Lista klasyfikacyjna

Hudziak Blanka

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Sikorska Alicja

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

BUDA Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: UKS MDK-5 BYDGOSZCZ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024
2. XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2023/2024
3. XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024
4. XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024
5. XXI Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie - Wrocław 2023/2024
6. XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk”
7. Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie
8. Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023
9. Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
10. Kuźnia Gdańska - Otwarte Mistrzostwa GSS we florecie dziewcząt i chłopców


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Hudziak Blanka 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 104 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 12
M: 6





2. Sikorska Alicja 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 97
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 11
M: 3




3. BUDA Natalia 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 89 Pkt: 24
M: 2
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 7
M: 6

Pkt: 18
M: 3
Pkt: 22
M: 1




4. Paziewska Joanna 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 57 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 11
M: 3

Pkt: 12
M: 5

Pkt: 4
M: 11



5. Ramza Weronika 2012 Klub Szermierczy Wrocławianie 48 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 11
Pkt: 4
M: 9

Pkt: 18
M: 3


Pkt: 6
M: 12


6. MATUSZEWSKA LIDIA 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 47 Pkt: 4
M: 17
Pkt: 18
M: 3

Pkt: 7
M: 6

Pkt: 16
M: 2



Pkt: 2
M: 73
7. MARTYNIUK WERONIKA 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 41 Pkt: 4
M: 21
Pkt: 24
M: 2


Pkt: 8
M: 12

Pkt: 2
M: 29
Pkt: 3
M: 29


8. Miler Alicja 2012 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 39 Pkt: 12
M: 8
Pkt: 8
M: 9




Pkt: 2
M: 17
Pkt: 15
M: 3

Pkt: 2
M: 121
9. Ostrowska Gabriela 2012 AZS AWF WARSZAWA 37 Pkt: 8
M: 15
Pkt: 4
M: 24
Pkt: 7
M: 8
Pkt: 11
M: 3

Pkt: 7
M: 7




10. Bednarska Marta 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 36 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 4
M: 12
Pkt: 4
M: 13
Pkt: 4
M: 24





11. Zalewska Joanna 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 35 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 8
M: 15
Pkt: 7
M: 5


Pkt: 4
M: 9
Pkt: 4
M: 13



12. Wiercińska Amelia 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 35 Pkt: 8
M: 10
Pkt: 4
M: 20

Pkt: 7
M: 7
Pkt: 12
M: 7

Pkt: 4
M: 14



13. KONOPKA Hanna 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 33 Pkt: 4
M: 21
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 4
M: 10


Pkt: 11
M: 3

Pkt: 2
M: 33


14. Wojciechowska Zoja 2012 IKS LESZNO 30 Pkt: 4
M: 18
Pkt: 4
M: 19


Pkt: 8
M: 13
Pkt: 4
M: 14

Pkt: 10
M: 8


15. Śliwka Jagna 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27 Pkt: 8
M: 12
Pkt: 3
M: 44


Pkt: 12
M: 8
Pkt: 2
M: 20

Pkt: 2
M: 51


16. Włodarska Aleksandra 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 27 Pkt: 4
M: 19
Pkt: 4
M: 18
Pkt: 4
M: 13

Pkt: 8
M: 9
Pkt: 7
M: 6




17. Sączyńska Marta 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27 Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 17


Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 12

Pkt: 3
M: 22


18. CZARNECKA Zofia 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26 Pkt: 4
M: 24
Pkt: 8
M: 10


Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 15

Pkt: 2
M: 37


19. Borkowska Zofia 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25 Pkt: 4
M: 23
Pkt: 8
M: 16
Pkt: 7
M: 7

Pkt: 4
M: 17
Pkt: 2
M: 25




20. KLIMEK Wiktoria 2013 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 8
M: 10
Pkt: 2
M: 18

Pkt: 2
M: 48


21. Piotrowska Anna 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23
Pkt: 3
M: 38
Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 10


Pkt: 2
M: 28
Pkt: 3
M: 32


22. KIZIELEWICZ Magdalena 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20
Pkt: 8
M: 13
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 2
M: 24

Pkt: 4
M: 13

Pkt: 2
M: 34


23. DORN VICTORIA 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 4
M: 23
Pkt: 2
M: 27

Pkt: 8
M: 11


Pkt: 2
M: 53


24. WUDARSKA Dorota 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 19 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 22



Pkt: 7
M: 8

Pkt: 2
M: 43

Pkt: 2
M: 79
25. Kamińska Małgorzata 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 17 Pkt: 3
M: 34
Pkt: 8
M: 14
Pkt: 2
M: 30




Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 91
26. CIESIELSKA Zofia 2013 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 2
M: 29



Pkt: 2
M: 112
27. Ziarkowska Inga 2012 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 16 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 21



Pkt: 4
M: 10
Pkt: 2
M: 32


Pkt: 2
M: 102
28. SZMYT Lea 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 15
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 2
M: 29
Pkt: 1
M: 38

Pkt: 2
M: 30




29. DIAS Karolina 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 16
Pkt: 4
M: 12


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 46


30. KOZŁOWSKA Aleksandra 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 25

Pkt: 4
M: 19
Pkt: 2
M: 28

Pkt: 3
M: 28


31. KHALIAVKA Sofiia 2012 Klub Szermierczy Wrocławianie 15 Pkt: 4
M: 20
Pkt: 3
M: 46


Pkt: 4
M: 20
Pkt: 2
M: 23

Pkt: 2
M: 40


32. Cios Jagoda 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12

Pkt: 2
M: 19
Pkt: 7
M: 8






33. Maciejak Weronika 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 14
Pkt: 4
M: 14






34. Krajewska Laura 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 15
Pkt: 1
M: 34






35. Stachowiak Natalia 2013 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 3
M: 36
Pkt: 3
M: 39
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 57
Pkt: 4
M: 22





