Lista klasyfikacyjna

SIESS Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Wojtkowiak Adrian

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Stambuł 2023/2024
2. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Turyn 2023/2024
3. II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Gdańsk 2023/2024
4. I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024
5. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Paryż 2023/2024
6. Puchar Świata we florecie mężczyzn - Tokoname 2023/2024
7. Puchar Świata Seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Kair 2023/2024


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 250 Pkt: 100
M: 15
Pkt: 100
M: 15
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 0
M: 84


2. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 245 Pkt: 70
M: 27
Pkt: 35
M: 52
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 0
M: 113


3. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 225 Pkt: 35
M: 50
Pkt: 35
M: 48
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 35
M: 63


4. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 200 Pkt: 70
M: 31
Pkt: 35
M: 45
Pkt: 25
M: 9

Pkt: 0
M: 196


5. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110 Pkt: 0
M: 183
Pkt: 0
M: 116
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 0
M: 210


6. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 100 Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 143
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 72


7. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 80 Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 0
M: 82

Pkt: 0
M: 158
8. BRICENO Janderson 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 66

Pkt: 60
M: 2
Pkt: 6
M: 34



9. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 65

Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 13



10. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 65 Pkt: 0
M: 128
Pkt: 0
M: 101
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 271


11. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 63 Pkt: 0
M: 149
Pkt: 0
M: 157
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 0
M: 145


12. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 53

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 13
M: 24



13. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 53

Pkt: 13
M: 21
Pkt: 40
M: 8



14. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 53

Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 20



15. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50 Pkt: 0
M: 125

Pkt: 25
M: 13
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 0
M: 162

Pkt: 0
M: 212
16. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 46

Pkt: 6
M: 40
Pkt: 40
M: 7



17. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38 Pkt: 0
M: 157
Pkt: 0
M: 220
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 0
M: 167


18. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38

Pkt: 13
M: 26
Pkt: 25
M: 14



19. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 38

Pkt: 13
M: 30
Pkt: 25
M: 15



20. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 38 Pkt: 0
M: 153

Pkt: 13
M: 22
Pkt: 25
M: 16



21. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 31

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 38



22. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 26

Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 27



23. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 26

Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 32



24. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 26

Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 30



25. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 28



26. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25

Pkt: 25
M: 12




27. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25

Pkt: 25
M: 16




28. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 19

Pkt: 13
M: 19
Pkt: 6
M: 46



29. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19

Pkt: 6
M: 35
Pkt: 13
M: 19



30. FERNANDEZ Yerbinson 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 19

Pkt: 6
M: 39
Pkt: 13
M: 23



31. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 19

Pkt: 6
M: 52
Pkt: 13
M: 25



32. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 19

Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 26



33. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 19

Pkt: 13
M: 27
Pkt: 6
M: 33



34. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 19

Pkt: 6
M: 45
Pkt: 13
M: 29



35. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 19

Pkt: 6
M: 33
Pkt: 13
M: 31



36. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 19

Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 35



37. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13


Pkt: 13
M: 17



38. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13


Pkt: 13
M: 18



39. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 13

Pkt: 13
M: 20




40. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 13


Pkt: 13
M: 21



41. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 13


Pkt: 13
M: 22



42. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13

Pkt: 13
M: 28




43. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 13

Pkt: 13
M: 31




44. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 49



45. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 47



46. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 6
M: 48
Pkt: 6
M: 36



47. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 37
Pkt: 6
M: 48



48. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12

Pkt: 6
M: 40
Pkt: 6
M: 51



49. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 12

Pkt: 6
M: 50
Pkt: 6
M: 41



50. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 12

Pkt: 6
M: 44
Pkt: 6
M: 45



51. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12

Pkt: 6
M: 53
Pkt: 6
M: 53



52. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6


Pkt: 6
M: 37



53. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6

Pkt: 6
M: 38




54. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 6


Pkt: 6
M: 39



55. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 40



56. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 6
M: 42



57. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 43




57. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 6


Pkt: 6
M: 43



59. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 6


Pkt: 6
M: 44



60. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 6
M: 46




61. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 47




62. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 6
M: 49




63. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 6
M: 50



64. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 6

Pkt: 6
M: 51




65. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6


Pkt: 6
M: 52



66. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 54



66. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 6

Pkt: 6
M: 54




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content