Lista klasyfikacyjna

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Porada Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn -Antalya 2023/2024
2. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Madryt 2023/2024
3. Mistrzostwa Polski Seniorów - Warszawa 2023/2024
4. Mistrzostwa Świata juniorów - Płowdiw 2022/2023
5. I Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn Konin 2023/2024
6. II Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
7. II Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2023/2024
8. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn -Budapeszt 2023/2024
9. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Sint-Niklaas 2022/2023
10. Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli dziewcząt i chłopców Olsztyn 2023/2024
11. III Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2023/204
12. Puchar Świata juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Płowdiw 2023/2024
13. III Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Olsztyn 2023/2024
14. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Orlean 2023/2024
15. I Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
16. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
17. Mistrzostwa Europy Juniorów - Neapol 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 450 Pkt: 70
M: 3
Pkt: 70
M: 3
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 55
M: 14
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 50
M: 1
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 45
M: 12
Pkt: 0
M: 156








2. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 254 Pkt: 0
M: 78
Pkt: 12
M: 38

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 40
M: 2

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 12
M: 40

Pkt: 55
M: 1
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 45
M: 14





3. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 222 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 64

Pkt: 30
M: 25

Pkt: 40
M: 2



Pkt: 35
M: 3
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 23
Pkt: 40
M: 2
Pkt: 0
M: 126



4. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 211 Pkt: 12
M: 41
Pkt: 12
M: 42
Pkt: 45
M: 8




Pkt: 0
M: 67


Pkt: 40
M: 7
Pkt: 12
M: 61
Pkt: 50
M: 1

Pkt: 40
M: 8


5. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 194 Pkt: 12
M: 49
Pkt: 12
M: 37
Pkt: 30
M: 10



Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 132

Pkt: 35
M: 3

Pkt: 25
M: 21



Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 25
6. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 190 Pkt: 45
M: 11
Pkt: 0
M: 76


