Lista klasyfikacyjna

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

JAKUBOWSKA Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

OLSZEWSKA Amelia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
2. Mistrzostwa Polski Seniorów - Warszawa 2023/2024
3. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
4. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Nowy Sad 2023/2024
5. Mistrzostwa Europy seniorów - Płowdiw 2022/2023
6. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Tbilisi 2022/2023
7. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Turyn 2023/2024
8. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Paryż 2023/2024
9. I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024
10. II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Gdańsk 2023/2024
11. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Płowdiw 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 205 Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 35
M: 57
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 113



2. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 145 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 45
M: 6






Pkt: 50
M: 3


3. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 130
Pkt: 30
M: 12

Pkt: 0
M: 107



Pkt: 0
M: 92
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3

4. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 110
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 40
M: 7





Pkt: 25
M: 16


5. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 105 Pkt: 40
M: 6

Pkt: 25
M: 15






Pkt: 40
M: 5

6. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 105

Pkt: 25
M: 13





Pkt: 40
M: 6
Pkt: 40
M: 7

7. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 95
Pkt: 30
M: 13
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 0
M: 182

Pkt: 0
M: 124


Pkt: 40
M: 5

Pkt: 0
M: 155
8. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 83 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 30
M: 11
Pkt: 13
M: 23








9. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 80 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 30
M: 15







Pkt: 25
M: 14

10. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 67
Pkt: 17
M: 19
Pkt: 25
M: 10






Pkt: 25
M: 9

11. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 67
Pkt: 17
M: 31






Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 10

12. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67
Pkt: 17
M: 17
Pkt: 25
M: 16






Pkt: 25
M: 16

13. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 55
Pkt: 17
M: 18
Pkt: 13
M: 28





Pkt: 25
M: 12


14. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 55 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 17
M: 27
Pkt: 13
M: 18








15. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 43
Pkt: 17
M: 23






Pkt: 13
M: 20
Pkt: 13
M: 28

16. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43
Pkt: 17
M: 25
Pkt: 13
M: 24






Pkt: 13
M: 18

17. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 43 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 17
M: 26
Pkt: 13
M: 22








18. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 43
Pkt: 17
M: 29
Pkt: 13
M: 27





Pkt: 13
M: 19


19. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 39 Pkt: 13
M: 25







Pkt: 13
M: 30
Pkt: 13
M: 22

20. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 39 Pkt: 13
M: 27







Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 31

21. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 39

Pkt: 13
M: 32





Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 29

22. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32 Pkt: 13
M: 32

Pkt: 13
M: 31






Pkt: 6
M: 33

23. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 30
Pkt: 30
M: 16









24. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 17
M: 20









25. Bartol Michalina 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 17
M: 24









26. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 30
Pkt: 17
M: 32







Pkt: 13
M: 27

27. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26

Pkt: 13
M: 30






Pkt: 13
M: 17

28. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26







Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 19

29. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 26

Pkt: 13
M: 25





Pkt: 13
M: 23


30. Tym Danuta 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 8
M: 34









31. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21
Pkt: 8
M: 39







Pkt: 13
M: 25

32. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21
Pkt: 8
M: 37






Pkt: 13
M: 29


33. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14
Pkt: 8
M: 38
Pkt: 6
M: 34








34. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 13







Pkt: 13
M: 21


35. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 13







Pkt: 13
M: 24


36. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 13

Pkt: 13
M: 26








37. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13

Pkt: 13
M: 29








38. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13








Pkt: 13
M: 30

39. DUDZIUK Julia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13








Pkt: 13
M: 32

40. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12

Pkt: 6
M: 33






Pkt: 6
M: 36

41. DOMAGAŁA MARIA 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 8
Pkt: 8
M: 35









42. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8
Pkt: 8
M: 36









43. Kowalewska Jagoda 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8
Pkt: 8
M: 40









44. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 6

Pkt: 6
M: 35








45. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6

Pkt: 6
M: 36








46. Lelewska Julia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6








Pkt: 6
M: 37

47. Lidzbarska Oliwia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6








Pkt: 6
M: 38

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content