Lista klasyfikacyjna

Kowalska Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: PIAST GLIWICE

Pyrk Nina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: T.S. GÓRNIK RADLIN

Bobusia Natalia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. XXXII Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy - Gliwice 2023/2024
2. XXIV Rybnik Cup 2023/2024
3. X Igrzyska Dzieci 2023/2024
4. Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024
5. XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024
6. 46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024
7. Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie dziewcząt i chłopców Konopiska 2023/2024
8. Warszawska Syrenka 2023/2024
9. XIII Puchar Żubrów Turniej 1 - Skawina 2023/2024
10. XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024
11. XXIV Turniej z okazji Dnia Dziecka oraz XVI Memoriał Pawła Ratajczaka 2023/2024
12. Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024
13. VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024
14. II Puchar Żubrów 2023/2024
15. 27 Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" Gliwice 2023/2024
16. III Turniej Szermierczy - Złoty Piernik 2023/2024
17. VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023
18. XII Turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców TARNOVIA CUP 2024 turniej klasyfikacyjny w kategorii młodzika i dzieci 2023/2024
19. 46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024
20. VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024
21. Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
1. Kowalska Aleksandra 2012 PIAST GLIWICE 136 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 3
M: 41
Pkt: 3
M: 54














2. Pyrk Nina 2012 T.S. GÓRNIK RADLIN 126



Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 95
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 18
M: 1
Pkt: 18
M: 1










3. Bobusia Natalia 2012 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 101 Pkt: 24
M: 2




Pkt: 2
M: 65
Pkt: 3
M: 56




Pkt: 18
M: 1
Pkt: 18
M: 1
Pkt: 18
M: 1
Pkt: 18
M: 3






4. Stusińska Oliwia 2012 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 97
Pkt: 18
M: 3



Pkt: 3
M: 61
Pkt: 4
M: 21
Pkt: 18
M: 3







Pkt: 22
M: 1
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 16
M: 2



5. Sadowska Pola 2013 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 88 Pkt: 8
M: 15
Pkt: 8
M: 9

Pkt: 16
M: 2
Pkt: 8
M: 11

Pkt: 3
M: 58
Pkt: 30
M: 1










Pkt: 15
M: 3


6. Wojtuń Kaja 2012 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 88

Pkt: 18
M: 3

Pkt: 12
M: 5
Pkt: 2
M: 76
Pkt: 8
M: 12



Pkt: 14
M: 2



Pkt: 18
M: 3




Pkt: 16
M: 2

7. Dawidiuk Klaudia 2012 RMKS RYBNIK 86 Pkt: 8
M: 10
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 12
M: 8

Pkt: 24
M: 2
Pkt: 4
M: 26



Pkt: 14
M: 2











8. Bednarska Helena 2012 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 84



Pkt: 18
M: 3
Pkt: 3
M: 56
Pkt: 3
M: 61




Pkt: 3
M: 11
Pkt: 5
M: 6

Pkt: 30
M: 1


Pkt: 22
M: 1



9. Dębska Julia 2012 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 82 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 12
M: 7



Pkt: 2
M: 67
Pkt: 2
M: 69
Pkt: 18
M: 3






Pkt: 12
M: 5





Pkt: 18
M: 1
10. Bednarska Milena 2012 T.S. GÓRNIK RADLIN 79 Pkt: 8
M: 14
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 24
M: 2


Pkt: 3
M: 43
Pkt: 2
M: 90







Pkt: 12
M: 8




Pkt: 22
M: 1

11. Lenart Hanna 2012 MUSZKIETER GLIWICE 77 Pkt: 12
M: 8

Pkt: 18
M: 3

Pkt: 8
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 19

Pkt: 7
M: 8





Pkt: 24
M: 2






12. Cymer Lena 2012 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 74 Pkt: 12
M: 6


Pkt: 11
M: 3
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 10
Pkt: 12
M: 6









