Dzierniejko Jakub
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK
KUSAK Filip
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
ADAMUS Maciej
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dzierniejko Jakub | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 87 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 5 |
||
2. | KUSAK Filip | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 77 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 20 |
|
2. | ADAMUS Maciej | 2003 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 77 | Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
|||
4. | JAREK Gabriel | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 69 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 7 |
5. | Nowinowski Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 69 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 18 |
6. | Stasiak Mateusz | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 66 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 32 |
|
7. | CZARNIECKI Łukasz | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 62 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 11 |
||
8. | HADAJ BAHIR Sofien | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 58 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 16 |
9. | DROŻDŻEWICZ Czarek | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 58 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 12 |
||
10. | Kajor Krzysztof | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 55 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
|||
11. | Kozłowski Piotr | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 54 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 33 |
12. | Sikorski Kamil | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 53 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 39 |
13. | GIL Krzysztof | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 49 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||||
14. | ROSŁON Bartosz | 2004 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 46 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 14 |
|||||
15. | ZAGAWA Wiktor | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 46 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||
16. | Broniszewski Marcel | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 38 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 25 |
|
17. | WASILEWSKI Stanisław | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 38 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 19 |
|||||
18. | WIŚNIEWSKI Stanisław | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 32 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||
19. | KUSAK Oskar | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 32 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 30 |
|
20. | ENGEL Jan | 2003 | Grodziski Klub Szermierczy | 32 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||
21. | Kaczmarczyk Wojciech | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||
22. | BARSZCZAK Wiktor | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 40 |
23. | PIGUŁA Jan | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 32 |
|||
24. | OSTROWSKI Grzegorz | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 28 |
25. | Kwiatkowski Oskar | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 26 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||
26. | Rekiel Miłosz | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||
27. | PURGAŁ Adam | 2004 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 24 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||||
28. | ZIELIŃSKI Bartosz | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 24 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 48 |
||
29. | BARTCZAK Maurycy | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 24 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 41 |
||
30. | Pardela Michał | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 24 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||
31. | BAKALARSKI Mateusz | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 24 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||
32. | DĘBOWSKI Piotr | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 22 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 46 |
||||
33. | SILBERT Paweł | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 38 |
|
34. | JABŁOŃSKI Maksym | 2003 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 20 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||
35. | MALCER Albert | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 49 |
|||||
36. | KACZOROWSKI Szymon | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 20 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 42 |
|||
37. | ŁAWNICZAK Antoni | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 20 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 57 |
|||||
38. | SZCZEPANKIEWICZ Michał | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 38 |
|||||
39. | MATRAS Mateusz | 2003 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 18 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 19 |
||
40. | SOWULA Rafał | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||||
41. | STANISZEWSKI Kacper | 2004 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||
42. | KOŁTUN Szymon | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16 | Pkt: 0 M: 44 |
||||||
43. | JACKOWSKI Antoni | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 16 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 59 |
|||||
44. | PAZERSKI Paweł | 2003 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||
45. | BURBULA Wojciech | 2003 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 14 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||
46. | KOSTKA Dawid | 2003 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 14 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 12 |
|||
47. | RURKA Mateusz | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 14 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 59 |
|||||
48. | MICHALAK Paweł | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 14 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 29 |
||
49. | SZYBALSKI Oskar | 2004 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 14 | Pkt: 0 M: 31 |
||||||
50. | ALIAJ Fabian | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 12 | Pkt: 0 M: 44 |
||||||
51. | OZIĘBŁO Antoni | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 0 M: 25 |
||||||
52. | MALESZKA Oskar | 2003 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 8 | Pkt: 0 M: 32 |
||||||
53. | ESTEMBERG Piotr | 2004 | DRAGON ŁÓDŹ | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||
53. | KOTNIS Adrian | 2003 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||
53. | PAWŁOWSKI Jakub | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
||||||
56. | RUDY Kacper | 2004 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 36 |
||||||
57. | Józefowski Filip | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 52 |
|||
58. | MILLER Wadim | 2003 | Grodziski Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
||||||
58. | NORAS Paweł | 2005 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
||||||
60. | HERMANSDORFER Paweł | 2003 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 6 | Pkt: 0 M: 41 |
||||||
60. | ULIASZ Krzysztof | 2005 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 41 |
||||||
62. | WĄTROBA Jakub | 2005 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 42 |
||||||
62. | JASZCZAK Ignacy | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 6 | Pkt: 0 M: 42 |
||||||
64. | MĘDEL Jakub | 2004 | Grodziski Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 0 M: 45 |
||||||
65. | WITKOWSKI Tadeusz | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 46 |
||||||
66. | LOBA Andrzej | 2004 | DRAGON ŁÓDŹ | 4 | |||||||
66. | GACH Michał | 2003 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 4 | Pkt: 0 M: 50 |
||||||
68. | WOJTYNIAK Oliwier | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 0 M: 51 |
||||||
69. | ANDRYSZEK Kamil | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 0 M: 52 |
||||||
69. | Niedzwiedzki Kajetan | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 4 | Pkt: 0 M: 52 |
||||||
69. | SMYKAŁA Szymon | 2004 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 4 | Pkt: 0 M: 52 |
||||||
72. | MICHALSKI Michał | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 0 M: 54 |
||||||
72. | CHRÓŚCIŃSKI Paweł | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 4 | Pkt: 0 M: 54 |
||||||
74. | KOŁODZIEJ Jakub | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 4 | Pkt: 0 M: 55 |
||||||
75. | Brosch Maksymilian | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 4 | Pkt: 0 M: 56 |
||||||
76. | KOWALSKI Oliwier | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 4 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 61 |
|||||
77. | SOBEL Filip | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 63 |
||||||
78. | Syperek Filip | 2004 | Grodziski Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 0 M: 64 |