Lista klasyfikacyjna

Gwoździński Jakub

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: UKS SZABLA BRZOZA

Rajlich Simon

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Bielewicz Ludwik

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Dzieci (D)
Klub: PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców - Konin 2023/2024
2. II Turniej Dzieci i Młodzików im. Norberta Jaskota Poznań 2023/2024
3. 46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024
4. XIII Puchar Żubrów Turniej 1 - Skawina 2023/2024
5. 46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024
6. Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców Konin 2022/2023
7. Mistrzostwa Polski młodzików w szabli dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
8. Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. Gwoździński Jakub 2012 UKS SZABLA BRZOZA 57 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 3
M: 37





2. Rajlich Simon 2013 Grodziski Klub Szermierczy 53 Pkt: 12
M: 8
Pkt: 8
M: 15

Pkt: 30
M: 1
Pkt: 3
M: 17



3. Bielewicz Ludwik 2012 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 50 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 30
M: 1



Pkt: 4
M: 9
Pkt: 4
M: 18
Pkt: 0
M: 3
4. CZELEJ EDWARD 2012 Grodziski Klub Szermierczy 49 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 4
M: 18
Pkt: 3
M: 57
Pkt: 24
M: 2




5. Zaremba Jędrzej 2013 AZS AWF WARSZAWA 47 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 8
M: 10

Pkt: 18
M: 3
Pkt: 3
M: 19


Pkt: 0
M: 23
6. Polowczyk Antoni 2012 Koniński Klub Szermierczy 41 Pkt: 8
M: 15
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 2
M: 86
Pkt: 18
M: 3

Pkt: 2
M: 25
Pkt: 3
M: 63

7. Perzyński Bruno 2012 KLUB SZERMIERCZY AMP 39 Pkt: 24
M: 2
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 3
M: 60




Pkt: 0
M: 16
8. Bartkowiak Maciej 2012 Koniński Klub Szermierczy 39 Pkt: 4
M: 22
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 2
M: 77
Pkt: 12
M: 7

Pkt: 1
M: 36
Pkt: 2
M: 72

9. Stokowski Dominik 2013 AZS AWF WARSZAWA 33 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 18
M: 3

Pkt: 4
M: 18
Pkt: 3
M: 24


Pkt: 0
M: 22
10. Kostarski Aleksander 2013 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 8
M: 9

Pkt: 8
M: 11
Pkt: 2
M: 45


Pkt: 0
M: 14
11. Marciniak Bartłomiej 2012 Grodziski Klub Szermierczy 28 Pkt: 4
M: 18
Pkt: 8
M: 14
Pkt: 2
M: 95
Pkt: 12
M: 5

Pkt: 2
M: 17

Pkt: 0
M: 8
12. Kamiński Błażej 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 28 Pkt: 8
M: 9
Pkt: 12
M: 6


Pkt: 6
M: 14
Pkt: 2
M: 29

Pkt: 0
M: 25
13. Mikołajczyk Aleksander 2012 DRAGON ŁÓDŹ 26 Pkt: 8
M: 12
Pkt: 4
M: 19
Pkt: 2
M: 67
Pkt: 12
M: 8



Pkt: 0
M: 18
14. Moulouangou Félix 2012 Koniński Klub Szermierczy 26 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 8
M: 13
Pkt: 2
M: 82
Pkt: 4
M: 24

Pkt: 4
M: 15

Pkt: 0
M: 28
15. Kotowski Stanisław 2013 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 8
M: 11


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 28

Pkt: 0
M: 29
16. Chełkowski Franciszek 2012 Grodziski Klub Szermierczy 22 Pkt: 4
M: 20
Pkt: 4
M: 17
Pkt: 2
M: 89
Pkt: 12
M: 6




17. Krych Dominik 2013 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21 Pkt: 4
M: 22
Pkt: 12
M: 7


Pkt: 3
M: 22
Pkt: 2
M: 31


18. Chwedeczko Hubert 2012 KS CRACOVIA 1906. 18 Pkt: 8
M: 14

Pkt: 2
M: 74
Pkt: 8
M: 15




19. WOŹNIAK JAKUB 2012 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 4
M: 17

Pkt: 2
M: 88
Pkt: 8
M: 16

Pkt: 1
M: 33
Pkt: 3
M: 64

20. Klimek Miłosz 2012 Koniński Klub Szermierczy 16 Pkt: 4
M: 20
Pkt: 12
M: 5






21. Mizak Tadeusz 2013 KS CRACOVIA 1906. 15 Pkt: 4
M: 31


Pkt: 8
M: 9
Pkt: 3
M: 28



22. Kostarski Mikołaj 2014 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 8
M: 10
Pkt: 4
M: 20


Pkt: 2
M: 44



23. Lewandowski Oliwier 2013 UKS SZABLA BRZOZA 12 Pkt: 4
M: 24
Pkt: 4
M: 22


Pkt: 2
M: 55
Pkt: 2
M: 27


24. Goździak Antoni 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11 Pkt: 3
M: 35


Pkt: 8
M: 14




25. Kiełbus Jakub 2013 KLUB SZERMIERCZY AMP 11 Pkt: 4
M: 19
Pkt: 4
M: 23


Pkt: 2
M: 46
Pkt: 1
M: 37


26. Matosz Franciszek 2012 KS CRACOVIA 1906. 10

Pkt: 2
M: 111
Pkt: 8
M: 12




27. Zawrotniak Stefan 2013 KS CRACOVIA 1906. 10 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 4
M: 22
Pkt: 2
M: 58