Pkt: 11
M: 3



13. Szymula Alicja 2012 Uczniowski Klub Sportowy START 73
Pkt: 18
M: 3


Pkt: 8
M: 9
Pkt: 3
M: 37
Pkt: 2
M: 106
Pkt: 12
M: 7






Pkt: 8
M: 15

Pkt: 22
M: 1




14. Rukszan Zofia 2012 PKSZERM WARSZAWA 51
Pkt: 8
M: 11




Pkt: 3
M: 51





Pkt: 5
M: 8

Pkt: 8
M: 12
Pkt: 16
M: 2



Pkt: 11
M: 3

15. Pakosz Hanna 2012 MUSZKIETER GLIWICE 46 Pkt: 4
M: 19

Pkt: 12
M: 6

Pkt: 8
M: 16
Pkt: 2
M: 80
Pkt: 2
M: 108




Pkt: 14
M: 2


Pkt: 4
M: 25






16. Różyńska Zofia 2012 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 45


Pkt: 4
M: 11
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 2
M: 74
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 9






Pkt: 8
M: 9


Pkt: 7
M: 7



17. Grzyb Weronika 2012 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 44
Pkt: 8
M: 16
Pkt: 12
M: 5

Pkt: 4
M: 24
Pkt: 2
M: 106
Pkt: 8
M: 16



Pkt: 5
M: 8
Pkt: 5
M: 6









18. Badura Malwina 2013 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 43





Pkt: 2
M: 109





Pkt: 7
M: 3
Pkt: 7
M: 3


Pkt: 7
M: 6

Pkt: 6
M: 10
Pkt: 7
M: 5
Pkt: 7
M: 3
19. Szastok Hanna 2013 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 41 Pkt: 18
M: 3

Pkt: 8
M: 11

Pkt: 4
M: 25


Pkt: 4
M: 25










Pkt: 3
M: 31
Pkt: 4
M: 16

20. Gorzycka Matylda 2012 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 41


Pkt: 4
M: 13
Pkt: 8
M: 10
Pkt: 2
M: 79
Pkt: 3
M: 60
Pkt: 12
M: 8






Pkt: 8
M: 10

Pkt: 4
M: 11




21. Mazur Magdalena 2012 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 37 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 13



Pkt: 2
M: 114
Pkt: 2
M: 91
Pkt: 4
M: 21






Pkt: 4
M: 18





Pkt: 5
M: 6
22. Paluszkiewicz Eliza 2012 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 37 Pkt: 4
M: 23



Pkt: 8
M: 13
Pkt: 3
M: 64
Pkt: 3
M: 45
Pkt: 8
M: 11






Pkt: 4
M: 31
Pkt: 7
M: 5





23. Fomenko Mariia 2012 UKS TRÓJKA RADLIN 35 Pkt: 4
M: 17


Pkt: 7
M: 8
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 3
M: 62





Pkt: 5
M: 7


Pkt: 4
M: 20






24. Zarzycka Weronika 2012 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 35 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 14


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 30







Pkt: 4
M: 28
Pkt: 11
M: 3





25. Wałęga Zofia 2013 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 33
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 7
M: 7







Pkt: 4
M: 15

Pkt: 10
M: 6


26. Lisiecka Maja 2013 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 33 Pkt: 8
M: 16


Pkt: 7
M: 7


Pkt: 2
M: 68



Pkt: 5
M: 7






Pkt: 7
M: 8

Pkt: 4
M: 14

27. Woźniak Maja 2012 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 32
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 8
M: 9


Pkt: 0
M: 142
Pkt: 2
M: 88




Pkt: 3
M: 15


Pkt: 3
M: 41


Pkt: 4
M: 11



28. Gładyszczak Liliana 2012 PKSZERM WARSZAWA 32
Pkt: 8
M: 10


Pkt: 8
M: 14
Pkt: 0
M: 142
Pkt: 2
M: 99





Pkt: 5
M: 5



Pkt: 4
M: 9



Pkt: 5
M: 7
29. Pastor Monika 2012 T.S. GÓRNIK RADLIN 32 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 8
M: 15


Pkt: 4
M: 19









Pkt: 8
M: 16




Pkt: 4
M: 13

30. Kubik Kornelia 2012 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31 Pkt: 8
M: 9
Pkt: 4
M: 21

Pkt: 4
M: 12

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 101
Pkt: 4
M: 20












Pkt: 5
M: 5
31. Szczurek Barbara 2012 PKSZERM WARSZAWA 31




Pkt: 4
M: 22

Pkt: 8
M: 13
Pkt: 7
M: 5




Pkt: 5
M: 6

Pkt: 4
M: 14




Pkt: 3
M: 16
32. Szymańska Alicja 2012 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 10

Pkt: 0
M: 135
Pkt: 2
M: 66
Pkt: 4
M: 19






Pkt: 8
M: 13






33. Ślęzak Maria 2013 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 28 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 24

