Lista klasyfikacyjna

Karyuchenko Yehor

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Roguski Paweł

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Warecki Grzegorz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: SKS FLESZ ŚWIDNICA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karyuchenko Yehor 104
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 1, P: 30

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 1, P: 22

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 1, P: 18

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 1, P: 18

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 2, P: 16
2. Roguski Paweł 100
  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 1, P: 22

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 1, P: 22

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 1, P: 22

  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 1, P: 18

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 2, P: 16
3. Warecki Grzegorz 94
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 1, P: 26

  • Tarnovia Cup, M: 1, P: 22

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 3, P: 18

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 2, P: 14

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 2, P: 14
4. Kurowski Tytus 55
  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 1, P: 18

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 3, P: 15

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 14, P: 8

  • Rybnik Cup , M: 5, P: 7

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 5, P: 7
5. Wąsik Jan 52
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 2, P: 24

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 3, P: 11

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 3, P: 7

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 7, P: 5

  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 7, P: 5
6. Seemann Karol 52
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 3, P: 18

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 3, P: 15

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 3, P: 11

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 11, P: 4

  • Rybnik Cup , M: 12, P: 4
7. Sadowy Wojciech 51
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 2, P: 16

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 6, P: 12

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 3, P: 11

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 8, P: 7

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 7, P: 5
8. Smolarczyk Bartosz 49
  • Rybnik Cup , M: 2, P: 16

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 7, P: 12

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 3, P: 7

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 5, P: 7

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 5, P: 7
9. Waśko Jan 40
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 3, P: 11

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 15, P: 8

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 7, P: 7

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 8, P: 7

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 8, P: 7
10. Królikowski Aleksander 31
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 12, P: 8

  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 3, P: 7

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 7, P: 7

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 8, P: 5

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 12, P: 4
11. Pliszczak Franciszek 30
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 5, P: 10

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 11, P: 8

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 3, P: 7

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 11, P: 3

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 20, P: 2
12. Golicz Maciej 28
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 9, P: 8

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 15, P: 6

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 5, P: 5

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 5, P: 5

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 13, P: 4
13. Molikiewicz Franciszek 28
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 16, P: 8

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 6, P: 7

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 8, P: 5

  • Tarnovia Cup, M: 11, P: 4

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 13, P: 4
14. Wojdyło Dawid 26
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 10, P: 8

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 8, P: 7

  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 8, P: 5

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 14, P: 4

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 19, P: 2
15. MATYSZCZAK NATANIEL 25
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 6, P: 10

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 9, P: 4

  • Tarnovia Cup, M: 14, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 16, P: 4

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 10, P: 3
16. Bobrowicz Tymon 25
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 5, P: 7

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 7, P: 7

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 15, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 22, P: 4

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 12, P: 3
17. Korduła Franciszek 22
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 8, P: 10

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 7, P: 5

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 15, P: 3

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 18, P: 2

  • Rybnik Cup , M: 20, P: 2
18. Szymański Marcel 22
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 6, P: 7

  • Tarnovia Cup, M: 9, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 9, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 27, P: 4

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 15, P: 3
19. Awramik Mieszko 22
  • Tarnovia Cup, M: 6, P: 7

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 12, P: 6

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 11, P: 4

  • Mistrzostwa Polski młodzików w szpadzie dziewcząt i chłopców - Częstochowa 2022/2023, M: 63, P: 3

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 17, P: 2
20. Milewicz Ignacy 21
  • Tarnovia Cup, M: 3, P: 11

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 17, P: 4

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 11, P: 3

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 25, P: 3
21. Bigus Andrzej 20
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 8, P: 12

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 14, P: 3

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 24, P: 3

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 25, P: 2
22. Wojtyczko Gabriel 20
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 14, P: 6

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 10, P: 4

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 11, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 25, P: 4

  • Rybnik Cup , M: 18, P: 2
23. Chodacki Kacper 18
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 13, P: 8

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 5, P: 5

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 31, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 43, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 17, P: 1
24. MATYSZCZAK KORDIAN 17
  • Tarnovia Cup, M: 12, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 13, P: 4

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 13, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 16, P: 3

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 40, P: 3
25. Kazimirski Jędrzej 16
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 16, P: 6

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 6, P: 5

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 10, P: 4

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 23, P: 1
26. Kobylański Hugon 15
  • Tarnovia Cup, M: 5, P: 7

