DURAJ Idzi
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
GORCZYCA Jakub
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK
Fogt Jakub
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: POLONIA 1912 LESZNO
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 136 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 79 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 7 |
2. | GORCZYCA Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 132 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 2 |
|||||
3. | Fogt Jakub | 2006 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 128 | Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 5 |
4. | SZCZOTKO Bartosz | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 120 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||
5. | Cendrowski Marceli | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 108 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 9 |
||||||
6. | STARKOWSKI Filip | 2006 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 100 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 1 |
||
7. | Fedorów Hubert | 2006 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 80 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 84 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
||||
8. | PUCKOWSKI Szymon | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 76 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||||
9. | Kruszona Adam | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 76 | Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||
10. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 2006 | IKS LESZNO | 76 | Pkt: 0 M: 120 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||
11. | MOŻEJKO Miłosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 72 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
12. | Długokęcki Ludomir | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 68 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||||||
13. | Kowalski Tymon | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 64 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 98 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 17 |
||||
14. | Tomyślak Łukasz | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 64 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 15 |
|||
15. | Pyskło Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 60 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 17 |
||||||||
16. | JURGA Stanisław | 2006 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 60 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 84 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 16 |
|||||
17. | KSIĄŻEK Jan | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 56 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
||||||||
18. | Surma Maciej | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 48 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 14 |
|||
19. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 48 | Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||||
20. | DUDZIŃSKI Damian | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 44 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 18 |
||||||
21. | PISAREWICZ Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 42 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 6 |
||
22. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 40 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||||
23. | Rut Wiktor | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 38 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||||
24. | HOFFMANN Stanisław | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 38 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||||
25. | LIZAK Adam | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 36 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||||||||
26. | JANCZAK Aleksander | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 34 | Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||
27. | HURINSKY Oliver | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 32 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||||||||||
28. | LEOPOLD Hubert | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 32 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 89 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||||
29. | Pakuła Michał | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 32 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||
30. | RZEPKA Tomasz | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 29 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
31. | HRYNIEWIECKI Filip | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 27 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 63 |
|||||||||
32. | WIOSNA Mateusz | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 26 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||
33. | OLSZEWSKI Franciszek | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 22 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||||||||
34. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 22 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 88 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||||
35. | BOGUSŁAWSKI Szymon | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 20 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||||||
36. | Głowiński Szymon | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 20 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||||
37. | JAWORSKI Eryk | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 17 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 79 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||||||
38. | ŚCIBIWOŁK Jan | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 16 | Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 44 |
||||||||||
39. | Kardyś Alex | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 14 | Pkt: 0 M: 15 |
||||||||||||
40. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 14 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||||
41. | ŻYMANT Mikołaj | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 11 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||||||
42. | Sowa Jan | 2008 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||||||||
43. | KOZŁOWSKI Ksawery | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 10 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||||||||||
44. | THRUN Tristan | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 10 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 110 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||||||||
45. | GULIŃSKI Cyprian | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 10 | Pkt: 0 M: 114 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||||||
46. | Pyskło Bartosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 82 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 48 |
||||||||
47. | BUJAS Marcel | 2007 | BUDOWLANI TORUŃ | 10 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 121 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 46 |
||||||||
48. | TURBO Daniel | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 9 | Pkt: 0 M: 112 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
49. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 9 | Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
