Lista klasyfikacyjna

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2023/2024
2. Mistrzostwa Polski Seniorów - Warszawa 2023/2024
3. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Antalya 2023/2024
4. I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024
5. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Stambuł 2023/2024
6. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Paryż 2023/2024
7. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Turyn 2023/2024
8. Puchar Świata we florecie mężczyzn - Tokoname 2023/2024
9. II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Gdańsk 2023/2024
10. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Hongkong 2023/2024
11. III Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
12. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Szanghaj 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 215 Pkt: 70
M: 1
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 45
M: 7
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 158




2. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 205
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 0
M: 183
Pkt: 0
M: 210

Pkt: 0
M: 122
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 35
M: 53


3. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 155 Pkt: 60
M: 2
Pkt: 45
M: 8
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 149
Pkt: 0
M: 145
Pkt: 0
M: 157
Pkt: 0
M: 100




4. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 115 Pkt: 50
M: 3

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 25
M: 13




Pkt: 40
M: 6



5. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 110 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 30
M: 14






Pkt: 40
M: 8



6. PACHOLCZYK Szymon 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 107 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 17
M: 18






Pkt: 40
M: 7



7. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 95
Pkt: 30
M: 12

Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 128
Pkt: 0
M: 271
Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 147
Pkt: 25
M: 14



8. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90 Pkt: 25
M: 14


Pkt: 25
M: 11
Pkt: 0
M: 157
Pkt: 0
M: 167
Pkt: 0
M: 220



Pkt: 40
M: 7

9. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 83 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 30
M: 10






Pkt: 13
M: 20



10. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 80
Pkt: 30
M: 10

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 0
M: 153





Pkt: 25
M: 16

11. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 70
Pkt: 17
M: 23

Pkt: 40
M: 8




Pkt: 13
M: 21


Pkt: 0
M: 174
12. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 55 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 17
M: 29

Pkt: 13
M: 31








13. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 51 Pkt: 13
M: 29







Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 20

14. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 51


Pkt: 25
M: 15




Pkt: 13
M: 30

Pkt: 13
M: 21

15. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48
Pkt: 17
M: 21

Pkt: 6
M: 48






Pkt: 25
M: 14

16. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 17
M: 32

Pkt: 6
M: 47








17. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46
Pkt: 8
M: 52

Pkt: 25
M: 14




Pkt: 13
M: 26



18. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 46 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 8
M: 50

Pkt: 13
M: 25








19. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 43
Pkt: 17
M: 22






Pkt: 13
M: 32

Pkt: 13
M: 28

20. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 17
M: 24

Pkt: 13
M: 18








21. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 43
Pkt: 17
M: 25






Pkt: 13
M: 19

Pkt: 13
M: 26

22. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 43
Pkt: 17
M: 27

Pkt: 13
M: 28




Pkt: 13
M: 29



23. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 43
Pkt: 17
M: 28

Pkt: 13
M: 27




Pkt: 13
M: 18



24. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 36
Pkt: 17
M: 31

Pkt: 6
M: 41






Pkt: 13
M: 32

25. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 34 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 8
M: 39

Pkt: 13
M: 22








26. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 34 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 8
M: 34

Pkt: 13
M: 29








27. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 29
Pkt: 17
M: 20

Pkt: 6
M: 39






Pkt: 6
M: 47

28. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 29
Pkt: 17
M: 30

Pkt: 6
M: 49




Pkt: 6
M: 34



29. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 27
Pkt: 8
M: 56

Pkt: 13
M: 21






Pkt: 6
M: 37

30. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27 Pkt: 13
M: 24
Pkt: 8
M: 41

Pkt: 6
M: 53








31. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 27
Pkt: 8
M: 35

Pkt: 6
M: 33




Pkt: 13
M: 27



32. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 27 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 8
M: 39








Pkt: 6
M: 41

33. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 27
Pkt: 8
M: 49






Pkt: 6
M: 38

Pkt: 13
M: 29

34. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 21
Pkt: 8
M: 37








Pkt: 13
M: 25

35. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20
Pkt: 8
M: 38

Pkt: 6
M: 37






Pkt: 6
M: 50

36. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 20
Pkt: 8
M: 42

Pkt: 6
M: 45




Pkt: 6
M: 44



37. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 20
Pkt: 8
M: 45

Pkt: 6
M: 36




Pkt: 6
M: 48



38. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 6
M: 54
Pkt: 8
M: 46

Pkt: 6
M: 50








39. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 20 Pkt: 6
M: 48
Pkt: 8
M: 47

Pkt: 6
M: 44








40. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 20
Pkt: 8
M: 48






Pkt: 6
M: 51

Pkt: 6
M: 54

41. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 20 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 8
M: 51








Pkt: 6
M: 38

42. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19


Pkt: 13
M: 17






Pkt: 6
M: 45

43. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 19 Pkt: 13
M: 23


Pkt: 6
M: 43








44. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 19







Pkt: 6
M: 43

Pkt: 13
M: 24

45. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 6
M: 42


Pkt: 6
M: 40






Pkt: 6
M: 44

46. Parulski Jakub 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14 Pkt: 6
M: 39
Pkt: 8
M: 36










47. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 14 Pkt: 6
M: 49
Pkt: 8
M: 44










48. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14
Pkt: 8
M: 53

Pkt: 6
M: 52








49. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 14 Pkt: 6
M: 50
Pkt: 8
M: 55










50. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 14
Pkt: 8
M: 57

Pkt: 6
M: 54








51. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 13







Pkt: 13
M: 31



52. Mach Oskar 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13 Pkt: 13
M: 32











53. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12


Pkt: 6
M: 51




Pkt: 6
M: 40



54. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 6
M: 44


Pkt: 6
M: 42








55. GŁUSZAK Szymon 2009 UKS ATENA GDAŃSK 8
Pkt: 8
M: 57










56. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 6







Pkt: 6
M: 47



56. Wróblewski Filip 2009 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 6
M: 47











58. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6







Pkt: 6
M: 49



59. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6









Pkt: 6
M: 51

59. Borkowski Olgierd 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 6 Pkt: 6
M: 51











61. Korbas Adam 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 6









Pkt: 6
M: 53

62. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 6







Pkt: 6
M: 54



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content