36. Dziuba Aleksandra 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 3
M: 41
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 2
M: 22




37. Sypniewska Weronika 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12 Pkt: 3
M: 33
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 32






38. STUŁKOWSKA ANNA 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 11
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 4
M: 21

Pkt: 1
M: 39



39. Milewska Łucja 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 11 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 3
M: 45
Pkt: 1
M: 38


Pkt: 1
M: 36




40. Rozwadowska Anastazja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11
Pkt: 3
M: 33
Pkt: 2
M: 21
Pkt: 2
M: 17


Pkt: 1
M: 49
Pkt: 3
M: 31


41. Lemmle Victoria 2012 AZS AWF WARSZAWA 10
Pkt: 3
M: 43

Pkt: 4
M: 16



Pkt: 3
M: 17


42. Żuchowska Hanna 2013 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 10 Pkt: 3
M: 46
Pkt: 3
M: 34
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 43






43. KRÓLIKOWSKA Nina 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10
Pkt: 3
M: 37
Pkt: 1
M: 39


Pkt: 2
M: 27

Pkt: 2
M: 55


44. Olszewska Marika 2013 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 10 Pkt: 3
M: 41
Pkt: 3
M: 48
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 31




45. GOTALSKA Maja 2013 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 9
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 1
M: 55

Pkt: 2
M: 26

Pkt: 2
M: 49


46. KACZYŃSKA Maja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 40
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 47


47. Kuzas Lena 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8








Pkt: 8
M: 16
48. Piekiełko Józefa 2013 KS AZS-AWF POZNAŃ 8
Pkt: 3
M: 35
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 4
M: 25





49. Przybylska Maria Helena 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8



Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 48



50. Żołnowska Marcelina 2013 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 8 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 21

Pkt: 2
M: 19




51. Weinrauder Lidia 2012 IKS LESZNO 8 Pkt: 3
M: 38

Pkt: 2
M: 22



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 40


52. Marchuk Vera 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8 Pkt: 3
M: 47
Pkt: 3
M: 42
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 41




53. RACZKOWSKA Aleksandra 2013 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8 Pkt: 3
M: 44

Pkt: 1
M: 51
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 43




54. ENGLAND Demi 2013 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 8 Pkt: 3
M: 48

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 53

Pkt: 1
M: 40




55. Woźniak Zofia 2012 UKS Kąkolewo 7 Pkt: 3
M: 43



Pkt: 4
M: 23





56. Łukowska Lena 2012 KS POLONIA 1912 LESZNO 7 Pkt: 3
M: 42



Pkt: 4
M: 26





57. Justyniarska Natalia 2012 UKS FENIKS JABŁONNA 7 Pkt: 3
M: 39

Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 50

Pkt: 2
M: 21




58. Kałużyńska Maria 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 7
Pkt: 3
M: 49

Pkt: 2
M: 26

Pkt: 2
M: 32




59. Urbanek Amelia 2013 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 3
M: 35
Pkt: 3
M: 47








60. CZERWONKA Hanna 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6
Pkt: 3
M: 49
Pkt: 1
M: 50
Pkt: 1
M: 54

Pkt: 1
M: 38




61. KALINOWSKA Aneta 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5

Pkt: 1
M: 36


Pkt: 4
M: 16




62. Urban Konstancja 2012 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5



Pkt: 4
M: 18

Pkt: 1
M: 52



63. Piskorska Adela 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 49







64. MGŁOSIEK Maria 2013 Klub Szermierczy Wrocławianie 4



Pkt: 4
M: 27





65. Langa Kinga 2013 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4
Pkt: 3
M: 36
Pkt: 1
M: 42







66. REJAK Michalina 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 4
Pkt: 3
M: 40



Pkt: 1
M: 41




67. Urbaniak Weronika 2013 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 4
Pkt: 3
M: 51

Pkt: 1
M: 58






68. Ciarka Lena 2012 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4


Pkt: 2
M: 27





Pkt: 2
M: 121
69. Ginc Anna 2013 Klub Szermierczy Wrocławianie 3 Pkt: 3
M: 44









70. WRYK Malwina 2012 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3




Pkt: 1
M: 37




71. IGNACIUK Aleksandra 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3

Pkt: 1
M: 35
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 39




72. BIAŁOWĄS Alicja 2012 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 52



73. Gągor Joanna 2013 UKS FENIKS JABŁONNA 2






Pkt: 2
M: 44


74. MARCHLEWSKA MARTA 2012 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2





Pkt: 1
M: 51



75. Małyszek Żaneta 2012 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 2


Pkt: 1
M: 56


Pkt: 1
M: 55



76. Zdunek Maja 2012 UKS ATENA GDAŃSK 1

Pkt: 1
M: 34







77. Iwaniak Paulina 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1


Pkt: 1
M: 40






78. Sobkowiak Nadia 2012 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 1


Pkt: 1
M: 49






78. Posadzy Marianna 2012 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









80. Grzelakowska Iga 2012 KS AZS-AWF POZNAŃ 1





Pkt: 1
M: 50



81. Ciurko Lena 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1


Pkt: 1
M: 51






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content