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 29, P: 4

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 31, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 20, P: 1
27. Czaplak Maciej 15
  • Rybnik Cup , M: 9, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 26, P: 4

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 26, P: 3

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 27, P: 2

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 28, P: 2
28. Skorek Franciszek 14
  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 12, P: 4

  • Tarnovia Cup, M: 15, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 35, P: 3

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 22, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 84, P: 1
29. Pakosz Wiktor 13
  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 6, P: 5

  • Rybnik Cup , M: 13, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 21, P: 4
30. Skiba Bartosz 13
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 10, P: 4

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 10, P: 3

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 13, P: 3

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 30, P: 3
31. Pyka Florian 13
  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 14, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 23, P: 4

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 9, P: 3

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 39, P: 1

  • Rybnik Cup , M: 41, P: 1
32. Piotrowski Juliusz 13
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 15, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 24, P: 4

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 17, P: 2

  • Tarnovia Cup, M: 21, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 76, P: 1
33. Murdza Aleksander 13
  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 10, P: 3

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 16, P: 3

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 33, P: 3

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 23, P: 2

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 29, P: 2
34. Kosowski Filip 12
  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 6, P: 5

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 43, P: 3

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 27, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 27, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 75, P: 1
35. Wilusz Dawid 12
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 11, P: 4

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 14, P: 3

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 18, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 57, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 20, P: 1
36. Milewski Nikodem 11
  • Tarnovia Cup, M: 16, P: 4

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 15, P: 3

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 18, P: 2

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 23, P: 2
37. Weryński Dominik 10
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 16, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 42, P: 3

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 21, P: 1

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 24, P: 1

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 37, P: 1
38. Bobrowicz Leon 10
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 32, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 23, P: 2

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 30, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 31, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 72, P: 1
39. Słomka Stanisław 9
  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 12, P: 4

  • Rybnik Cup , M: 24, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 21, P: 1

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 32, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 111, P: 1
40. Jachimowski Piotr 9
  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 16, P: 4

  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 38, P: 3

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 26, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 87, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 44, P: 0
41. Stańczuk Aleksander 9
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 27, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 17, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 53, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 29, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 34, P: 0
42. Grochmal Michał 8
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 14, P: 4

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 30, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 17, P: 1

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 18, P: 1
43. Żuk Lucjan 8
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 30, P: 4

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 24, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 30, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 83, P: 1
44. Laszczyk Franciszek 8
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 18, P: 3

  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 20, P: 2

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 32, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 23, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 34, P: 0
45. Skrobacki Borys 7
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 8, P: 7
46. Mazurek Stanisław 7
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 18, P: 4

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 36, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 29, P: 1
47. Markiewicz Aleksander 7
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 20, P: 4

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 21, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 28, P: 1
48. Grabarczyk Antoni 7
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 31, P: 4

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 24, P: 2

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 25, P: 1
49. Markiewicz Tymon 7
  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 9, P: 3

  • Tarnovia Cup, M: 18, P: 2

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 28, P: 2
50. Druzhynin Anton 7
  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 12, P: 3

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 20, P: 2

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 24, P: 2
51. Szastok Tomasz 7
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 36, P: 3

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 50, P: 2

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 26, P: 1

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 35, P: 1

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 38, P: 0
52. Kasprzyk Jan 7
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 39, P: 3

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 26, P: 2

  • Rybnik Cup , M: 27, P: 2
53. Sołtysiak Filip 6
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 34, P: 3

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 25, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 24, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 37, P: 0
54. Tokarczyk Piotr 5
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 37, P: 3

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 29, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 95, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 49, P: 0
55. Dyderski Kajetan 5
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 48, P: 3

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 34, P: 1

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 86, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 39, P: 0
56. Paluch Aleksander 5
  • Tarnovia Cup, M: 19, P: 2

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 21, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 90, P: 1
57. Emilianowicz Aleksander 5
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 30, P: 2

  • Mistrzostwa Polski młodzików w szpadzie dziewcząt i chłopców - Częstochowa 2022/2023, M: 80, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 74, P: 1
58. Ogar Antoni 4
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 12, P: 4
59. Dulski Jakub 4
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 15, P: 4
60. Pachnik Wojciech 4
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 19, P: 4
61. Kiljan Kajetan 4
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 41, P: 3

