Lista klasyfikacyjna

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Zgryźniak Kinga

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

KLUGHARDT Gloria

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Vancouver 2023/2024
2. II Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2023/2024
3. Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Chotomów 2022/2023
4. Mistrzostwa Europy młodzieżowców - Budapeszt 2022/2023
5. III Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Katowice 2022/2023
6. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Doha 2023/2024
7. Puchar Świata Grand Prix w szpadzie kobiet i mężczyzn - Budapeszt 2022/2023
8. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet - Legnano 2023/2024
9. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet - Fujairah 2022/2023
10. IV Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Warszawa 2022/2023
11. I Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn - Szczecin 2023/2024
12. Puchar Świata seniorów w szpadzie kobiet - Barcelona 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 335 Pkt: 120
M: 6
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 55
M: 3
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 147
Pkt: 0
M: 173




2. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 225 Pkt: 0
M: 158



Pkt: 25
M: 14

Pkt: 0
M: 84
Pkt: 35
M: 57
Pkt: 100
M: 16
Pkt: 40
M: 6


3. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 190 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 30
M: 14
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 70
M: 23

Pkt: 0
M: 71




4. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 95
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 45
M: 8

Pkt: 25
M: 13







5. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 80

Pkt: 17
M: 17

Pkt: 50
M: 3




Pkt: 13
M: 19


6. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 78



Pkt: 40
M: 6




Pkt: 25
M: 9

Pkt: 13
M: 31
7. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 68

Pkt: 30
M: 10






Pkt: 13
M: 21


8. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 67
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 17
M: 27






Pkt: 25
M: 10


9. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 61

Pkt: 30
M: 16

Pkt: 6
M: 35




Pkt: 25
M: 12


10. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 56

Pkt: 30
M: 13

Pkt: 13
M: 25




Pkt: 13
M: 26


11. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55

Pkt: 17
M: 22
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 13
M: 23

Pkt: 0
M: 215


Pkt: 25
M: 14


12. Dmytruk Alina 2009 AZS AWF KRAKÓW 50
Pkt: 50
M: 3










13. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 46

Pkt: 8
M: 33

Pkt: 13
M: 31




Pkt: 25
M: 16


14. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 43
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 17
M: 31









15. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 39

Pkt: 8
M: 39






Pkt: 6
M: 37


16. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 39
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 8
M: 43

Pkt: 25
M: 16







17. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 39



Pkt: 13
M: 27




Pkt: 13
M: 32


18. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 38
Pkt: 13
M: 29










19. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 36

Pkt: 17
M: 30

Pkt: 13
M: 32




Pkt: 6
M: 45


20. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 34
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 8
M: 42

Pkt: 13
M: 20







21. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 30

Pkt: 17
M: 28








Pkt: 13
M: 26
22. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 27

Pkt: 8
M: 48

Pkt: 13
M: 19




Pkt: 6
M: 44


23. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27

Pkt: 8
M: 49

Pkt: 6
M: 33




Pkt: 13
M: 24


24. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 27

Pkt: 8
M: 44






Pkt: 13
M: 28

Pkt: 6
M: 39
25. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 25
Pkt: 13
M: 20


Pkt: 6
M: 46







26. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 21

Pkt: 8
M: 53

Pkt: 13
M: 24







27. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 20

Pkt: 8
M: 36

Pkt: 6
M: 54




Pkt: 6
M: 43


28. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 8
M: 37








Pkt: 6
M: 49
29. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20

Pkt: 8
M: 46

Pkt: 6
M: 43




Pkt: 6
M: 34


30. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 20

Pkt: 8
M: 50

Pkt: 6
M: 57







31. GARUS Oliwia 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 20

Pkt: 8
M: 55

Pkt: 6
M: 52






Pkt: 6
M: 54
32. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 18



Pkt: 6
M: 45




Pkt: 6
M: 42


33. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 14

Pkt: 8
M: 41








Pkt: 6
M: 37
34. DOBRYŁKO Natalia 2008 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14

Pkt: 8
M: 54








Pkt: 6
M: 53
35. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 13
Pkt: 0
M: 73







Pkt: 13
M: 27


36. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 12
Pkt: 6
M: 48










37. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 12



Pkt: 6
M: 38




Pkt: 6
M: 49


38. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 12








Pkt: 6
M: 47

Pkt: 6
M: 51
39. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12
Pkt: 6
M: 60







Pkt: 6
M: 48


40. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 8

Pkt: 8
M: 51









41. WIECZOREK Anna 2001 T.S. GÓRNIK RADLIN 6










Pkt: 6
M: 34
42. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6
Pkt: 6
M: 37










43. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6










Pkt: 6
M: 38
44. Zalizna Alisa 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 6
M: 43










45. ANDRZEJCZAK Wiktoria 2005 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 45










46. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6








Pkt: 6
M: 46


47. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 6



Pkt: 6
M: 49







48. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 6
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 6
M: 51







49. Misiewicz Julia 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6










Pkt: 6
M: 52
50. Svystun Valeriia 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 6
M: 55










51. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6



Pkt: 6
M: 56







52. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6



Pkt: 6
M: 57







53. SZYMCZYK Michalina 2007 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 6
M: 63










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content