2024
6. Mistrzostwa Europy juniorów młodszych - Neapol 2023/2024
7. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Sofia 2023/2024
8. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Godollo 2023/2024
9. II Puchar Polski juniorów młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2023/204
10. II Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
11. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Olsztyn 2023/2024
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Szczecin 2022/2023
13. Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn - Eislingen 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
1. Dąbrowski Szymon 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 167 Pkt: 40
M: 1
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 30
M: 2
Pkt: 30
M: 3
Pkt: 27
M: 8
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 130





2. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 113
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 12
M: 7


Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 160
Pkt: 0
M: 207
Pkt: 40
M: 1
Pkt: 22
M: 7
Pkt: 14
M: 10


3. Krzemiński Adam 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 110 Pkt: 20
M: 3
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 22
M: 6

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 107
Pkt: 12
M: 25


Pkt: 14
M: 14
Pkt: 17
M: 7

4. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 88 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 25
M: 12


Pkt: 19
M: 13
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 0
M: 167
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 14
M: 15



5. WIĘCH Krzysztof 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 80
Pkt: 12
M: 23
Pkt: 20
M: 3
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 9
M: 31


Pkt: 0
M: 136



Pkt: 17
M: 8

6. Kieca Jakub 2008 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 77 Pkt: 30
M: 2







Pkt: 30
M: 2


Pkt: 17
M: 6

7. Lewkowski Wiktor 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 64 Pkt: 7
M: 11
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 20
M: 3

Pkt: 19
M: 15

Pkt: 0
M: 178
Pkt: 0
M: 124
Pkt: 12
M: 5




8. Kossut Franciszek 2008 Grodziski Klub Szermierczy 44
Pkt: 12
M: 19

Pkt: 6
M: 31
Pkt: 9
M: 17


Pkt: 0
M: 148


Pkt: 6
M: 21
Pkt: 11
M: 12

9. Rataj Tomasz 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 43 Pkt: 7
M: 12

Pkt: 7
M: 10

Pkt: 9
M: 25

Pkt: 0
M: 219
Pkt: 0
M: 183
Pkt: 20
M: 3



Pkt: 0
M: 182
10. Mosak Makary 2007 Grodziski Klub Szermierczy 40 Pkt: 20
M: 3

Pkt: 7
M: 9
Pkt: 6
M: 23


Pkt: 0
M: 155
Pkt: 0
M: 211
Pkt: 7
M: 13




11. KOCZWARA Igor 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36 Pkt: 7
M: 12
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 7
M: 13

Pkt: 9
M: 29

Pkt: 0
M: 202
Pkt: 0
M: 238
Pkt: 7
M: 10




12. FIGURSKI Maciej 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 35
Pkt: 12
M: 29





Pkt: 0
M: 137
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 6
M: 30
Pkt: 6
M: 25
Pkt: 4
M: 20
Pkt: 0
M: 194
13. Sokołowski Nikodem 2007 Koniński Klub Szermierczy 34 Pkt: 7
M: 16
Pkt: 6
M: 43

Pkt: 3
M: 38
Pkt: 4
M: 50





Pkt: 14
M: 16


14. Krych Alan 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 33

Pkt: 12
M: 5
Pkt: 6
M: 24
Pkt: 9
M: 23


Pkt: 0
M: 268


Pkt: 6
M: 20

Pkt: 0
M: 211
15. Palkowski Damian 2008 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 31 Pkt: 7
M: 14


Pkt: 6
M: 18




Pkt: 12
M: 8

Pkt: 6
M: 24


16. Golubev Daniel 2009 Grodziski Klub Szermierczy 26 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 7
M: 15





Pkt: 7
M: 14




17. PĘKALA Kacper 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 25 Pkt: 12
M: 6





Pkt: 0
M: 153
Pkt: 0
M: 162
Pkt: 7
M: 11
Pkt: 6
M: 27



18. Gradoń Krzysztof 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22
Pkt: 6
M: 48

Pkt: 3
M: 47




Pkt: 7
M: 15
Pkt: 3
M: 39
Pkt: 3
M: 33

Pkt: 0
M: 200
19. Korzeniowski Mikołaj 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21 Pkt: 7
M: 9