28. Kwiatkowski Miłosz 2012 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 8


Pkt: 8
M: 10




29. KASTSIUKEVICH ALIAKSANDR 2012 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8


Pkt: 8
M: 13




30. Sroczyński Aleksander 2012 KS KARABELA 8
Pkt: 8
M: 16






30. Izert Bartosz 2012 Koniński Klub Szermierczy 8 Pkt: 8
M: 16







32. Urbański Gustaw 2013 KLUB SZERMIERCZY AMP 7 Pkt: 3
M: 34
Pkt: 4
M: 24






33. Kudin Marsel 2013 KS CRACOVIA 1906. 6


Pkt: 4
M: 21
Pkt: 2
M: 48



34. Struensee Bartosz 2012 UKS SZABLA BRZOZA 6
Pkt: 4
M: 21
Pkt: 2
M: 115





35. Jagodziński Bartosz 2012 Koniński Klub Szermierczy 6 Pkt: 4
M: 27

Pkt: 2
M: 97





36. Korzyniewski Paweł 2012 Koniński Klub Szermierczy 4


Pkt: 4
M: 17




37. Mrzyczek Witold 2013 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 4


Pkt: 4
M: 19




38. Witek Kacper 2013 AZS AWF WARSZAWA 4


Pkt: 4
M: 20




39. Tarasin Maksymilian 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 4


Pkt: 4
M: 23




40. Rutkowski Marcel 2013 Koniński Klub Szermierczy 4 Pkt: 4
M: 25







40. Pyś Maksymilian 2013 O.Ś. AZS POZNAŃ 4
Pkt: 4
M: 25






40. Roślicki Bruno 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 4


Pkt: 4
M: 25




43. Pingot Ksawery 2013 Koniński Klub Szermierczy 4 Pkt: 4
M: 26







43. Kula Maksymilian 2012 KS CRACOVIA 1906. 4


Pkt: 4
M: 26




43. Cieciórski Stanisław 2015 O.Ś. AZS POZNAŃ 4
Pkt: 4
M: 26






46. HAJDUŁA JAN 2012 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 4


Pkt: 4
M: 27




47. Sikora Bartłomiej 2013 KS CRACOVIA 1906. 4


Pkt: 4
M: 28




47. Wróblewski Wiktor 2013 Koniński Klub Szermierczy 4 Pkt: 4
M: 28







49. Szymański Nikodem 2013 Koniński Klub Szermierczy 4 Pkt: 4
M: 29







49. Kozak Wojciech 2013 Koniński Klub Szermierczy 4 Pkt: 4
M: 29







51. Biruk Vladyslav 2013 LUKS 'POL' Czersk 3



Pkt: 3
M: 29



52. Piątkowski Marcel 2013 Koniński Klub Szermierczy 3 Pkt: 3
M: 33







53. Kokot Stanisław 2013 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 3 Pkt: 3
M: 35







54. MALINOWSKI JAKUB 2012 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 3

Pkt: 2
M: 96


Pkt: 1
M: 39

Pkt: 0
M: 31
55. Romański Adam 2012 Grodziski Klub Szermierczy 2




Pkt: 2
M: 24


56. Jakończuk Rafał 2012 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA 2




Pkt: 2
M: 26


57. Lipski Dominik 2013 Grodziski Klub Szermierczy 2



Pkt: 2
M: 41



58. Kośnik Adrian 2013 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 2



Pkt: 2
M: 47



59. Zabłocki Ignacy 2015 KS CRACOVIA 1906. 2



Pkt: 2
M: 49



60. Dulski Jakub 2013 LUKS 'POL' Czersk 2



Pkt: 2
M: 56



61. Świątkiewicz Kevin 2012 UKS SZABLA BRZOZA 2

Pkt: 2
M: 97





62. Rzemieniuk Maksymilian 2012 KS KARABELA 2

Pkt: 2
M: 106




Pkt: 0
M: 19
63. Grabala Tomasz 2012 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 2

Pkt: 2
M: 108





64. Gruszczyński Witold 2012 Grodziski Klub Szermierczy 2

Pkt: 2
M: 110





65. Błażejewski Jakub 2012 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 2

Pkt: 2
M: 111





66. Ziobro Maksymilian 2012 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2

Pkt: 2
M: 114





67. Holubenko Artem 2012 Koniński Klub Szermierczy 2

Pkt: 2
M: 118





68. Krukowski Oskar 2013 Koniński Klub Szermierczy 1




Pkt: 1
M: 38


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content