Pkt: 4
M: 15
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 102
Pkt: 8
M: 10










Pkt: 2
M: 41


34. Sowińska Agata 2012 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27 Pkt: 4
M: 24



Pkt: 4
M: 23
Pkt: 2
M: 103
Pkt: 2
M: 94







Pkt: 4
M: 23
Pkt: 4
M: 10



Pkt: 7
M: 6

35. Stępień Nina 2013 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 26 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 12

Pkt: 4
M: 20











Pkt: 4
M: 16

Pkt: 2
M: 51
Pkt: 4
M: 12

36. Jankowska Gaja 2012 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 23

Pkt: 7
M: 6

Pkt: 2
M: 97
Pkt: 2
M: 79
Pkt: 4
M: 22












Pkt: 3
M: 9
37. Krysiak Cecylia 2013 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 25
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 15

Pkt: 4
M: 27







Pkt: 3
M: 16

Pkt: 4
M: 26



Pkt: 2
M: 40


38. BIRKENFELD SONIA 2012 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 24 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 4
M: 14
Pkt: 4
M: 21
Pkt: 2
M: 124
Pkt: 2
M: 112







Pkt: 4
M: 27


Pkt: 4
M: 16



39. Łuszcz Małgorzata 2013 KS SZPADA WROCŁAW 22
Pkt: 3
M: 41
Pkt: 8
M: 16

Pkt: 3
M: 36

Pkt: 2
M: 71



Pkt: 1
M: 20






Pkt: 4
M: 13
Pkt: 1
M: 85


40. Zając Dominika 2012 Klub Szermierczy Milenium Skawina 20 Pkt: 3
M: 33
Pkt: 3
M: 39



Pkt: 2
M: 117
Pkt: 2
M: 115

Pkt: 4
M: 11




Pkt: 3
M: 11
Pkt: 3
M: 39






41. Goczoł Zuzanna 2013 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19

Pkt: 8
M: 13

Pkt: 3
M: 35

Pkt: 2
M: 104


Pkt: 0
M: 34








Pkt: 6
M: 11


42. Hałas Waleria 2013 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 19


Pkt: 2
M: 23



Pkt: 4
M: 23







Pkt: 4
M: 16

Pkt: 2
M: 23
Pkt: 3
M: 18
Pkt: 4
M: 15

43. Żurowska Zofia 2012 KS SZPADA WROCŁAW 19 Pkt: 3
M: 39
Pkt: 3
M: 45
Pkt: 4
M: 20

Pkt: 3
M: 38
Pkt: 2
M: 104
Pkt: 2
M: 104










Pkt: 2
M: 21



44. Dukiewicz Zofia 2013 UKS RAPIER RYBNIK 18 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 3
M: 59
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 3
M: 40









Pkt: 3
M: 46



Pkt: 1
M: 83


45. Klaja Daria 2012 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 17 Pkt: 3
M: 57
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 14


Pkt: 0
M: 160


Pkt: 2
M: 19












46. Biruk Bohdana 2012 LUKS 'POL' Czersk 17






Pkt: 8
M: 16






Pkt: 3
M: 36
Pkt: 2
M: 23
Pkt: 4
M: 14




47. Dygas Anna 2013 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 17 Pkt: 3
M: 44
Pkt: 3
M: 33
Pkt: 4
M: 21

Pkt: 3
M: 37









Pkt: 4
M: 30






48. Rogacka Julia 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 17 Pkt: 3
M: 33
Pkt: 3
M: 48


Pkt: 4
M: 29







Pkt: 3
M: 13

Pkt: 4
M: 24






49. Pilutkiewicz Maja 2013 Klub Szermierzy Warszawianka 17
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 4
M: 27







Pkt: 2
M: 27


Pkt: 2
M: 42

Pkt: 1
M: 17
50. Bies Pola 2012 T.S. GÓRNIK RADLIN 17 Pkt: 3
M: 44
Pkt: 3
M: 35


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 98




Pkt: 3
M: 13








Pkt: 2
M: 21

51. Maciak Laura 2012 PKSZERM WARSZAWA 16 Pkt: 3
M: 53





Pkt: 2
M: 113
Pkt: 8
M: 15












Pkt: 3
M: 15
52. Grabowska Hanna 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 15 Pkt: 3
M: 40






