Lista klasyfikacyjna

Sosnowska Marianna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

FLOREK ANTONINA

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Cybulska Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: KKSZ KONIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Turniej Dzieci i Młodzików im. Norberta Jaskota Poznań 2023/2024
2. Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców - Konin 2023/2024
3. XIII Puchar Żubrów Turniej 1 - Skawina 2023/2024
4. 46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024
5. Mistrzostwa Polski młodzików w szabli dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
6. 46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1. Sosnowska Marianna 2012 AZS AWF WARSZAWA 87 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 8
M: 14
Pkt: 3
M: 33

2. FLOREK ANTONINA 2012 Grodziski Klub Szermierczy 61 Pkt: 24
M: 2
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 22
Pkt: 4
M: 31

3. Cybulska Małgorzata 2012 Koniński Klub Szermierczy 49 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 7
M: 5



4. OWCZARCZYK MICHALINA 2012 AZS AWF WARSZAWA 46 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 16
M: 2



5. Marynets Sofiya 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 29
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 11
M: 3



6. Piguła Hanna 2012 Koniński Klub Szermierczy 29 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 4
M: 9
Pkt: 2
M: 82
Pkt: 3
M: 34

7. Hajczewska Eliza 2013 KS KARABELA 27 Pkt: 12
M: 8
Pkt: 12
M: 6



Pkt: 3
M: 26
8. Łysy Antonina 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 15
Pkt: 4
M: 15
Pkt: 3
M: 50


9. Gonera Kalina 2013 O.Ś. AZS POZNAŃ 24 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 4
M: 17



Pkt: 2
M: 40
10. Flaszak Antonina 2012 O.Ś. AZS POZNAŃ 23 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 8
M: 10

Pkt: 3
M: 55


11. Górska Marcelina 2013 UKS SZABLA BRZOZA 23 Pkt: 8
M: 10
Pkt: 12
M: 7



Pkt: 3
M: 32
12. Kałużna Zuzanna 2012 Koniński Klub Szermierczy 20
Pkt: 8
M: 13
Pkt: 7
M: 7
Pkt: 2
M: 74
Pkt: 3
M: 35

13. Harhala Amelia 2012 Koniński Klub Szermierczy 19
Pkt: 8
M: 9
Pkt: 7
M: 6
Pkt: 4
M: 32


14. Kubisztal Kornelia 2012 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 8
M: 16

Pkt: 2
M: 84


15. Maksym Natalia 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 17 Pkt: 8
M: 9

Pkt: 7
M: 8
Pkt: 2
M: 76


16. Dziubczyńska Maja 2012 Koniński Klub Szermierczy 17
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 2
M: 80
Pkt: 3
M: 36

17. Strzałkowska Eliza 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12
Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 10



18. Stefaniak Lena 2012 O.Ś. AZS POZNAŃ 12 Pkt: 8
M: 16
Pkt: 4
M: 23




19. Świdzińska Tola 2012 KS KARABELA 10 Pkt: 8
M: 12


Pkt: 2
M: 81


20. Nurowska Liliana 2012 KS KARABELA 10 Pkt: 8
M: 14


Pkt: 2
M: 86


21. Dec Iga 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10 Pkt: 8
M: 15


Pkt: 2
M: 79


22. Bronakowska Katarzyna 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8
Pkt: 8
M: 11




23. Mizak Stefania 2014 KS CRACOVIA 1906. 6
Pkt: 4
M: 20



Pkt: 2
M: 43
24. Bochenek Matylda 2013 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 5

Pkt: 2
M: 20


Pkt: 3
M: 31
25. Siudak Lena 2012 KS CRACOVIA 1906. 4

Pkt: 4
M: 12



26. Plis Natalia 2012 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 4

Pkt: 4
M: 13



27. GŁAŻEWSKA JULIA 2012 AZS AWF WARSZAWA 4

Pkt: 4
M: 14



28. Mereoare Anna 2013 Koniński Klub Szermierczy 4
Pkt: 4
M: 18




29. Nestserava Vasilina 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4
Pkt: 4
M: 19




30. Stabińska Weronika 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4
Pkt: 4
M: 21




31. Kobać Izabela 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4
Pkt: 4
M: 22




32. Jagiełowicz Elena 2013 Koniński Klub Szermierczy 4
Pkt: 4
M: 24




33. Kłak Lena 2012 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3



Pkt: 3
M: 39

34. Ostrowska Hanna 2012 Koniński Klub Szermierczy 3



Pkt: 3
M: 41

35. Biruk Bohdana 2012 LUKS 'POL' Czersk 3


Pkt: 3
M: 58


36. Bednarz Lidia 2013 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2

Pkt: 2
M: 18



36. Bubrowska Nikola 2013 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2

Pkt: 2
M: 18



38. Adamiuk Nel 2013 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2

Pkt: 2
M: 21



38. Leszczyńska Matylda 2013 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 2

Pkt: 2
M: 21



40. Zabłocka Alina 2016 KS CRACOVIA 1906. 2




Pkt: 2
M: 38
41. Baltrushevich Nika 2013 Grodziski Klub Szermierczy 2




Pkt: 2
M: 39
42. Matosz Ida 2016 KS CRACOVIA 1906. 2




Pkt: 2
M: 46
43. BURCZYK LENA 2012 UKS SZABLA BRZOZA 2


Pkt: 2
M: 72


44. Burnos Anna 2012 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 2


Pkt: 2
M: 86


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content