Lista klasyfikacyjna

Kociubińska Zofia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO

PISAREWICZ Olga

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

Nowaczyk Amelia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2023/2024
2. Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023
3. Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
4. XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk”
5. XXI Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie - Wrocław 2023/2024
6. Kuźnia Gdańska - Otwarte Mistrzostwa GSS we florecie dziewcząt i chłopców
7. XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024
8. VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024
9. XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024
10. Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Kociubińska Zofia 2010 IKS LESZNO 120 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 26
M: 1
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 22
M: 1
Pkt: 18
M: 3





2. PISAREWICZ Olga 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 89
Pkt: 20
M: 2
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 16
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 11
M: 3




3. Nowaczyk Amelia 2011 IKS LESZNO 77 Pkt: 24
M: 2



Pkt: 18
M: 3

Pkt: 16
M: 2
Pkt: 12
M: 5

Pkt: 7
M: 5
4. GATZ Alicja 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 73 Pkt: 8
M: 12



Pkt: 24
M: 2

Pkt: 7
M: 6
Pkt: 18
M: 3


5. NOWAK Lena 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 73 Pkt: 18
M: 3

Pkt: 8
M: 9



Pkt: 22
M: 1
Pkt: 18
M: 3


6. Murawska Aleksandra 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 68 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 10
M: 7
Pkt: 8
M: 12

Pkt: 8
M: 15


Pkt: 30
M: 1


7. SZULTKA Alicja 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 67 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 15
M: 3
Pkt: 12
M: 8


Pkt: 11
M: 3




8. Woźniak Mira 2011 KS AZS-AWF POZNAŃ 49 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 10
M: 5

Pkt: 7
M: 7
Pkt: 12
M: 8


Pkt: 12
M: 7


9. Plutecka Zuzanna 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 41 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 12
M: 5


Pkt: 12
M: 6


10. BORAWSKA Emilia 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 39 Pkt: 12
M: 5



Pkt: 12
M: 6
Pkt: 4
M: 15




11. Łaszczyńska Maja 2011 IKS LESZNO 38

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 10

Pkt: 11
M: 3
Pkt: 8
M: 13


12. POKORSKA Zuzanna 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 38

Pkt: 4
M: 21
Pkt: 11
M: 3
Pkt: 8
M: 9

Pkt: 7
M: 5
Pkt: 8
M: 9


13. SŁODKOWSKA Maria 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 37
Pkt: 3
M: 29

Pkt: 4
M: 13

Pkt: 4
M: 10
Pkt: 4
M: 10



14. HRUZEVYCH Ivanna 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 36 Pkt: 4
M: 24
Pkt: 2
M: 52

Pkt: 2
M: 24
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 24
M: 2


15. DUMAŃSKA Ludmiła 2010 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 36 Pkt: 12
M: 8



Pkt: 12
M: 7
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 4
M: 12



16. JUREK Natalia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 32 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 2
M: 42
Pkt: 3
M: 51



Pkt: 11
M: 3
Pkt: 4
M: 28


17. PAUL Liliana 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28 Pkt: 8
M: 10

Pkt: 4
M: 23
Pkt: 4
M: 15


Pkt: 4
M: 16
Pkt: 8
M: 10


18. Juszkiewicz Nadia 2010 IKS LESZNO 28

Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 9
Pkt: 8
M: 16


Pkt: 4
M: 21


19. OLSZANOWSKA Helena 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27 Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 12

Pkt: 7
M: 7
Pkt: 4
M: 32


20. BUDA Oliwia 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 27 Pkt: 4
M: 17

Pkt: 3
M: 42

Pkt: 8
M: 13


Pkt: 8
M: 15


21. Golba ANIELA 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 25 Pkt: 8
M: 15

Pkt: 3
M: 58
Pkt: 2
M: 27



Pkt: 8
M: 11


22. Wróblewska Oliwia 2010 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 4
M: 19
Pkt: 3
M: 29
Pkt: 3
M: 55


Pkt: 2
M: 18

Pkt: 12
M: 8


23. ZĄBKOWSKA Julia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 22 Pkt: 8
M: 16
Pkt: 2
M: 47
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 10


Pkt: 4
M: 14



24. MOŚ Barbara 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 21 Pkt: 8
M: 14
Pkt: 2
M: 53
Pkt: 3
M: 54

Pkt: 4
M: 19


Pkt: 4
M: 20


25. DOWNAR Anastazja 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21 Pkt: 4
M: 22

Pkt: 3
M: 45

Pkt: 4
M: 17


Pkt: 8
M: 14


26. BAZYLI Zuzanna 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20

Pkt: 2
M: 89
Pkt: 2
M: 18
Pkt: 8
M: 11


Pkt: 4
M: 18


27. SZOSTAK Waleria 2010 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19
Pkt: 3
M: 17
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 11
Pkt: 4
M: 18


