PIĄTKOWSKA Lena
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK
Nowakowska Aleksandra
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
KĘDZIORA Zuzanna
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PIĄTKOWSKA Lena | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 152 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 15 |
|
2. | Nowakowska Aleksandra | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 128 | Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 5 |
|
3. | KĘDZIORA Zuzanna | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 112 | Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 9 |
4. | WYKLAND Róża | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 108 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
5. | WINIECKA Matylda | 2005 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 100 | Pkt: 0 M: 78 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 8 |
||
6. | Kulpaczyńska Oliwia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 88 | Pkt: 0 M: 126 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 3 |
||
7. | BINKO Aleksandra | 2006 | IKS LESZNO | 84 | Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||||
8. | SZCZECHOWSKA Laura | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 84 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||
9. | GRACZYK Julia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 80 | Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 26 |
|
10. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 72 | Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 10 |
||
11. | LANGA Lena | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 68 | Pkt: 0 M: 116 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||
12. | LAURENTOWICZ Alina | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 68 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 6 |
|||
13. | LEWANDOWSKA NATALIA | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 66 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||||
14. | TRACZ Weronika | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 66 | Pkt: 0 M: 113 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 49 |
|
15. | SKOCZYLAS Weronika | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 60 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||||
16. | JAROSIEWICZ Natalia | 2006 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 52 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||||||
17. | BESSMAN Gabriela | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 52 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 10 |
||||||
18. | Bartol Antonina | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 52 | Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 28 |
||
19. | WYTYK Dominika | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 52 | Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 22 |
|
20. | DĄBECKA Magdalena | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 48 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||
21. | JAKUBOWSKA Marta | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 46 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 16 |
|||||||
22. | KAPAŁA Emilia | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 38 | Pkt: 0 M: 88 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||||
23. | WILKE Laura | 2006 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30 | Pkt: 0 M: 97 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||||||
24. | MICHALSKA Barbara | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 26 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 10 |
||||||||
25. | FILIPOWICZ Daria | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 26 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 23 |
|||||
26. | FUDALA Karolina | 2005 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 22 | Pkt: 0 M: 129 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||
27. | Płaza Zofia | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 22 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 32 |
|||||||
28. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 20 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 38 |
|||||||
29. | Fedorów Maria | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 20 | Pkt: 0 M: 125 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 46 |
||||||
30. | DUDEK Malwina | 2006 | 20 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 24 |
||||||||||
31. | Wiśniewska Julia | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 18 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||
32. | JAKUBOWSKA Olga | 2005 | 16 | Pkt: 0 M: 112 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||||||
33. | JASZCZOŁT Nadia | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 16 | Pkt: 0 M: 117 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 35 |
|||||||
34. | MAJOREK Zofia | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 14 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 44 |
||||||||||
35. | GEMBAL Nina | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 12 | Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 32 |
|||||||||
36. | KWAŚNIEWSKA Julia | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 12 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 47 |
|||||||||
37. | BEKALARCZYK Monika | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 12 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||||||
38. | Góralczyk Zuzanna | 2006 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 12 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 41 |
|||||||
39. | Płaza Małgorzata | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 11 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 50 |
||||||||
40. | URMAŃSKA Julia | 2006 | IKS LESZNO | 10 | Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 37 |
||||||||||
41. | KOWALSKA Luiza | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 9 | Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 51 |
||||||||
42. | ROMPCZYK Karolina | 2006 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 7 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 52 |
||||||||||
43. | KOLASA Pola | 2006 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 6 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 34 |
||||||||||
44. | Szularz Amelia | 2006 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 6 | Pkt: 0 M: 100 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 38 |
|||||||||
45. | MARTYNIAK Gabrysia | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 6 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||
46. | DĄBROWSKA Oliwia | 2006 | 6 | Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 42 |
||||||||||
47. | WILCZYŃSKA Wiktoria | 2006 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 6 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 45 |
|||||||||
48. | KWIATKOWSKA Antonina | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||||||||
49. | KRYSZK Kalina | 2006 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 29 |
|||||||||||
50. | NAKLICKA Laura | 2005 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 93 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||
51. | KOWALSKA Hanna | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 32 |
|||||||||||
52. | MICHALAK Karolina | 2006 | IKS LESZNO | 4 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||||||||
53. | GATZ Zuzanna | 2006 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||||
54. | Wanaks Aurelia | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 4 | Pkt: 0 M: 86 |
Pkt: 0 M: 42 |
||||||||||
55. | ROLNIK Aleksandra | 2005 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 0 M: 36 |
|||||||||||
56. | ROLL Nina | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 38 |
|||||||||||
57. | PALUCH Karolina | 2005 | BUDOWLANI TORUŃ | 2 | Pkt: 0 M: 39 |
|||||||||||
58. | KARPIŃSKA Zuzanna | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 0 M: 41 |
|||||||||||
59. | KOLENDA Agata | 2006 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 0 M: 42 |
|||||||||||
60. | WIĄTKOWSKA Anna | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 0 M: 46 |
|||||||||||
61. | SKORA Victoria | 2006 | IKS LESZNO | 2 | Pkt: 0 M: 65 |
|||||||||||
62. | KUBACZYK Katarzyna | 2006 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 74 |
|||||||||||
63. | WŁODARCZYK Karolina | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 0 M: 101 |
|||||||||||
64. | TOMASZEWSKA Martyna | 2005 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 2 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 106 |
||||||||||
65. | WRÓBEL Emilia | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 2 | Pkt: 0 M: 126 |