Pkt: 2
M: 20
Pkt: 6
M: 22



Pkt: 0
M: 85

Pkt: 6
M: 17



20. Czapla Karol 2007 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 3
M: 46



Pkt: 0
M: 197
Pkt: 2
M: 27
Pkt: 3
M: 43



21. Mioduszewski Szymon 2009 Koniński Klub Szermierczy 20
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 6
M: 28
Pkt: 4
M: 33


Pkt: 0
M: 252


Pkt: 3
M: 36


22. HUDY BARTOSZ 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19 Pkt: 7
M: 15

Pkt: 7
M: 14
Pkt: 3
M: 44




Pkt: 2
M: 24




23. Bielewicz Amadeusz 2007 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 19


Pkt: 6
M: 32
Pkt: 4
M: 45




Pkt: 6
M: 31
Pkt: 3
M: 37


24. Chomczyk Kasper 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18


Pkt: 3
M: 35
Pkt: 9
M: 27




Pkt: 3
M: 37
Pkt: 3
M: 39


25. Palmowski Błażej 2009 Koniński Klub Szermierczy 17 Pkt: 12
M: 8
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 2
M: 30







Pkt: 3
M: 45


26. BRUZIK Roch 2009 DRAGON ŁÓDŹ 17 Pkt: 7
M: 10


Pkt: 3
M: 43
Pkt: 4
M: 43




Pkt: 3
M: 35


Pkt: 0
M: 220
27. Masłowiecki Tomasz 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 17


Pkt: 3
M: 40
Pkt: 4
M: 39



Pkt: 7
M: 16

Pkt: 3
M: 40


28. Zubko Dominik 2010 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14

Pkt: 7
M: 12
Pkt: 3
M: 39



Pkt: 0
M: 257



Pkt: 4
M: 32

29. RADOCH Igor 2009 Koniński Klub Szermierczy 13 Pkt: 2
M: 17


Pkt: 3
M: 45




Pkt: 2
M: 32

Pkt: 6
M: 31


30. Krochmalski Jakub 2008 DRAGON ŁÓDŹ 13


Pkt: 3
M: 51
Pkt: 4
M: 38




Pkt: 3
M: 45
Pkt: 3
M: 44


31. KURZAWA Jerzy 2007 DRAGON ŁÓDŹ 13


Pkt: 3
M: 41
Pkt: 4
M: 39




Pkt: 3
M: 33
Pkt: 3
M: 42


32. Krawczyk Antoni 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 11 Pkt: 2
M: 28



Pkt: 4
M: 48



Pkt: 2
M: 21
Pkt: 3
M: 44



33. Kowal-Terlikowski Tymon 2007 IKS FENCER KONSTANCIN 10

Pkt: 2
M: 29
Pkt: 3
M: 50




Pkt: 2
M: 18
Pkt: 3
M: 34



34. SIWIK PIOTR 2007 Koniński Klub Szermierczy 9 Pkt: 2
M: 31

Pkt: 2
M: 26




Pkt: 0
M: 234
Pkt: 1
M: 38


Pkt: 4
M: 29

35. Mielko Bronisław 2007 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 1
M: 39

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 45





Pkt: 3
M: 38


36. Kałecki Adam 2008 Koniński Klub Szermierczy 9

Pkt: 1
M: 60
Pkt: 3
M: 48
Pkt: 4
M: 49



Pkt: 1
M: 40




37. Nowinowski Bartosz 2009 Koniński Klub Szermierczy 8 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 47



Pkt: 2
M: 26




38. MISZKIEWICZ Stanisław 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 8 Pkt: 2
M: 30

Pkt: 1
M: 36





Pkt: 2
M: 30
Pkt: 3
M: 42



39. Mochnal Cezary 2007 AZS AWF WARSZAWA 7 Pkt: 1
M: 33

Pkt: 2
M: 21








Pkt: 4
M: 31

40. Yahlenka Makar 2008 O.Ś. AZS POZNAŃ 7 Pkt: 2
M: 29

Pkt: 1
M: 54





Pkt: 1
M: 41
Pkt: 3
M: 41



41. Ganszczyk Adam 2009 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 56





Pkt: 1
M: 37
Pkt: 3
M: 48



42. Lipiński Jakub 2010 DRAGON ŁÓDŹ 6 Pkt: 2
M: 27

Pkt: 2
M: 23





Pkt: 2
M: 28




43. Nijakowski Kornel 2009 Koniński Klub Szermierczy 5 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 61







Pkt: 3
M: 43


44. Skoczek Szymon 2008 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 5 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 3
M: 49









