Porwoł Liliana
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK
Halemba Antonina
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
Reil Kaja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: T.S. GÓRNIK RADLIN
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Challenge Wratislavia |
2. | Gwiazdka ze szpadą |
3. | Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej |
4. | Puchar Ziem Północnych |
5. | Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki |
6. | Challenge Wratislavia |
7. | Gwiazdka ze szpadą |
8. | Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców |
9. | Muszkieter Trophy |
10. | Muszkieter Trophy |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | 2006 | RMKS RYBNIK | 116 | Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
|
2. | Halemba Antonina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 116 | Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 7 |
3. | Reil Kaja | 2006 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 88 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 8 |
||
4. | Dawidowicz Anna | 2006 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 88 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 24 |
|
5. | Ratyna Magda | 2007 | PIAST GLIWICE | 84 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
||||
6. | CIBOROWSKA Gabriela | 2006 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 80 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 11 |
||||
7. | GOCZAŁ Alicja | 2007 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 76 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
|||
8. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 68 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
||
9. | GARUS Oliwia | 2006 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 52 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 12 |
||
10. | MĘŻYK Oliwia | 2006 | RMKS RYBNIK | 48 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 32 |
||
11. | OSTROWSKA Paulina | 2006 | PIAST GLIWICE | 48 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 14 |
12. | Prina Cerai Melania | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 44 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||
13. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 2007 | PIAST GLIWICE | 44 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||
14. | KONIECZEK Marta | 2006 | UKSz LEGNICA | 42 | Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||
15. | MISIAK Laura | 2007 | RMKS RYBNIK | 40 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 6 |
||||
16. | DEPTA Hanna | 2006 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 38 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||
17. | Mróz Martyna | 2007 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 36 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||
18. | SZYMCZYK Michalina | 2007 | PIAST GLIWICE | 30 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 38 |
|||||
19. | Kacała Hanna | 2006 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 30 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||
20. | RADZIK Dominika | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 29 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||
21. | BARTOSZEK Otylia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 25 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 16 |
||||
22. | Jarosz Zuzanna | 2006 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||
23. | Baranowska Julia | 2006 | AZS AWF WROCŁAW | 21 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 80 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 13 |
||||||
24. | MUCHA Agata | 2006 | PIAST GLIWICE | 19 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||
25. | Nieczkowska Karolina | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 18 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||||
26. | Vysotskaya Maryia | 2007 | AZS AWF KATOWICE | 18 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||
27. | KOZDĘBA Weronika | 2006 | PIAST GLIWICE | 17 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 30 |
|||||
28. | Niesyn Nikola | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 17 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 28 |
|||||
29. | URBANEK Lena | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 16 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||
30. | Nowak Martyna | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 15 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||||
31. | SKORCZYŃSKA Antonia | 2006 | AZS AWF KRAKÓW | 14 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||||
32. | Kraczla Zuzanna | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 14 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||
33. | ZAMECKA Zuzanna | 2006 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 46 |
||||
34. | HAŁAS Hanna | 2007 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 13 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||
35. | PARSZUTO Julia | 2007 | AZS AWF WROCŁAW | 12 | Pkt: 0 M: 14 |
|||||||||
36. | KAWULOK Martyna | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy START | 12 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 50 |
|||||
37. | Bilińska Natalia | 2006 | AZS AWF KRAKÓW | 11 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||||
38. | PAŁASIK Kornelia | 2006 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 11 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 61 |
|||||||
39. | MAJKOWSKA Zofia | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 11 | Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||||||
40. | PATOLETA Kaja | 2007 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 18 |
||||||||
41. | PAJĘCKA Lena | 2007 | AZS AWF WROCŁAW | 10 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||||||
42. | NOWACKA Wiktoria | 2007 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 10 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 78 |
Pkt: 0 M: 21 |
|||||||
43. | Wuzik Maja | 2006 | RMKS RYBNIK | 10 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||
44. | BIEROŃSKA Dominika | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 10 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 26 |
|||||||
45. | RONER Karolina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 9 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 43 |
||||
46. | FRYDRYCH Małgorzata | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 9 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 23 |
||||||||
47. | HOLC Apolonia | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 9 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||
48. | LIPOV Kalina | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 8 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||||||
48. | Malicka Hanna | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 8 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||
50. | Moszonka Amelia | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 7 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||||||
51. | Wolny Tamara | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 7 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 56 |
|||||||
52. | SZYMIK Karolina | 2007 | UKS TRÓJKA RADLIN | 7 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||
53. | Żychowska Roksana | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 6 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 39 |
|||||
54. | MAŁOZIĘĆ Maria | 2006 | UKS TRÓJKA RADLIN | 6 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||
55. | Wilanowska Maria | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 5 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 25 |
||||||||
56. | Mielniczek Blanka | 2007 | PIAST GLIWICE | 5 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 81 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||
57. | PAWLACZYK Natalia | 2007 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 5 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 78 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 55 |
||||||
58. | PAUL Dominika | 2006 | 4 | Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||||
58. | Nelza Dominika | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||
60. | SWĘDZIOŁ Monika | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 4 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||||||
61. | SZOLC Wiktoria | 2007 | UKS TRÓJKA RADLIN | 4 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||||
62. | MAŚLANKA Maja | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 4 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 63 |
|||||||
63. | TOMCZAK Paulina | 2007 | MUSZKIETER GLIWICE | 4 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||
64. | KRAWCZUK Maria | 2007 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 3 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 57 |
||||||||
65. | MITURA Karolina | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 3 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 62 |
||||||||
66. | Pasieka Lena | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 3 | Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||
67. | BRÓZDA Amelia | 2006 | KS SZPADA WADOWICE | 3 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||||||
68. | MYDLAK Maja | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 3 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 77 |
||||||||
69. | BARAŃSKA Karolina | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 3 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 60 |
||||||||
70. | JANULEWICZ Amelia | 2006 | 2 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
71. | Graduszewska Hanna | 2007 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 0 M: 36 |
|||||||||
72. | PRZESTAŃSKA Iga | 2006 | MDK NR 1 BYTOM | 2 | Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||||
73. | Gawior Emilia | 2007 | KS SZPADA WADOWICE | 2 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 49 |
||||||||
74. | Danek Kamila | 2007 | Krakowski Klub Szermierzy | 2 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 55 |
|||||||
75. | CZERNER Marta | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice | 2 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 64 |
||||||||
76. | PUKOWIEC Alicja | 2007 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
77. | KIKUT Wiktoria | 2006 | 1 | Pkt: 0 M: 52 |
||||||||||
78. | SZYCH Ronja | 2007 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 1 | Pkt: 0 M: 54 |
|||||||||
78. | Łuszcz Oliwia | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 1 | Pkt: 0 M: 54 |
|||||||||
80. | PRZYGODA Joanna | 2007 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 1 | Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||
81. | Perz Aleksandra | 2007 | MUSZKIETER GLIWICE | 1 | Pkt: 0 M: 59 |
|||||||||
81. | Głowa Weronika | 2007 | AZS AWF KRAKÓW | 1 | Pkt: 0 M: 59 |
|||||||||
83. | POLNIK Malwina | 2007 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 1 | Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 64 |
||||||||
84. | MAJEREK Maja | 2007 | PIAST GLIWICE | 1 | Pkt: 0 M: 65 |
|||||||||
85. | SZCZERBA Lena | 2006 | AZS AWF KRAKÓW | 1 | Pkt: 0 M: 70 |
|||||||||
86. | Podsiadło Julia | 2006 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 1 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 76 |