Pkt: 4
M: 21


28. RONOWSKA Hanna 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 3
M: 60
Pkt: 1
M: 35


Pkt: 1
M: 52
Pkt: 8
M: 12


29. Kuklińska Julia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16 Pkt: 3
M: 40
Pkt: 1
M: 97

Pkt: 2
M: 25



Pkt: 8
M: 16


30. Moskal Maria 2011 IKS LESZNO 16

Pkt: 3
M: 52
Pkt: 7
M: 6



Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 21
31. Łuczkowska Weronika 2011 IKS LESZNO 16 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 3
M: 57
Pkt: 1
M: 37
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 4
M: 31


32. Jakubowska Kinga 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15 Pkt: 3
M: 34
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 100

Pkt: 4
M: 24


Pkt: 4
M: 19


33. NOWAK ALICJA 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 77
Pkt: 2
M: 115

Pkt: 4
M: 20


Pkt: 4
M: 24


34. Malon Lena 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14

Pkt: 3
M: 48
Pkt: 11
M: 3






35. JAKUBOWSKA Emilia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14 Pkt: 4
M: 23
Pkt: 2
M: 44
Pkt: 4
M: 21
Pkt: 2
M: 23

Pkt: 2
M: 21




36. Banaś Antonina 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 91

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 28




37. WITTSTOCK NATASZA 2011 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 14 Pkt: 3
M: 37

Pkt: 3
M: 44
Pkt: 2
M: 22



Pkt: 4
M: 30


38. BOROŃ Maja 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13 Pkt: 4
M: 20
Pkt: 2
M: 61
Pkt: 3
M: 39



Pkt: 2
M: 30



39. CYGNAR Maja 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13 Pkt: 4
M: 27

Pkt: 2
M: 66
Pkt: 2
M: 28



Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 35
40. Nowicka Matylda 2011 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 3
M: 38
Pkt: 1
M: 87


Pkt: 4
M: 28


Pkt: 3
M: 34


41. SIKORA Ewa 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12

Pkt: 2
M: 71
Pkt: 1
M: 34
Pkt: 4
M: 22

Pkt: 2
M: 28
Pkt: 3
M: 37


42. RACIS Zofia 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11 Pkt: 3
M: 49


Pkt: 2
M: 32


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 23


43. Laurans Matylda Anna 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 11 Pkt: 3
M: 41

Pkt: 2
M: 104

Pkt: 4
M: 29





44. MUCHA Julia 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11 Pkt: 3
M: 45


Pkt: 1
M: 38
Pkt: 3
M: 34


Pkt: 3
M: 43

Pkt: 1
M: 46
45. Kawecka Margarita 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11 Pkt: 3
M: 42
Pkt: 2
M: 50

Pkt: 2
M: 31


Pkt: 2
M: 19



46. BORODZIUK Małgorzata 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10


Pkt: 4
M: 14

Pkt: 4
M: 14



Pkt: 2
M: 18
47. PIERZCHAŁA Katarzyna 2010 Klub Szermierczy Wrocławianie 10
Pkt: 1
M: 92

Pkt: 1
M: 36
Pkt: 4
M: 21


Pkt: 4
M: 27


48. ZAWISZA Natasza 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 10 Pkt: 3
M: 44



Pkt: 4
M: 27


Pkt: 3
M: 33


49. Glonek Natalia 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10 Pkt: 3
M: 35
Pkt: 1
M: 88
Pkt: 3
M: 34



Pkt: 1
M: 35



50. Ziubrak Inka 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10 Pkt: 3
M: 36
Pkt: 2
M: 54
Pkt: 2
M: 87




Pkt: 3
M: 35


51. Bolonna Solomiya 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10 Pkt: 3
M: 48



Pkt: 3
M: 36

Pkt: 1
M: 60
Pkt: 3
M: 44


52. Ziółkowska Alicja 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 9
Pkt: 2
M: 63



Pkt: 2
M: 24

Pkt: 3
M: 39


53. SZMYT Ewa 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 9 Pkt: 3
M: 39

Pkt: 2
M: 74
Pkt: 1
M: 40


Pkt: 2
M: 32



54. Serwańska Zofia 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 9 Pkt: 3
M: 51

Pkt: 2
M: 90
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 3
M: 42


55. Krysik Anna 2010 AZS AWF WARSZAWA 9 Pkt: 3
M: 43

Pkt: 2
M: 93


Pkt: 2
M: 29
Pkt: 1
M: 42



56. Bachar Natalia 2010 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8




Pkt: 4
M: 16



Pkt: 4
M: 16
57. Nwabia Liliana 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8