Pkt: 4
M: 24






Pkt: 3
M: 42





Pkt: 5
M: 8
53. Stolarczyk Pola 2013 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 15 Pkt: 3
M: 41
Pkt: 3
M: 44
Pkt: 4
M: 19











Pkt: 3
M: 47




Pkt: 2
M: 18

54. Janiszewska Aleksandra 2013 PIAST GLIWICE 15 Pkt: 3
M: 50
Pkt: 3
M: 47








Pkt: 3
M: 12


Pkt: 3
M: 16
Pkt: 3
M: 40






55. Bartoszewicz Agata 2013 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 14 Pkt: 3
M: 42
Pkt: 3
M: 43


Pkt: 3
M: 33




Pkt: 1
M: 27




Pkt: 4
M: 32






56. Kaszkowiak Jagoda 2012 AZS AWF KRAKÓW 13 Pkt: 3
M: 35







Pkt: 2
M: 17
Pkt: 1
M: 19



Pkt: 3
M: 14


Pkt: 4
M: 10




57. Szopińska Wiktoria 2012 LUKS 'POL' Czersk 13






Pkt: 4
M: 29






Pkt: 3
M: 43
Pkt: 2
M: 17
Pkt: 4
M: 12




58. Nizioł Lena 2012 Krakowski Klub Szermierzy 13

Pkt: 4
M: 23

Pkt: 3
M: 39



Pkt: 4
M: 16



Pkt: 1
M: 22
Pkt: 1
M: 18







59. Pawłowska Maja 2012 Uczniowski Klub Sportowy START 13
Pkt: 3
M: 40
Pkt: 4
M: 24


Pkt: 2
M: 70
Pkt: 2
M: 80








Pkt: 2
M: 24





60. BANASIK ZUZANNA 2012 AZS AWF WROCŁAW 13 Pkt: 3
M: 55
Pkt: 3
M: 51
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 131








Pkt: 3
M: 49






61. Paciorek Wiktoria 2013 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 13 Pkt: 3
M: 36
Pkt: 3
M: 34


Pkt: 3
M: 34



Pkt: 2
M: 21


Pkt: 1
M: 28






Pkt: 1
M: 82


62. Żurawska Wiktoria 2013 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11 Pkt: 3
M: 46
Pkt: 3
M: 58
Pkt: 4
M: 17







Pkt: 1
M: 29










63. Dara Alicja 2013 MUSZKIETER GLIWICE 11 Pkt: 3
M: 37
Pkt: 3
M: 53









Pkt: 1
M: 21


Pkt: 4
M: 19






64. Klimczak Ada 2012 PIAST GLIWICE 11 Pkt: 3
M: 62

Pkt: 4
M: 30







Pkt: 1
M: 28



Pkt: 3
M: 49






65. Grabowska Weronika 2013 Klub Sportowy Olimp Lubin 11
Pkt: 3
M: 48

Pkt: 2
M: 22


Pkt: 2
M: 114










Pkt: 2
M: 22
Pkt: 2
M: 58


66. Romek Matylda 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10


Pkt: 2
M: 20

Pkt: 2
M: 92
Pkt: 4
M: 32










Pkt: 2
M: 18



67. Jasińska Antonina 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 10
Pkt: 3
M: 52



Pkt: 2
M: 88
Pkt: 2
M: 119
Pkt: 3
M: 34













68. Tkaczyk Nadia 2013 MKS GRYF MIELEC 9






Pkt: 3
M: 33
Pkt: 4
M: 13







Pkt: 2
M: 17




69. MASŁOWSKA ZOFIA 2013 AZS AWF WROCŁAW 9 Pkt: 3
M: 43
Pkt: 3
M: 63















Pkt: 2
M: 18
Pkt: 1
M: 91


70. Granieczna Lidia 2012 UKS KUKUŁKI KATOWICE 8



Pkt: 4
M: 22






Pkt: 1
M: 32


Pkt: 3
M: 37






71. Giemza Gabriela 2012 AZS AWF WROCŁAW 8 Pkt: 3
M: 52



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 140





Pkt: 1
M: 24









72. Olewiecka Michalina 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 7

Pkt: 4
M: 18












Pkt: 2
M: 26




Pkt: 1
M: 18
73. Adamiak Antonina 2012 PKSZERM WARSZAWA 7






Pkt: 4
M: 31












Pkt: 3
M: 11
74. Kępowicz Nadia 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 7