45. Anuszkiewicz Marceli 2007 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 5 Pkt: 2
M: 26

Pkt: 2
M: 24





Pkt: 1
M: 36




46. Nadarzewski Jędrzej 2008 UKS SZABLA BRZOZA 4










Pkt: 4
M: 28

47. Stęplewski Karol 2008 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 4 Pkt: 2
M: 24

Pkt: 1
M: 51





Pkt: 1
M: 48




48. Michoń Jan 2009 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 4 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 28





Pkt: 1
M: 35




49. BIAŁOŻYŃSKI JAN 2011 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 36

Pkt: 2
M: 31










50. Antonowicz Szymon 2007 KS KARABELA 3 Pkt: 2
M: 32

Pkt: 1
M: 52










51. Sikora - Rudnicki Piotr 2009 Grodziski Klub Szermierczy 3 Pkt: 1
M: 37

Pkt: 1
M: 37





Pkt: 1
M: 33




52. Kowalski Filip 2010 Koniński Klub Szermierczy 3 Pkt: 1
M: 40

Pkt: 1
M: 64





Pkt: 1
M: 52




53. Myśliwiec Samuel 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 3 Pkt: 1
M: 55

Pkt: 1
M: 42





Pkt: 1
M: 42




54. Szkolmowski Kacper 2010 Koniński Klub Szermierczy 3 Pkt: 1
M: 49

Pkt: 1
M: 62





Pkt: 1
M: 51




55. Kutek Teodor 2010 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 56

Pkt: 1
M: 58





Pkt: 1
M: 54




56. Trąbiński Stefan 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 2

Pkt: 2
M: 32










57. Łokaj Wojciech 2009 O.Ś. AZS POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 46





Pkt: 1
M: 34




58. Warchulski Jan 2010 DRAGON ŁÓDŹ 2

Pkt: 1
M: 53





Pkt: 1
M: 39




59. Fiedorowicz Jan 2010 UKS SZABLA BRZOZA 2 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 55










60. PAWLAK FILIP 2009 IKS FENCER KONSTANCIN 2

Pkt: 1
M: 47





Pkt: 1
M: 47




61. Mrówczyński Bruno 2008 KS KARABELA 2

Pkt: 1
M: 62





Pkt: 1
M: 50




62. Gajda Leon 2008 IKS FENCER KONSTANCIN 2 Pkt: 1
M: 54







Pkt: 1
M: 53




63. Karczmarczyk Kacper 2010 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1

Pkt: 1
M: 33










64. Jochemczyk Antoni 2010 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1 Pkt: 1
M: 38












65. Bugaj Iwo 2010 Grodziski Klub Szermierczy 1

Pkt: 1
M: 40










66. Kowal-Terlikowski Tytus 2010 IKS FENCER KONSTANCIN 1 Pkt: 1
M: 42












67. Wasilewski Bartosz 2009 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1







Pkt: 1
M: 43




68. Kamiński Bartłomiej 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 1

Pkt: 1
M: 44










68. Kuczyński Szymon 2009 KS KARABELA 1







Pkt: 1
M: 44




70. Kania Leon 2008 DRAGON ŁÓDŹ 1







Pkt: 1
M: 45




71. Król Franciszek 2010 DRAGON ŁÓDŹ 1







Pkt: 1
M: 46




72. Przekop Maksymilian 2009 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1







Pkt: 1
M: 49




73. Płochocki Bartłomiej 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 1

Pkt: 1
M: 50










73. Koczwara Iwo 2011 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 1 Pkt: 1
M: 50












75. Ociński Sebastian 2010 DRAGON ŁÓDŹ 1 Pkt: 1
M: 51












76. Grabis Mateusz 2007 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1 Pkt: 1
M: 53












77. Kiper Karol 2010 KLUB SZERMIERCZY AMP 1

Pkt: 1
M: 57










77. Gettlich Jan 2010 Grodziski Klub Szermierczy 1 Pkt: 1
M: 57












79. Polnik Franciszek 2008 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 1

Pkt: 1
M: 59










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content