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 34, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 42, P: 0
62. Szambelan Leon 4
  • Tarnovia Cup, M: 20, P: 2

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 29, P: 1

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 38, P: 1
63. Chat Bartłomiej 4
  • Rybnik Cup , M: 23, P: 2

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 22, P: 1

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 40, P: 1
64. Rewaj Andrzej 4
  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 29, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 56, P: 2
65. Marcinkiewicz Hubert 4
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 58, P: 2

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 22, P: 1

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 28, P: 1
66. Olszewski Oskar 3
  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 11, P: 3
67. Zawistowski Jeremi 3
  • Międzynarodowy turniej w szpadzie dziewcząt i chłopców - Turniej Niepodległości - 2023/2024, M: 12, P: 3
68. Szajter Szymon 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 44, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 43, P: 0
69. Badowski Franciszek 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 45, P: 3
70. BIAŁEK Miłosz 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 46, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 46, P: 0
71. Moskwa Aleksander 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 46, P: 3
72. Biegun Dominik 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 49, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 45, P: 0
73. Sturzbecher Franciszek 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 50, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 53, P: 0
74. Ambroży Marcel 3
  • XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN oraz VII Memoriał Bolesława Miki 2023/2024, M: 50, P: 3

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 52, P: 0
75. Mazurkiewicz Franciszek 3
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 21, P: 2

  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 35, P: 1

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 33, P: 0
76. KULAK MARCEL 3
  • Tarnovia Cup, M: 22, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 79, P: 1
77. Kuban Wojciech 3
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 26, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 108, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 47, P: 0
78. Szlachta Aleksander 3
  • VII Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice 2023/2024, M: 27, P: 2

  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 27, P: 1
79. Jeziorny Olaf 3
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 28, P: 2

  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 33, P: 1
80. Sanecki Maciej 3
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 29, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 115, P: 1
81. Robak Władysław 3
  • II Turniej Szermierczy - Złoty Piernik, M: 31, P: 2

  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 33, P: 1
82. Olyanovskyy Maksymilian 3
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 32, P: 2

  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 70, P: 1
83. Kołecki Ryszard 2
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 20, P: 2
84. WIELGAT WOJCIECH 2
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 22, P: 2
85. Stanuch Maksymilian 2
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 24, P: 2
86. Mądry Nicolas 2
  • VI Turniej Mieleckie Skrzydła 2023, M: 25, P: 2
87. Naklicki Łukasz 2
  • Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców w szpadzie Szczecin 2023/2024, M: 31, P: 2
88. Kamiński Stefan 2
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 62, P: 2
89. Budak Michał 2
  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 27, P: 1

  • IX Igrzyska Dzieci, M: 37, P: 1
90. Kowalczyk Stanisław 2
  • IX Igrzyska Dzieci, M: 35, P: 1

  • Rybnik Cup , M: 42, P: 1
91. Madura Bartosz 1
  • XIX Międzynarodowy Turniej W Szpadzie o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty 2023/2024, M: 22, P: 1

  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 35, P: 0
92. Maziarz Ignacy 1
  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 28, P: 1

  • Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024, M: 53, P: 0
93. Ciężadło Jan 1
  • VIII Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 2023/2024, M: 32, P: 1
94. Szolc Ksawery 1
  • Rybnik Cup , M: 36, P: 1
95. Skowron Jakub 1
  • IX Igrzyska Dzieci, M: 38, P: 1
96. Woźniak Filip 1
  • Rybnik Cup , M: 43, P: 1
97. Neckar Michał 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 65, P: 1
98. Polok Oliwier 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 81, P: 1
99. Musiał Filip 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 92, P: 1
100. Gerlich Teodor 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 93, P: 1
101. Wrzeszczyński Marcel 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 113, P: 1
102. Grębowiec Nikodem 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 114, P: 1
103. Mazur NIKODEM 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 116, P: 1
104. Mandrysz Krzysztof 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 117, P: 1
105. Torzewski Jakub 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 119, P: 1
106. Bujakowski Eryk 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 120, P: 1
106. Gorski Jacek 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 120, P: 1
108. Owczarek Ignacy 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 123, P: 1
109. Grosman Leon 1
  • Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023, M: 125, P: 1

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny PZS

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy