Lista klasyfikacyjna

Hryciuk Szymon

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Stasiak Olaf

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KKSZ KONIN

Broniszewski Marcel

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Świata seniorów - Mediolan 2022/2023
2. III Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
3. I Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Poznań 2023/2024
4. Mistrzostwa Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Śrem 2022/2023
5. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Orlean 2023/2024
6. Puchar Świata Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Algier 2023/2024
7. Puchar Świata Grand Prix w szabli kobiet i mężczyzn - Tunis 2023/2024
8. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Tbilisi 2023/2024
9. IV Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2022/2023
10. II Puchar Polski seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - Konin 2023/2024
11. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Budapeszt 2022/2023
12. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Padwa 2022/2023
13. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
14. Puchar Świata seniorów w szabli mężczyzn - Madryt 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Hryciuk Szymon 2002 AZS AWF KATOWICE 565 Pkt: 180
M: 7
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 70
M: 32
Pkt: 35
M: 45
Pkt: 35
M: 54
Pkt: 35
M: 55






2. Stasiak Olaf 2002 Koniński Klub Szermierczy 225
Pkt: 50
M: 3



Pkt: 0
M: 111

Pkt: 35
M: 51
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 110

Pkt: 0
M: 134
3. Broniszewski Marcel 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 180

Pkt: 60
M: 2





Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 0
M: 30



4. Kutek Konstanty 2004 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 130
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 8






Pkt: 50
M: 3




5. DENKIEWICZ Benedykt 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 130

Pkt: 50
M: 3
Pkt: 30
M: 12





Pkt: 50
M: 3




6. Nowinowski Kacper 2003 Koniński Klub Szermierczy 125
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 45
M: 6
Pkt: 0
M: 202









7. Kajor Krzysztof 2003 AZS AWF KATOWICE 125
Pkt: 40
M: 8

Pkt: 45
M: 7

Pkt: 0
M: 134


Pkt: 40
M: 8


Pkt: 0
M: 153


8. Czajkowski Ksawery 2001 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 105
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 15





Pkt: 40
M: 7





9. DOWGIERD Krzysztof 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 98


Pkt: 60
M: 3




Pkt: 13
M: 22
Pkt: 25
M: 14




10. DENKIEWICZ Aleksander 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 90
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 9





Pkt: 40
M: 6





11. Radoch Filip 2006 Koniński Klub Szermierczy 90
Pkt: 25
M: 16






Pkt: 25
M: 10
Pkt: 40
M: 8




12. Kaczmarczyk Adam 2006 Koniński Klub Szermierczy 80

Pkt: 50
M: 3
Pkt: 17
M: 30




Pkt: 13
M: 17





13. Pardela Michał 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 75
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 13





Pkt: 25
M: 12





14. Przybylski Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 68

Pkt: 13
M: 26
Pkt: 30
M: 14




Pkt: 25
M: 15





15. ZASTAWNY Paweł 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 68
Pkt: 13
M: 20

Pkt: 30
M: 15




Pkt: 25
M: 14





16. Marker Bartosz 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 67
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 17
M: 27





Pkt: 25
M: 10




16. MALCER Kacper 2006 Koniński Klub Szermierczy 67
Pkt: 25
M: 10

Pkt: 17
M: 22





Pkt: 25
M: 15




18. Moczydłowski Kajetan 2006 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 55


Pkt: 17
M: 29




Pkt: 13
M: 18
Pkt: 25
M: 12




19. Broniszewski Jakub 2001 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 43
Pkt: 13
M: 17

Pkt: 17
M: 17




Pkt: 13
M: 19





20. Fiedorowicz Mikołaj 2005 UKS SZABLA BRZOZA 39
Pkt: 13
M: 19






Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 29




21. DĄBROWSKI Antoni 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 39
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 19





Pkt: 13
M: 30





22. Patiño Emir 2001 KS SZPADA ŁÓDŹ 38

Pkt: 25
M: 12






Pkt: 13
M: 21




23. KOWALCZYK Łukasz 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 38

Pkt: 25
M: 16






Pkt: 13
M: 27




24. Józefowski Filip 2004 AZS AWF KATOWICE 38

Pkt: 13
M: 31

Pkt: 0
M: 205




Pkt: 25
M: 16




25. KACZKOWSKI Bartosz 2008 UKS ATENA GDAŃSK 35






Pkt: 35
M: 59






26. KUSAK Oskar 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 33
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 8
M: 35










27. Sadowski Mikołaj 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 32
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 28






Pkt: 6
M: 38




28. Flaszak Antoni 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 26

Pkt: 13
M: 23






Pkt: 13
M: 28




29. Dąbrowski Szymon 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26

Pkt: 13
M: 27





Pkt: 13
M: 29





30. Szreder Michał 2001 Koniński Klub Szermierczy 21


Pkt: 8
M: 36




Pkt: 13
M: 24





31. Makowski Konstantyn 2006 Grodziski Klub Szermierczy 20

Pkt: 6
M: 39
Pkt: 8
M: 40





Pkt: 6
M: 35




32. Mrozowicz Remigiusz 2006 UKS SZABLA BRZOZA 19

Pkt: 6
M: 37






Pkt: 13
M: 24




33. SZPAK Bruno 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 19

Pkt: 13
M: 24






Pkt: 6
M: 34




34. Dzierniejko Jakub 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 19







Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 44




35. Strządała Emilian 2006 KLUB SZERMIERCZY AMP 19

Pkt: 13
M: 29






Pkt: 6
M: 39




36. Makowski Aleksander 2006 Grodziski Klub Szermierczy 19

Pkt: 13
M: 32






Pkt: 6
M: 40




37. Raczyński Kajetan 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17


Pkt: 17
M: 23










38. Gałecki Rafał 2002 AZS AWF WARSZAWA 17


Pkt: 17
M: 28










39. Nowak Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 17


Pkt: 17
M: 32










40. OBNISKI Bartłomiej 2005 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 13
Pkt: 13
M: 18












41. Kwiatkowski Oskar 2003 UKS SZABLA BRZOZA 13
Pkt: 13
M: 23












42. Kieca Jakub 2008 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8


Pkt: 8
M: 37










43. Krzemiński Adam 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8


Pkt: 8
M: 39










44. Brosch Maksymilian 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8


Pkt: 8
M: 42










45. Palkowski Damian 2008 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 6

Pkt: 6
M: 33











45. Działach Andrzej 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6








Pkt: 6
M: 33




47. Lewkowski Wiktor 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6

Pkt: 6
M: 34











48. Mioduszewski Szymon 2009 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 6
M: 36




49. SIWIK PIOTR 2007 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 6
M: 37




50. Rekiel Miłosz 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 38











51. Krochmalski Jakub 2008 DRAGON ŁÓDŹ 6








Pkt: 6
M: 41




52. RADOCH Igor 2009 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 6
M: 42




53. Kałecki Adam 2008 Koniński Klub Szermierczy 6








Pkt: 6
M: 45




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content