50. | Szuflita Adam | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 9 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 48 |
||||||
51. | TUSK Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 8 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||||
52. | DURAJ Szczepan | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 8 | Pkt: 0 M: 104 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||||||||
53. | KARAWACKI Olaf | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 8 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||||||
54. | CZAJKOWSKI Jakub | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 8 | Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||
55. | KONDRAT Grzegorz | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 8 | Pkt: 0 M: 113 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||||
56. | WYSZYŃSKI Jan | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 8 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 49 |
|||||||||
57. | Śliż Franciszek | 2007 | IKS LESZNO | 7 | Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 60 |
||||||||||
58. | KWIATKOWSKI Karol | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
||||||||||||
59. | Truszczyński Dominik | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 6 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 105 |
|||||||||||
60. | WESOŁOWSKI Aleksander | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 6 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||||
61. | TRYBUŁOWSKI Rafał | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 30 |
|||||||||
62. | ŁOPATNIUK Mateusz | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||||||
63. | JEGLIŃSKI Dawid | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 50 |
|||||||||||
64. | Nawrocki Franciszek | 2007 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 55 |
||||||||||
65. | PAŁASZ Szymon | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||
66. | Chojnacki Jan | 2007 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 5 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 47 |
|||||||||||
67. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 5 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||
68. | KOWALSKI Maksym | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 5 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 39 |
|||||||||||
69. | CIESIELSKI Odyseusz | 2006 | IKS LESZNO | 5 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||||||
70. | JAKUBOWSKI Filip | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 4 | |||||||||||||
71. | LEWANDOWSKI Jeremi | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||||
71. | MAJER Przemysław | 2006 | IKS LESZNO | 4 | |||||||||||||
73. | LAKS Stanisław | 2007 | BUDOWLANI TORUŃ | 4 | Pkt: 0 M: 42 |
||||||||||||
74. | Zadrożny Kacper | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 36 |
||||||||||||
75. | Łęski Jacek | 2006 | PKSZERM WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||
76. | GÓRNY Hubert | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 4 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 33 |
|||||||||||
77. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 4 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 102 |
|||||||||||
78. | SROKA Franciszek | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||
79. | PIEKARSKI Marek | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 42 |
|||||||||||
80. | Chojnacki Tadeusz | 2007 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 4 | Pkt: 0 M: 85 |
||||||||||||
81. | CYGNAR Filip | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 39 |
||||||||||||
82. | Wiśnik Feliks | 2009 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 3 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||||
83. | PEŁSZYK Maksymilian | 2006 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 0 M: 52 |
||||||||||||
84. | Kędziora Jakub | 2008 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 0 M: 53 |
||||||||||||
85. | JUCHNIEWICZ Joachim | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||||||
86. | MODRZEWSKI Szymon | 2006 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 0 M: 38 |
||||||||||||
87. | DOLAŃSKI Paweł | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||||
87. | FIRLEJ Mikołaj | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||||
87. | SIUDUT Paweł | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||||
90. | BUCZAK Alan | 2006 | UKS RONDO SZCZECIN | 2 | Pkt: 0 M: 41 |
||||||||||||
91. | Sawicki Patryk | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 0 M: 50 |
||||||||||||
92. | Kuźmiński Aleksander | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 0 M: 45 |
||||||||||||
92. | BRZOSTOWSKI Filip | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 45 |
|||||||||||
94. | CICHOROWSKI Artur | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 0 M: 46 |
||||||||||||
95. | KOMOROWSKI Piotr | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 0 M: 47 |
||||||||||||
95. | Borkowski Olgierd | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | |||||||||||||
97. | ZIELIŃSKI Miłosz | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | |||||||||||||
98. | PUCKOWSKI Mateusz | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 0 M: 70 |
||||||||||||
99. | MICHALSKI Stanisław | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 71 |
||||||||||||
100. | ZAKRZEWSKI Antoni | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 86 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 74 |
||||||||||
101. | BAŃKOWSKI Michał | 2006 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 82 |
|||||||||
102. | Narolewski Jakub | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 0 M: 91 |
||||||||||||
103. | Siwek Marcin | 2008 | KS SZPADA WROCŁAW | 2 | Pkt: 0 M: 99 |
||||||||||||
104. | CHOCHOŁOWSKI Jakub | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 0 M: 106 |
||||||||||||
105. | KUŹMICKI Marcel | 2006 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 115 |
||||||||||
106. | DRÓŻDŻ Iwo | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 118 |
||||||||||||
107. | Markowski Maksymilian | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 0 M: 55 |
||||||||||||
108. | PAZOŁA Jakub | 2007 | IKS LESZNO | 2 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||||
109. | LUTO Kacper | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 62 |
|||||||||||
110. | ZIELIŃSKI Sambor | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 1 | |||||||||||||
111. | OTTLEWSKI Adrian | 2006 | UKS RONDO SZCZECIN | 1 | Pkt: 0 M: 50 |
||||||||||||
112. | ZIELECKI Jakub | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 1 | |||||||||||||
113. | UMIŃSKI Aleksander | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 1 | |||||||||||||
114. | JARA Hubert | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 1 | Pkt: 0 M: 57 |
||||||||||||
115. | KLEBBA Karol | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 60 |
||||||||||||
116. | GINTER Cezary | 2007 | IKS LESZNO | 1 | Pkt: 0 M: 62 |
||||||||||||
116. | Gajc Jan | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 1 | Pkt: 0 M: 62 |
||||||||||||
118. | PAŁUBICKI Mikołaj | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 65 |
||||||||||||
119. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 67 |