Cieślar Zuzanna
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
Okine Marta
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS KARABELA
Kurzyna Urszula
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Puchar Polski I |
2. | Puchar Polski II |
3. | Puchar Polski II |
4. | Puchar Europy |
5. | Mistrzostwa Polski |
6. | Puchar Polski I |
7. | Puchar Polski II |
8. | Puchar Polski III |
9. | Puchar Polski I |
10. | III Puchar Polski |
11. | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
12. | Puchar Polski III |
13. | Mistrzostwa Polski |
14. | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
15. | Puchar Polski I |
16. | Puchar Europy |
17. | Puchar Polski II |
18. | Puchar Polski III |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | 17. | 18. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | 2000 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 207 | Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
||||
2. | Okine Marta | 2000 | KS KARABELA | 166 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 30 M: 1 |
3. | Kurzyna Urszula | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 147 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 18 M: 5 |
|
4. | ZAWODNIAK Małgorzata | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 136 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 25 M: 2 |
5. | WALERIAŃCZYK Weronika | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 113 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 22 M: 3 |
|
6. | ZIOMEK Marta | 2000 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 70 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 22 M: 3 |
|||||
7. | Rowińska Emilia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 58 | Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 6 |
||||||
8. | Bartosz Roksana | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 57 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 14 M: 9 |
|||||
9. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 52 | Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 18 M: 8 |
||||||||||
10. | Gałecka Natalia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 51 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 18 M: 7 |
|||||||
11. | Papuzińska Alicja | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 51 | Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 17 |
||
12. | Szulc Barbara | 2001 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 45 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 18 |
||||
13. | MALISZEWSKA Weronika | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 39 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 22 M: 3 |
||||||||||
14. | Seredyńska Blanka | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 38 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 4 M: 27 |
|||||||||
15. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 36 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 14 M: 11 |
||||||||||
16. | GŁOWACKA Izabela | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 36 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 8 M: 21 |
||||
17. | WYSOCKA Natalia | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 34 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 14 M: 12 |
|||
18. | HADJ BACHIR Aischa | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 32 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 10 |
|||||||||
19. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 2001 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 32 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 30 |
|||
20. | OUDEJANS Maria | 2001 | AZS AWF WARSZAWA | 30 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 12 M: 15 |
||||||||
21. | ZIĘBACZ Wiktoria | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 1 M: 41 |
||||||||||
22. | NOWICKA Małgorzata | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25 | Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 8 M: 19 |
||||||||
23. | Borkowska Weronika | 2001 | KS KARABELA | 24 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 12 M: 16 |
|||||||
24. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 14 |
||||||||||||
25. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 22 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 4 M: 26 |
|||||||||||
26. | OLEJKO Daria | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 21 | Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 8 M: 23 |
||||||||
27. | STREJCZYK Sandra | 2000 | AZS AWF KATOWICE | 20 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 2 M: 39 |
||||||||||
28. | SZYMAŃSKA Julia | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 1 M: 44 |
|||||||||
29. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 20 |
|||||||||||||
30. | Zając Ewa | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 19 |
|||||||||||
31. | Bieniasz Weronika | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 16 | Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 4 M: 29 |
|||||||||||
32. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 14 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 24 |
|||||||||||||||
33. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 13 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 8 M: 22 |
||||||||||||
34. | SUMA Olimpia | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 31 |
||||||||||||||
35. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 13 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 33 |
|||||||||||||
36. | Szulc Barbara | 2001 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 18 |
||||
37. | TRAGER Dominika | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 39 |
||||||||||||||
38. | RUTECKA Nikola | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 12 | Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 8 M: 22 |
|||||||||
39. | MYRTA Emilia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 2 M: 34 |
||||||||||||||
40. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 8 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 4 M: 28 |
|||||||||
41. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 7 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 45 |
|||||||||||||||
42. | NOWIK Justyna | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 7 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 32 |
||||||||||||||
43. | SKOWROŃSKA Jagoda | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 7 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 1 M: 42 |
|||||||||||||||
44. | ŚWIERC Zuzanna | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 7 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 53 |
||||||||||||
45. | PRZYBYLSKA Wiktoria | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 25 |
||||||||||
46. | MULARSKA Wiktoria | 2002 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 6 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 40 |
||||||||||||
47. | SZWEDA Aleksandra | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 6 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||||
48. | NOWICKA Julia | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 5 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 2 M: 36 |
|||||||||||||||
49. | GRABOWSKA Zuzanna | 2001 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 5 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 52 |
|||||||||||||
50. | Mieczkowska Gabriela | 2000 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 18 M: 6 |
||||||||||||||
51. | ANDRYSZEWSKA Marta | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 49 |
|||||||||||||
52. | JACKOWSKA Maria | 2001 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 50 |
||||||||||||||
53. | Kozieł Klaudia | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 4 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 2 M: 35 |
||||||||||||||
54. | DOMŻALSKA Pola | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 4 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 40 |
||||||||||||||||
55. | Nagórska Anastazja | 2004 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||||||||||
56. | GĄDZIK Karolina | 2001 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 3 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 4 M: 25 |
||||||||||||||
57. | SIMIŃSKA Wiktoria | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 8 M: 21 |
|||||||||||||
58. | Płoska Grażyna | 2000 | KS KARABELA | 3 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 4 M: 25 |
||||||||||||||||
59. | JANUSZEWSKA Karolina | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||||||||
60. | PAJĄK Julia | 2001 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 3 | Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 1 M: 46 |
|||||||||||||||
61. | LEWANDOWSKA Aleksandra | 2002 | DRAGON ŁÓDŹ | 3 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 55 |
||||||||||||||||
62. | BARTNIK Liliana | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 2 M: 33 |
||||||||||||||||
63. | SKWARK Zuzanna | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 2 M: 35 |
|||||||||||||||||
64. | OLEJNICZAK Anna | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||||||
65. | WILK Oliwia | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 2 | Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 61 |
|||||||||||||||
66. | KONDRUSIK Nina | 2004 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 1 M: 46 |
|||||||||||||||||
67. | JERCZYŃSKA Eliza | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 2 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 1 M: 47 |
||||||||||||||||
68. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 2003 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 2 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 49 |
||||||||||||||||
69. | FIGUŁA Anastazja | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 50 |
||||||||||||||||
70. | JANUSZEWSKA Klaudia | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 50 |
||||||||||||||
71. | ZARĘBA Anita | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||||||||||
71. | JOPEK Wiktoria | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 51 |
||||||||||||||||
73. | JASTROWSKA Julia | 2001 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 0 M: 52 |
|||||||||||||||||
74. | KOŁUCKA Weronika | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||||||||||
75. | TARASIUK Marcelina | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 1 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 55 |
|||||||||||||||
76. | SZLAGA Julia | 2003 | Grodziski Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 56 |
|||||||||||||||||
77. | TYMA Justyna | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 57 |
|||||||||||||||||
77. | DZIĘCIELAK Martyna | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 57 |
|||||||||||||||||
79. | MARCZUK Amelia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||||||||||
79. | Koziarska Natalia | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||||||||||
81. | Woźniak Nikola | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 59 |
|||||||||||||||||
82. | SZEWCZYK Zuzanna | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 1 | Pkt: 0 M: 60 |
|||||||||||||||||
83. | ŚWITAŁA Jagoda | 2002 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 0 M: 61 |
|||||||||||||||||
84. | KOŁUCKA Patrycja | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 62 |
|||||||||||||||||
85. | SMEKTAŁA Kamila | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 63 |
|||||||||||||||||
86. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 0 M: 64 |