GORCZYCA Jakub
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK
GINTER Cezary
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: IKS LESZNO
Cendrowski Marceli
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GORCZYCA Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 168 | Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
2. | GINTER Cezary | 2007 | IKS LESZNO | 136 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 15 |
|||||
3. | Cendrowski Marceli | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 128 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
4. | Kruszona Adam | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 108 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 2 |
|
5. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 96 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 34 |
6. | JANCZAK Aleksander | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 96 | Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 11 |
|
7. | Kardyś Alex | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 92 | Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 6 |
|||||
8. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 88 | Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 5 |
|
9. | HRYNIEWIECKI Filip | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 88 | Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||
10. | Długokęcki Ludomir | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 88 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 19 |
11. | TURBO Daniel | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 64 | Pkt: 0 M: 112 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||
12. | WYSZYŃSKI Jan | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 64 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||
13. | Rut Wiktor | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 62 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 3 |
||
14. | Sowa Jan | 2008 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 60 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||||
15. | Mazur Maciej | 2008 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 56 | Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||
16. | OLSZEWSKI Franciszek | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 56 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 11 |
||||
17. | DURAJ Szczepan | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 56 | Pkt: 0 M: 104 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||
18. | Głowiński Szymon | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 52 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 14 |
|
19. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 48 | Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 48 |
||
20. | NIEPOKULCZYCKI Jegor | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 38 | Pkt: 0 M: 116 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 12 |
|||||||
21. | Szuflita Adam | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 38 | Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 9 |
||
22. | Śliż Franciszek | 2007 | IKS LESZNO | 36 | Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 7 |
||||
23. | GULIŃSKI Cyprian | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 34 | Pkt: 0 M: 114 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 122 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||
24. | BARTOSZEK Tomasz | 2007 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 34 | Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||||
25. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 34 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||
26. | CYGNAR Filip | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 34 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||||
27. | Wiśnik Feliks | 2009 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 32 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 11 |
|||||||||
28. | Lewandowski Franciszek | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 32 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 23 |
||||||||
29. | FIRLEJ Mikołaj | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 32 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 87 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||||
30. | PAZOŁA Jakub | 2007 | IKS LESZNO | 24 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 56 |
|||||
31. | Nawrocki Franciszek | 2007 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 26 |
|||||
32. | Gajc Jan | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 24 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 21 |
|||||||
33. | Drzewski Patryk | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 23 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||||||
34. | KROCHMALSKI Filip | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 22 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||||||||
35. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 22 | Pkt: 0 M: 102 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 13 |
||||||
36. | Chojnacki Jan | 2007 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 20 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 88 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||
37. | LAKS Stanisław | 2007 | BUDOWLANI TORUŃ | 19 | Pkt: 0 M: 120 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||||
38. | CZAJKOWSKI Grzegorz | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||||||
39. | Narolewski Jakub | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 17 | Pkt: 0 M: 91 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 16 |
||||||||
40. | Markowski Maksymilian | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||||
41. | PUCKOWSKI Mateusz | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 13 | Pkt: 0 M: 70 |
Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||||
42. | ZIELIŃSKI Konstanty | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 12 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||||
43. | Chojnacki Tadeusz | 2007 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 10 | Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 0 M: 129 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 46 |
||||||||
44. | Woźniak Eryk | 2008 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 10 | Pkt: 0 M: 110 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 32 |
||||||||
45. | Sawicki Patryk | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 10 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||
