Lista klasyfikacyjna

SKONIECZNA Daria

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Porada Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
2. II Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2023/2024
3. III Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Sosnowiec 2023/204
4. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Lima 2023/2024
5. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Sint-Niklaas 2023/2024
6. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet - Płowdiw 2023/2024
7. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Orlean 2023/2024
8. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Antalya 2023/2024
9. IV Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn Konin 2023/2024
10. Mistrzostwa Polski Seniorów - Warszawa 2023/2024
11. Puchar Świata seniorów w szabli kobiet – Ateny 2023/2024
12. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Tunis 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 290 Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 35
M: 48
Pkt: 35
M: 48
Pkt: 35
M: 61
Pkt: 35
M: 64
Pkt: 0
M: 34




2. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 205
Pkt: 50
M: 3



Pkt: 35
M: 52

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 3


3. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 160
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 50
M: 3




Pkt: 0
M: 40
Pkt: 70
M: 1



4. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 125 Pkt: 40
M: 8

Pkt: 40
M: 7






Pkt: 45
M: 8


5. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 120 Pkt: 40
M: 7







Pkt: 50
M: 3
Pkt: 30
M: 14


6. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 110

Pkt: 40
M: 5



Pkt: 0
M: 126

Pkt: 40
M: 5
Pkt: 30
M: 13


7. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110
Pkt: 40
M: 8






Pkt: 40
M: 6
Pkt: 30
M: 10


8. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 110

Pkt: 40
M: 8

Pkt: 0
M: 172



Pkt: 40
M: 7
Pkt: 30
M: 9
Pkt: 0
M: 191

9. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 95 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 14







Pkt: 30
M: 11


10. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 82
Pkt: 25
M: 12






Pkt: 40
M: 8
Pkt: 17
M: 20


11. Ostrowska Amelia 2009 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 80 Pkt: 25
M: 16







Pkt: 25
M: 9
Pkt: 30
M: 14


12. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 68 Pkt: 13
M: 18







Pkt: 25
M: 11
Pkt: 30
M: 16


13. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 67
Pkt: 25
M: 13






Pkt: 25
M: 16
Pkt: 17
M: 26


14. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 67

Pkt: 25
M: 16





Pkt: 25
M: 14
Pkt: 17
M: 25


15. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 55 Pkt: 13
M: 21







Pkt: 25
M: 10
Pkt: 17
M: 22


16. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 55
Pkt: 13
M: 20






Pkt: 25
M: 15
Pkt: 17
M: 31


17. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 50

Pkt: 25
M: 15





Pkt: 25
M: 13



18. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 46 Pkt: 13
M: 22

Pkt: 25
M: 14






Pkt: 8
M: 34


19. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45


Pkt: 0
M: 89

Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 119
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 45
M: 6

Pkt: 0
M: 75
20. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 42

Pkt: 25
M: 13






Pkt: 17
M: 17


21. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 38 Pkt: 25
M: 12

Pkt: 13
M: 19









22. Bieńczak Natalia 2009 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30
Pkt: 13
M: 17







Pkt: 17
M: 24


23. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 30







Pkt: 13
M: 18
Pkt: 17
M: 29


24. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 26 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 18










25. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25 Pkt: 25
M: 10











26. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 21

Pkt: 13
M: 21






Pkt: 8
M: 35


27. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 17








Pkt: 17
M: 21


28. Mejłun Karolina 2009 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 17








Pkt: 17
M: 28


29. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 17








Pkt: 17
M: 30


30. Dobies Antonina 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 17








Pkt: 17
M: 32


31. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 13







Pkt: 13
M: 17



32. Majewska Maja 2004 KU AZS ASzWoj 13







Pkt: 13
M: 19



33. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 13 Pkt: 13
M: 24











34. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 13 Pkt: 13
M: 26











35. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 8








Pkt: 8
M: 33


36. Mikołajczyk Matylda 2009 DRAGON ŁÓDŹ 8








Pkt: 8
M: 36


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content