Pkt: 30
M: 3
Pkt: 30
M: 3

Pkt: 0
M: 116

Pkt: 45
M: 2

Pkt: 0
M: 95


Pkt: 40
M: 6


7. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 129

Pkt: 30
M: 14



Pkt: 25
M: 16
Pkt: 12
M: 45




Pkt: 22
M: 6

Pkt: 40
M: 7


8. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 117

Pkt: 30
M: 16

Pkt: 30
M: 3




Pkt: 27
M: 8


Pkt: 30
M: 3




9. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 112 Pkt: 12
M: 57




Pkt: 22
M: 8

Pkt: 12
M: 60

Pkt: 19
M: 10


Pkt: 22
M: 5


Pkt: 25
M: 16

10. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 96




Pkt: 30
M: 3



Pkt: 27
M: 6


Pkt: 14
M: 14

Pkt: 25
M: 10


11. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 96



Pkt: 22
M: 8
Pkt: 22
M: 7



Pkt: 27
M: 7
Pkt: 25
M: 14






12. Ostrowska Amelia 2009 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 88

Pkt: 30
M: 14

Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 75

Pkt: 19
M: 14




Pkt: 25
M: 16


13. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 83

Pkt: 17
M: 17


Pkt: 22
M: 5

Pkt: 0
M: 141

Pkt: 19
M: 12
Pkt: 25
M: 13






14. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 83

Pkt: 17
M: 25






Pkt: 19
M: 13
Pkt: 25
M: 16

Pkt: 22
M: 6




15. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 75

Pkt: 17
M: 26

Pkt: 14
M: 15

Pkt: 25
M: 13
Pkt: 0
M: 127

Pkt: 19
M: 9







16. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 71








Pkt: 19
M: 15
Pkt: 13
M: 19

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 25
M: 12


17. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 70

Pkt: 17
M: 20

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 25
M: 12
Pkt: 0
M: 139




Pkt: 14
M: 10




18. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 63

Pkt: 17
M: 31


Pkt: 14
M: 10
Pkt: 13
M: 20


Pkt: 19
M: 16







19. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 61



Pkt: 14
M: 13




Pkt: 9
M: 20
Pkt: 25
M: 15




Pkt: 13
M: 22

20. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 57



Pkt: 22
M: 5

Pkt: 13
M: 18


Pkt: 9
M: 21




Pkt: 13
M: 19


21. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 46

Pkt: 17
M: 21


Pkt: 6
M: 24



Pkt: 9
M: 19


Pkt: 14
M: 16




22. Mejłun Karolina 2009 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 46

Pkt: 17
M: 28

Pkt: 6
M: 17
Pkt: 14
M: 13



Pkt: 9
M: 26







23. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 46

Pkt: 17
M: 29

Pkt: 6
M: 21
Pkt: 14
M: 16



Pkt: 9
M: 29







24. Bieńczak Natalia 2009 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45

Pkt: 17
M: 24

Pkt: 6
M: 30

Pkt: 13
M: 17


Pkt: 9
M: 25







25. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 38

Pkt: 17
M: 30

Pkt: 6
M: 18
Pkt: 6
M: 26



Pkt: 9
M: 30







26. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 36

Pkt: 8
M: 35


Pkt: 6
M: 17



Pkt: 9
M: 22
Pkt: 13
M: 21






27. Dobies Antonina 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 35

Pkt: 17
M: 32

Pkt: 6
M: 24
Pkt: 6
M: 18






Pkt: 6
M: 19




28. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 34








Pkt: 9
M: 24





Pkt: 25
M: 15

29. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 28



Pkt: 6
M: 25




Pkt: 9
M: 28




Pkt: 13
M: 24


30. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 22



Pkt: 6
M: 22
Pkt: 6
M: 27



Pkt: 4
M: 33


Pkt: 6
M: 29




31. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 21



Pkt: 6
M: 27
Pkt: 6
M: 21



Pkt: 9
M: 23







32. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20



Pkt: 14
M: 16







Pkt: 6
M: 24




33. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 19



Pkt: 3
M: 33
Pkt: 6
M: 31



Pkt: 4
M: 37


Pkt: 6
M: 31




34. Witkowska Lena 2009 Koniński Klub Szermierczy 18




Pkt: 6
M: 30



Pkt: 9
M: 32


Pkt: 3
M: 33




35. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 16



Pkt: 3
M: 36









Pkt: 13
M: 26


36. Nikiciuk Maja 2009 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 16



Pkt: 6
M: 28




Pkt: 4
M: 41


Pkt: 6
M: 28




37. Wasilewska Patrycja 2009 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 15








Pkt: 9
M: 31


Pkt: 6
M: 23




38. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 13














Pkt: 13
M: 20

39. Maszewska Nela 2008 AZS AWF WARSZAWA 12



Pkt: 6
M: 26
Pkt: 6
M: 29











40. Mikołajczyk Matylda 2009 DRAGON ŁÓDŹ 11

Pkt: 8
M: 36









Pkt: 3
M: 35




41. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10



Pkt: 6
M: 19




Pkt: 4
M: 38







42. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 10








Pkt: 4
M: 35


Pkt: 6
M: 30




43. Jaśkiewicz Nadia 2009 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10



Pkt: 6
M: 32




Pkt: 4
M: 36







44. LEDUC Emilie 2009 AZS AWF WARSZAWA 9








Pkt: 9
M: 27







45. SZCZEPANIK JULIA 2008 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 9



Pkt: 3
M: 34







Pkt: 6
M: 22




46. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 9



Pkt: 3
M: 35







Pkt: 6
M: 31




47. Spiczak Daria 2007 DRAGON ŁÓDŹ 7








Pkt: 4
M: 40


Pkt: 3
M: 33




48. Lachawiec Aleksandra 2006 Grodziski Klub Szermierczy 6



Pkt: 6
M: 29












49. Żółtowska Agata 2009 Grodziski Klub Szermierczy 4








Pkt: 4
M: 34







50. Ernest Julia 2009 KLUB SZERMIERCZY AMP 4








Pkt: 4
M: 42







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content