46. | DRĄŻKIEWICZ Michał | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 9 | Pkt: 0 M: 118 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||||
47. | Wąsik Tadeusz | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 8 | Pkt: 0 M: 29 |
||||||||||||
48. | GÓRNY Hubert | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 8 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||||
49. | Truszczyński Dominik | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 8 | Pkt: 0 M: 105 |
Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||||
50. | MAKSYMOWICZ Igor | 2008 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 8 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 48 |
|||||||||
51. | BUJAS Marcel | 2007 | BUDOWLANI TORUŃ | 8 | Pkt: 0 M: 121 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 94 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||
52. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 2008 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 7 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 45 |
|||||||||
53. | KOBIERSKI Bartosz | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 7 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
54. | GŁUSZAK Szymon | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||||
55. | Fedorów Antoni | 2009 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 79 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||||
56. | ZIELIŃSKI Miłosz | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 6 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 26 |
||||||||||
57. | ROSIAK Filip | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 6 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
58. | ŻOK Bartosz | 2008 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 5 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 47 |
||||||||||
59. | Kędziora Jakub | 2008 | IKS LESZNO | 5 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 117 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 61 |
||||||||
60. | LUDWICZAK Antoni | 2008 | 4 | Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||||||
61. | LUTO Kacper | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||||
62. | Pokorski Franciszek | 2009 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 109 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||||
63. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 2008 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 40 |
|||||||||||
64. | KAROŃSKI Kajetan | 2007 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||||||||
65. | Marczyk Grzegorz | 2008 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 4 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||||||||
66. | PAŁUBICKI Mikołaj | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 61 |
||||||||||
67. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||||||||
68. | BĄK Aleksander | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||||||||
69. | MACIEJEWSKI Tomasz | 2008 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 3 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||||||||
70. | TUSK Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 0 M: 56 |
|||||||||
71. | JAROSIŃSKI Marceli | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 3 | Pkt: 0 M: 123 |
Pkt: 0 M: 58 |
|||||||||||
72. | JAKUBOWSKI Filip | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 33 |
||||||||||||
73. | SIMIŃSKI Tadeusz | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 37 |
||||||||||||
74. | Semrau Szymon | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 0 M: 38 |
||||||||||||
75. | PALIGA Kacper | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 0 M: 42 |
||||||||||||
76. | Ludwiczak Antoni | 2008 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 44 |
||||||||||||
77. | KRAWCZYŃSKI Mateusz | 2008 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 0 M: 46 |
||||||||||||
78. | Torzyński Bartosz | 2009 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 48 |
||||||||||||
79. | Siwek Marcin | 2008 | KS SZPADA WROCŁAW | 2 | Pkt: 0 M: 99 |
Pkt: 0 M: 50 |
|||||||||||
80. | LIZAK Adam | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 56 |
||||||||
81. | CHOCHOŁOWSKI Jakub | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 0 M: 106 |
Pkt: 0 M: 76 |
|||||||||||
82. | DĄBEK Maciej | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 103 |
||||||||||||
83. | JARA Hubert | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 124 |
|||||||||||
84. | Szymczyk Michał | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 130 |
||||||||||||
85. | DORN Patrick | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 49 |
|||||||||||
86. | MOCEK Maksymilian | 2009 | IKS LESZNO | 2 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||||
87. | Nieszczerzewski Eryk | 2008 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||||
88. | Zygmunt Krzysztof | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 62 |
|||||||||||
89. | GRUPIŃSKI Adam | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 49 |
||||||||||||
90. | Borkowski Olgierd | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 1 | Pkt: 0 M: 53 |
||||||||||||
91. | GÓRNY Konrad | 2009 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 1 | Pkt: 0 M: 54 |
||||||||||||
92. | PIASECZNY Artur | 2007 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 1 | Pkt: 0 M: 57 |
||||||||||||
93. | RUSIN Marceli | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 60 |
||||||||||||
93. | ZIELIŃSKI Sambor | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 1 | Pkt: 0 M: 60 |
||||||||||||
95. | SUSKO TYMON | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 65 |
||||||||||||
96. | Chojnacki Maksymilian | 2009 | Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 | Pkt: 0 M: 66 |
||||||||||||
97. | Drzewski Adrian | 2009 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 67 |
||||||||||||
98. | Pieścikowski Wojciech | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 1 | Pkt: 0 M: 70 |
||||||||||||
99. | Kusiak Ignacy | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 1 | Pkt: 0 M: 71 |
||||||||||||
100. | KOWALEWSKI Hubert | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 72 |
||||||||||||
101. | SZYMCZAK Piotr | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 1 | Pkt: 0 M: 74 |
||||||||||||
102. | NOWAK Nikodem | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 0 M: 75 |