Pkt: 4
M: 32












Pkt: 3
M: 12
75. Pastor Klaudia 2013 T.S. GÓRNIK RADLIN 7 Pkt: 3
M: 47
Pkt: 3
M: 63








Pkt: 0
M: 33


Pkt: 1
M: 19







76. Kołodziej Lila 2013 AZS AWF KRAKÓW 6

















Pkt: 6
M: 12


77. STUŁKOWSKA ANNA 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6


Pkt: 4
M: 16


Pkt: 2
M: 95














78. Olszewska Alexandra 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 6

Pkt: 4
M: 29












Pkt: 2
M: 22





79. ŁUKASZEWICZ EMILIA 2013 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 6






Pkt: 3
M: 36









Pkt: 2
M: 24
Pkt: 1
M: 69


80. Szyma Łucja 2012 AKS MIKOŁÓW 6
Pkt: 3
M: 60


Pkt: 3
M: 41
















81. Maruszewska Dorota 2013 PIAST GLIWICE 6 Pkt: 3
M: 63













Pkt: 3
M: 45






82. Owczarek Aleksandra 2013 PIAST GLIWICE 6 Pkt: 3
M: 59













Pkt: 3
M: 47






83. Salawa Aleksandra 2013 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 6 Pkt: 3
M: 54













Pkt: 3
M: 51






84. Barcicka Amelia 2013 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6 Pkt: 3
M: 64
Pkt: 3
M: 60



















85. Tarapata Maria 2012 Klub Szermierczy Milenium Skawina 5
Pkt: 3
M: 46



Pkt: 0
M: 151





Pkt: 1
M: 30

Pkt: 1
M: 20







86. ORZECHOWSKA KORNELIA 2013 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 5 Pkt: 3
M: 58










Pkt: 0
M: 35






Pkt: 2
M: 50


87. OBROCHTA KORNELIA 2012 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 4







Pkt: 4
M: 12












88. Rachwał Lena 2012 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 4















Pkt: 4
M: 13




89. Wiśniowska Helena 2012 PKSZERM WARSZAWA 4






Pkt: 4
M: 26













90. Garyga Zofia 2012 Towarzystwo Szermiercze "Sokolnia Chorzów" 4

Pkt: 4
M: 31







Pkt: 0
M: 34










91. Kiiaieva Mariia 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 136















92. Wolny Julianna 2013 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4








Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 26



Pkt: 3
M: 44






93. Biela Kamila 2012 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 4 Pkt: 3
M: 49











Pkt: 1
M: 17








94. Łasiewicka Maja 2013 T.S. GÓRNIK RADLIN 4
Pkt: 3
M: 50








Pkt: 1
M: 31










95. Szczepaniak Nina 2012 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 4














Pkt: 2
M: 27

Pkt: 2
M: 17



96. Rusek Oliwia 2013 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 2
M: 19


Pkt: 2
M: 98














97. Overchenko Yeseniia 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 2
M: 21

Pkt: 0
M: 145











Pkt: 2
M: 20



98. Niepokólczycka Zofia 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 3






Pkt: 3
M: 35













99. Gronowska Berenika 2012 Klub Szermierzy Warszawianka 3






Pkt: 3
M: 37













100. Głowacka Nadia 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 3
M: 54



















101. Witkowska Aleksandra 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 3
M: 55



















102. Lipska Hanna 2013 AZS AWF WROCŁAW 3
Pkt: 3
M: 56



















102. Wojcieszek Marta 2012 MUSZKIETER GLIWICE 3 Pkt: 3
M: 56




















104. Kazimierczak Hanna 2013 T.S. GÓRNIK RADLIN 3
Pkt: 3
M: 57



















105. Gadomska Magdalena 2013 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3 Pkt: 3
M: 60




















106. Matwin Julia 2013 PIAST GLIWICE 3 Pkt: 3
M: 61




















107. GÓRKA KORNELIA 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 3
M: 62



Pkt: 0
M: 154















108. Kocielska Pola 2012 Krakowski Klub Szermierzy 3







Pkt: 2
M: 20




Pkt: 1
M: 20







109. Krzyk Emilia 2013 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2








Pkt: 0
M: 36









Pkt: 2
M: 23

110. Kaćkiewicz Nel 2013 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2














Pkt: 2
M: 29





111. Jafernik Kaja 2012 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2




Pkt: 2
M: 121















112. Koczwara Zofia 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2




Pkt: 2
M: 128















Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content