Lista klasyfikacyjna

Wolska Zofia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Dwornik Oliwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Lizak Emilia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Turniej Dzieci i Młodzików im. Norberta Jaskota Poznań 2023/2024
2. XIII Puchar Żubrów Turniej 1 - Skawina 2023/2024
3. Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców - Konin 2023/2024
4. Mistrzostwa Polski młodzików w szabli dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023
5. 46 Challenge Wratislavia -- Wrocław 2023/2024
6. 46 Challenge Wratislavia - Wrocław 2023/2024
7.


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Wolska Zofia 2010 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 93 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 3
M: 53


2. Dwornik Oliwia 2010 Grodziski Klub Szermierczy 81 Pkt: 24
M: 2
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 3
M: 38


3. Lizak Emilia 2011 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 68 Pkt: 18
M: 3
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 10
M: 6

4. Niedziałek Hanna 2011 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 65 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 16

Pkt: 3
M: 31

5. Garbowska Rita 2010 AZS AWF WARSZAWA 62 Pkt: 8
M: 11
Pkt: 18
M: 3
Pkt: 24
M: 2
Pkt: 8
M: 11
Pkt: 4
M: 31


6. Wójcik Maria 2011 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 43 Pkt: 8
M: 12
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 8
M: 14

Pkt: 3
M: 25

7. Cieśla Maria 2010 Koniński Klub Szermierczy 37 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 3
M: 38
Pkt: 2
M: 81


8. Kukawka Nela 2011 UKS SZABLA BRZOZA 31 Pkt: 18
M: 3

Pkt: 8
M: 9
Pkt: 3
M: 41

Pkt: 2
M: 58

9. Ryczkowska Karina 2010 UKS SZABLA BRZOZA 31 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 12
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 3
M: 63


10. Rusak Anna 2010 Grodziski Klub Szermierczy 31 Pkt: 8
M: 10
Pkt: 8
M: 10
Pkt: 8
M: 13
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 3
M: 42


11. Polak Alicja 2011 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 24 Pkt: 12
M: 8

Pkt: 8
M: 15
Pkt: 4
M: 27



12. Gardiasz Lena 2010 Koniński Klub Szermierczy 24 Pkt: 8
M: 13
Pkt: 8
M: 12
Pkt: 4
M: 18
Pkt: 4
M: 32



13. Krasowska Gabriela 2010 DRAGON ŁÓDŹ 22 Pkt: 4
M: 19
Pkt: 8
M: 9
Pkt: 8
M: 14

Pkt: 2
M: 71


14. Pisoń Patrycja 2011 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 20 Pkt: 4
M: 20

Pkt: 12
M: 5
Pkt: 4
M: 20



15. Czyż Weronika 2011 UKS SZABLA BRZOZA 18 Pkt: 8
M: 15

Pkt: 8
M: 10


Pkt: 2
M: 43

16. Dąbrowska Marcelina Łucja 2010 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 18 Pkt: 8
M: 14

Pkt: 4
M: 17
Pkt: 4
M: 21
Pkt: 2
M: 79


17. Krasowska Nadia 2011 DRAGON ŁÓDŹ 18 Pkt: 4
M: 20
Pkt: 8
M: 14
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 2
M: 54

18. Otok Aleksandra 2011 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 17 Pkt: 4
M: 18
Pkt: 8
M: 11

Pkt: 4
M: 24

Pkt: 1
M: 68

19. Rybaczyk Daria 2011 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 16 Pkt: 4
M: 17

Pkt: 8
M: 11
Pkt: 4
M: 29



20. Przepióra Lena 2011 KS KARABELA 14 Pkt: 8
M: 9


Pkt: 4
M: 23

Pkt: 2
M: 36

21. Bajer Julia 2010 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 16


Pkt: 2
M: 74


22. Yasko Anastasiya 2011 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12
Pkt: 12
M: 7




Pkt: -1
M: 100000
23. Żagiell Łucja 2011 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12
Pkt: 8
M: 15

Pkt: 3
M: 39

Pkt: 1
M: 83

24. Czaplińska Maja 2011 Grodziski Klub Szermierczy 12 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 23
Pkt: 3
M: 43

Pkt: 1
M: 78

25. Kowal Magdalena 2010 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11
Pkt: 8
M: 13


Pkt: 3
M: 64


26. Iwaniukowicz Lilianna 2011 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 10 Pkt: 8
M: 16




Pkt: 2
M: 45

27. Wlazło Maja 2011 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10
Pkt: 4
M: 17
Pkt: 4
M: 22


Pkt: 2
M: 53

28. Kałek Lena 2010 KS KARABELA 10 Pkt: 4
M: 23

Pkt: 4
M: 20

Pkt: 2
M: 82


29. Bracikowska Wiktoria Amelia 2011 UKS SZABLA BRZOZA 9 Pkt: 4
M: 22

Pkt: 4
M: 19


Pkt: 1
M: 70

30. Czerebiej Róża 2011 UKS SZABLA BRZOZA 8

Pkt: 8
M: 16



Pkt: -1
M: 100000
31. Kierus Aleksandra 2010 UKS SZABLA BRZOZA 8

Pkt: 4
M: 21
Pkt: 4
M: 18



32. Spyra Viktoria 2011 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 8 Pkt: 4
M: 24

Pkt: 4
M: 24




33. Garbacik Antonina 2010 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 4
M: 18


Pkt: 2
M: 86


34. Kuźniak Agata 2010 O.Ś. AZS POZNAŃ 6 Pkt: 4
M: 26



Pkt: 2
M: 82


35. Smirnova Taisiia 2011 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 4

Pkt: 4
M: 25



Pkt: -1
M: 100000
36. Urbaniak Julia 2010 Koniński Klub Szermierczy 3


Pkt: 3
M: 37


Pkt: -1
M: 100000
37. Wyszyńska Zofia 2011 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1




Pkt: 1
M: 66
Pkt: -1
M: 100000
38. Rajkiewicz Aleksandra Helena 2011 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1




Pkt: 1
M: 73
Pkt: -1
M: 100000

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content