Pkt: 2
M: 68



Pkt: 2
M: 29
Pkt: 4
M: 29


58. DŁUGA OLIWIA 2011 IKS LESZNO 8

Pkt: 2
M: 94
Pkt: 1
M: 51



Pkt: 3
M: 36


59. MĄDRZAK Klara 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8

Pkt: 3
M: 43
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 2
M: 23



60. CHARHEIKA Nicol 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8 Pkt: 3
M: 52




Pkt: 2
M: 30

Pkt: 3
M: 45


61. KRYSZTOFORSKA Julia 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8
Pkt: 1
M: 67
Pkt: 3
M: 61
Pkt: 1
M: 49


Pkt: 1
M: 36



62. KORCZAK LENA 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 7
Pkt: 1
M: 69
Pkt: 2
M: 71



Pkt: 4
M: 11



63. DONDAJEWSKA Urszula 2011 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7

Pkt: 2
M: 78
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 32





64. WIĘC Wiktoria 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 7

Pkt: 2
M: 113



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 3
M: 38


65. RYNKIEWICZ Barbara 2011 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 7

Pkt: 2
M: 85



Pkt: 1
M: 46
Pkt: 3
M: 41


66. BOROŃ Małgorzata 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 7 Pkt: 3
M: 47

Pkt: 2
M: 114
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 51



67. Guździk Alicja 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 7 Pkt: 3
M: 50

Pkt: 3
M: 64



Pkt: 1
M: 37



68. KALISZEWSKA ANTONINA 2011 AZS AWF WARSZAWA 7
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 3
M: 56



Pkt: 2
M: 25



69. Pinkowska Maria 2010 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 4
M: 28


Pkt: 2
M: 27




70. Norman Natasza 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6 Pkt: 4
M: 31





Pkt: 1
M: 56



71. Butyńska Hanna 2010 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6

Pkt: 2
M: 106

Pkt: 3
M: 33

Pkt: 1
M: 44



72. MACULEWICZ MAJA 2011 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 3
M: 53



Pkt: 3
M: 36





73. Wełnowska Lena 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 5
Pkt: 1
M: 75
Pkt: 2
M: 99
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 47



74. Pisarczyk Natalia 2011 Klub Szermierczy Wrocławianie 4



Pkt: 4
M: 30





75. FORCZMAŃSKA Sabina 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4 Pkt: 3
M: 46








Pkt: 1
M: 41
76. Ozór Amelia 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 2
M: 80







77. Bandach Wiktoria 2010 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 4
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 76







78. DUDEK Aniela 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4

Pkt: 2
M: 105
Pkt: 1
M: 39


Pkt: 1
M: 53



79. MICHALCZYK Emilia 2010 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3

Pkt: 3
M: 33







80. Gorczyńska Natalia 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3 Pkt: 3
M: 53









80. Bogusiewicz Liliana 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3

Pkt: 3
M: 53







82. Bukat Maria 2011 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 3





Pkt: 2
M: 31


Pkt: 1
M: 39
83. BIEŃKO Amelia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3

Pkt: 2
M: 70
Pkt: 1
M: 47






84. Pietrowicz MARIA 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3

Pkt: 2
M: 82






Pkt: 1
M: 43
85. Kozhevnikova Sofia 2010 UKS FENIKS JABŁONNA 3
Pkt: 1
M: 93
Pkt: 2
M: 88







86. Wiśniewska Zofia 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 3

Pkt: 2
M: 103



Pkt: 1
M: 41



87. Mazur Dominika 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3

Pkt: 2
M: 116



Pkt: 1
M: 59



88. Szymczyk Joanna 2010 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 2
M: 66







89. Mianowany Nadia 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2

Pkt: 2
M: 107







90. Szczególska Dominika 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2

Pkt: 2
M: 110







91. Glura Zuzanna 2011 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2

Pkt: 2
M: 120







92. Sbytova Anastasiia 2010 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1





Pkt: 1
M: 40



93. Kobiałko Maja 2010 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1





Pkt: 1
M: 54



94. JUMBRYCH Hanna 2011 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1





Pkt: 1
M: 55



95. Niwińska Hanna 2011 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 1





Pkt: 1
M: 57



95. Kwiecień Milena 2011 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1





Pkt: 1
M: 57



97. Firlej Aleksandra 2011 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1
Pkt: 1
M: 94








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content